Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. Najchętniej kupiłbym z 5 litrowa benzyną ,ale mnie nie stać więc pewnie będzie 35i :D
  2. Nie będę oryginalny : F07 :D
  3. rafusa odpowiedział(a) na aris temat w X3 (F25)
    Zgadzam się co do ,,wiertarki'' ,gdybym kupował dziś to wybrałbym raczej 35i :wink:
  4. rafusa odpowiedział(a) na KAJTO temat w X5 (F15, F85)
    To prawda ,też mam wrażenie ,że w trybie auto nie zawsze działa...
  5. rafusa odpowiedział(a) na KAJTO temat w X5 (F15, F85)
    Nie wiem ,jak jest w F15... W F25 do wyboru jest : off ,automatyczne włączenie przy wykryciu zanieczyszczeń i cały czas zamknięty obieg. Układ kontrolek na przycisku zmienia się po wyborze ,ale nie zauważyłem zmian przy zadziałaniu automatu.
  6. rafusa odpowiedział(a) na KAJTO temat w X5 (F15, F85)
    Powinno działać dokładnie tak jak opisałeś,czyli automatycznie zamykać obieg przy wykryciu ,,ikarusa''
  7. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Można zakodować (ja mam zawsze SPORT) :-)
  8. Strasznie skomplikowane (jak to w naszym kochanym kraju) :wink: ,pamiętam ,że jest możliwość kodowania włączenia świateł (przód/tył) włączanych przy zapłonie ,ale szczegóły to dział ,,kodowanie''... Na pewno pozycyjne podczas jazdy można wybrać . U mnie dyskoteka ,bo oprócz amerykańskich obrysowych mam jeszcze to : http://www.shoppmlit.com/pmlit-bmw-x3-f25-6-led-18w-drl-bumper-grille-fog-daytime-running-light-bulbs-kit.html :D
  9. No nie wiem... pamiętam ,że jakieś 30 lat temu ciągle dłubałem przy swoim autku. Dawało to wprawdzie frajdę ,ale trudno to porównać do dzisiejszych czasów (wytarta skóra na boczku) :wink: :D
  10. Bez przesady ,35i pali niewiele więcej od mojego :wink:
  11. Chyba nie ma co generalizować ,problem raczej nie jest znany (więc materiały nie takie złe) ,a Kolega jeszcze nie reklamował... Może poczekajmy ,jak zachowa się producent :?:
  12. Mimo ,że to nie skóra powinni uznać reklamacje (oczywiście ,jeśli nie ma uszkodzeń mechanicznych) ,w Stanach przy takim przebiegu wymiana bez mrugnięcia okiem :wink:
  13. Właśnie , to podstawowe pytanie ,problem występuje jedynie w opcji ,,leatherette'' czyli ,,sztuczna skóra'' . Nie czytałem nigdzie o przetarciach dotyczących Nevada czy Dakota (oprócz osobników 200 + w Stanach) :wink:
  14. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Właśnie ,a my nie załapaliśmy :wink:
  15. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    Będzie szybszy od Veyrona :mrgreen:
  16. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    No cóż ,po prostu rakieta :mrgreen:
  17. Nie ma tu benzyny po 2,5 ,a najlepsze paliwko ma 93 oktany... :wink:
  18. rafusa odpowiedział(a) na osy4 temat w X3 (F25)
    10 sekund szybszy... :D :D :D :?:
  19. rafusa odpowiedział(a) na accid temat w X3 (F25)
    130/140 km/h to akurat tyle ,żeby uniknąć mandatu w większości stanów :D Subiektywnie uważam ,że są to prędkości akceptowalne w tym autku (powyżej hałas wzrasta niemiłosiernie) Spalanie przy takiej prędkości i długości trasy to chyba norma ? ( wprawdzie silnik ma ok. 2000 obrotów a komputer pokazuje poniżej 7 litrów) W kraju byłoby powyżej 10 litrów :wink:
  20. rafusa odpowiedział(a) na accid temat w X3 (F25)
    Ostatnio zrobiłem trasę ponad 4 tys. km (Floryda i z powrotem) ,prędkość 130/140 km/h (tempomat) ,średnie zużycie 8,9 litra. Bez rewelacji ,paliwo na szczęście tanie :-) ,samochód rzeczywiście głośny powyżej tych prędkości ,co w tak długich trasach jest mocno uciążliwe...
  21. rafusa odpowiedział(a) na accid temat w X3 (F25)
    Dobre :D :wink:
  22. rafusa odpowiedział(a) na accid temat w X3 (F25)
    To prawda ,taka nasza cecha narodowa :D
  23. Mnie też wydaje się ,że Cayenne ma olbrzymi bagażnik... Ale to fakt w Ameryce jest inaczej ,już kilka razy słyszałem jak sobie radzę mając tak małe auto (X3 + rodzina 2+2) :D Tutaj prawdziwy SUV to autko rozmiaru GMC Jukon czy Escalade :cool2:
  24. rafusa odpowiedział(a) na Pter temat w X3 (F25)
    A ,,cudowny'' pakiet zdrożał w międzyczasie o prawie 600 USD :mad2:
  25. rafusa odpowiedział(a) na xmax temat w X3 (F25)
    Jakby dali za darmo ,to wymieniłbym na własny koszt :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.