Treść opublikowana przez rafusa
-
F25 przekładnia kierownicza
Mnie pewnie nie będzie przeszkadzało (jeśli się pojawi) :wink: ,ale rozumiem ludzi ,którzy popłacili niemałe pieniądze za taką niedoróbkę...
-
Bmw X5 vs Range Rover Sport vs Porsche Cayenne
Myślę,że proporcje niewiele się zmienią ,to ma być auto z dużą ilością miejsca w 2 i 3 rzędzie (Q 7 też nie grzeszy urodą) :wink:
-
F25 przekładnia kierownicza
Lift raczej nie objął zmiany przekładni... :cry:
-
Pakiet X Line PRO
I wszytko w temacie :D A zaraz trzeba będzie założyć nowy post X7 :wink: BMW of Bridgeport już go reklamuje : http://www.imakenews.com/bmwbridgeport/e_article002969312.cfm?x=bnt915Q,bB77vN3d
-
Bmw X5 vs Range Rover Sport vs Porsche Cayenne
Może to rozwiąże dylematy : http://www.imakenews.com/bmwbridgeport/e_article002969312.cfm?x=bnt915Q,bB77vN3d :D :D :D
-
Pakiet X Line PRO
Bo chyba temat się wyczerpał :D Pakiet X Line Pro jest dostępny :wink:
-
Pakiet X Line PRO
Myślę,że wszystko w granicach zdrowego rozsądku... choć kiedyś dali już próbkę możliwości (problemy z dachem zanieczyszczonym w garażu oraz odbarwionymi szybami) więc na dilera złego słowa nie powiem (na razie) :wink:
-
Pakiet X Line PRO
Jak się ma fajnego dilera to warto :wink: Pisałem wiele razy dobrze o BMW Manhattan ,za pierwszym razem opona była naprawiona ,potem już bez ryzyka wymieniona. A co do kosztów ,to myślę ,że na Queens jeszcze taniej (7-10 USD) :wink:
-
Navi Nbt
Mnie denerwowało wyciszanie radia/cd czy dvd więc teraz mam zakodowaną navi ,,w tle''. Więcej powiedzą pewnie koledzy z działu ,,kodowanie'' ,ja tylko płacę :D
-
Pakiet X Line PRO
Można na nich w miarę spokojnie dojechać do serwisu BMW (nawet po kilku dniach) :D Oczywiście mowa o śrubach w oponach ,a nie o rozerwanej gumie :wink:
-
Pakiet X Line PRO
Dobre :D Chyba jestem pechowy i znajduję każdą śrubkę na drodze... :wink:
-
Nawigacja
Ustawienia nawigacji : wybór rodzaju trasy :D
-
Navi Nbt
Możesz to wyregulować przyciskami głośności na kierownicy (podczas ,,mówienia nawigacji'') można też zakodować ,żeby nawigacja była ,,w tle '' radia.
-
silnik x25d - opinie
Z wartością aut premium trudno polemizować ,realne ceny mają tylko w USA :D
-
Pakiet X Line PRO
Niby RF nikt nie chwali ,ale mnie już 2 razy uratowały...a podobno przebicie opony trafia się raz na 500 000 km... :wink:
-
X3 F25 28i, przebieg 2300 km, akumulator - utrata gwarancji
Marki premium nie porzuca sie na miesiac w jakims zatechlym garazu! :cool2: Garaż zacny ,ogrzewany i przewiewny a autko stoi tam często nawet dłużej :D Wczoraj przejechałem się Q7 i chyba będę coś innego parkował... :wink:
-
X3 F25 28i, przebieg 2300 km, akumulator - utrata gwarancji
Też myślę ,że nie będzie problemu z uznaniem reklamacji ,ale z drugiej strony daleko naszej baterii do ,,dawnych'' Moll czy Banner... Mnie BMW jeszcze nigdy nie odmówiło pomocy (dojazd z odpaleniem) ,choć brak prądu po miesięcznym postoju w garażu to wstyd dla marki premium :wink:
-
X3 F25 28i, przebieg 2300 km, akumulator - utrata gwarancji
Wcale nie taka dziwna ,ja swoje autko używam dość rzadko i na krótkich odcinkach po wyspie. Wielokrotnie ratowałem się już ładowaniem z prostownika :wink: Gdzieś czytałem o tym naszym aku w połączeniu z odzyskiwaniem energii i rzeczywiście było ostrzeżenie o możliwości braku ładowania w takich warunkach... A więc : trasy ,trasy ,trasy :D
-
silnik x25d - opinie
No wiecie ,apetyt rośnie w miarę jedzenia... :wink: ale pewnie opinie o ,,słabości'' tej jednostki są mocno przesadzone.
-
silnik x25d - opinie
100 % racji z tą Ameryką :D
-
Sprowadzenie X3 3.0 z Niemiec
ok ,dzięki :D
-
Sprowadzenie X3 3.0 z Niemiec
Dyskusja zacna ,a teraz pojawią się wątpliwości 2,0 czy 3,0 i tak od początku :D Nie chcę gdybać ,ale chyba to już było przerabiane ? :wink: Do moderatorów : czy z forum motocyklowym jest coś nie tak ? Nie działa od kilku dni ...
-
F15 X5 Czas realizacji zamówienia
A u mnie jest 26 sztuk do odbioru (oczywiście Stany) :wink: :D
-
filmik z osiągami
No nie, Mclaren to zupełnie inna bajka ,w budynku gdzie pracuję jest marketing firmy i mają w garażu białego MP1 ,nawet ,,jedynka'' robi dziś olbrzymie wrażenie :D
-
X3 F25 20i - pierwsze wrażenia
Chyba nie można generalizować ,ja wielokrotnie podkreślałem ,że serwis zaskakuje mnie pozytywnie (ten z którego korzystam :wink: ) ,wprawdzie zapłaciłem za nie niego ,,w cenie samochodu'' ale zawsze miło ...