Treść opublikowana przez rafusa
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Najchętniej kupiłbym z 5 litrowa benzyną ,ale mnie nie stać więc pewnie będzie 35i :D
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Nie będę oryginalny : F07 :D
-
X3 2.8i opinie
Zgadzam się co do ,,wiertarki'' ,gdybym kupował dziś to wybrałbym raczej 35i :wink:
-
Problem z klimatyzacją
To prawda ,też mam wrażenie ,że w trybie auto nie zawsze działa...
-
Problem z klimatyzacją
Nie wiem ,jak jest w F15... W F25 do wyboru jest : off ,automatyczne włączenie przy wykryciu zanieczyszczeń i cały czas zamknięty obieg. Układ kontrolek na przycisku zmienia się po wyborze ,ale nie zauważyłem zmian przy zadziałaniu automatu.
-
Problem z klimatyzacją
Powinno działać dokładnie tak jak opisałeś,czyli automatycznie zamykać obieg przy wykryciu ,,ikarusa''
-
Start w trybie ECO PRO
Można zakodować (ja mam zawsze SPORT) :-)
-
X3 F25- światła do jazdy dziennej
Strasznie skomplikowane (jak to w naszym kochanym kraju) :wink: ,pamiętam ,że jest możliwość kodowania włączenia świateł (przód/tył) włączanych przy zapłonie ,ale szczegóły to dział ,,kodowanie''... Na pewno pozycyjne podczas jazdy można wybrać . U mnie dyskoteka ,bo oprócz amerykańskich obrysowych mam jeszcze to : http://www.shoppmlit.com/pmlit-bmw-x3-f25-6-led-18w-drl-bumper-grille-fog-daytime-running-light-bulbs-kit.html :D
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
No nie wiem... pamiętam ,że jakieś 30 lat temu ciągle dłubałem przy swoim autku. Dawało to wprawdzie frajdę ,ale trudno to porównać do dzisiejszych czasów (wytarta skóra na boczku) :wink: :D
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Bez przesady ,35i pali niewiele więcej od mojego :wink:
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Chyba nie ma co generalizować ,problem raczej nie jest znany (więc materiały nie takie złe) ,a Kolega jeszcze nie reklamował... Może poczekajmy ,jak zachowa się producent :?:
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Mimo ,że to nie skóra powinni uznać reklamacje (oczywiście ,jeśli nie ma uszkodzeń mechanicznych) ,w Stanach przy takim przebiegu wymiana bez mrugnięcia okiem :wink:
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Właśnie , to podstawowe pytanie ,problem występuje jedynie w opcji ,,leatherette'' czyli ,,sztuczna skóra'' . Nie czytałem nigdzie o przetarciach dotyczących Nevada czy Dakota (oprócz osobników 200 + w Stanach) :wink:
-
Podniesienie mocy w 2.0d
Właśnie ,a my nie załapaliśmy :wink:
-
Podniesienie mocy w 2.0d
Będzie szybszy od Veyrona :mrgreen:
-
Podniesienie mocy w 2.0d
No cóż ,po prostu rakieta :mrgreen:
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
Nie ma tu benzyny po 2,5 ,a najlepsze paliwko ma 93 oktany... :wink:
-
Podniesienie mocy w 2.0d
10 sekund szybszy... :D :D :D :?:
-
F25 KOSZTY i EKSPOLATACJA
130/140 km/h to akurat tyle ,żeby uniknąć mandatu w większości stanów :D Subiektywnie uważam ,że są to prędkości akceptowalne w tym autku (powyżej hałas wzrasta niemiłosiernie) Spalanie przy takiej prędkości i długości trasy to chyba norma ? ( wprawdzie silnik ma ok. 2000 obrotów a komputer pokazuje poniżej 7 litrów) W kraju byłoby powyżej 10 litrów :wink:
-
F25 KOSZTY i EKSPOLATACJA
Ostatnio zrobiłem trasę ponad 4 tys. km (Floryda i z powrotem) ,prędkość 130/140 km/h (tempomat) ,średnie zużycie 8,9 litra. Bez rewelacji ,paliwo na szczęście tanie :-) ,samochód rzeczywiście głośny powyżej tych prędkości ,co w tak długich trasach jest mocno uciążliwe...
-
F25 KOSZTY i EKSPOLATACJA
Dobre :D :wink:
-
F25 KOSZTY i EKSPOLATACJA
To prawda ,taka nasza cecha narodowa :D
-
Bmw X5 vs Range Rover Sport vs Porsche Cayenne
Mnie też wydaje się ,że Cayenne ma olbrzymi bagażnik... Ale to fakt w Ameryce jest inaczej ,już kilka razy słyszałem jak sobie radzę mając tak małe auto (X3 + rodzina 2+2) :D Tutaj prawdziwy SUV to autko rozmiaru GMC Jukon czy Escalade :cool2:
-
Pakiet X Line PRO
A ,,cudowny'' pakiet zdrożał w międzyczasie o prawie 600 USD :mad2:
-
F25 przekładnia kierownicza
Jakby dali za darmo ,to wymieniłbym na własny koszt :D