Treść opublikowana przez youlca
-
E46 320 moze ktos ogladal
No tak, wiem co ma na myśli e46 :twisted2: Ja mogę od siebie dodać, że mam jakąś alergię na auta z takimi lampami i z zestawami głośnomówiącymi.
-
E46 320 moze ktos ogladal
Ciekawe ile ma przebiegu ????
-
Obniżenie zawieszenia
Ogólnie przyjęte że do -40mm mogą iść same sprężyny, poniżej tej wartosci cały KIT czyli amory plus sprężyny.
-
Tuningowanie BMW
Z tym to Ja się zupełnie niezgodzę :nienie: ja akurat wolę czarne. Fabryka owszem, tuning przeszedł ostatnimi czasy znaczną metamorfozę, siateksy, druteksy, lamianty powoli odchodzą do lamusa.... i całe szczęście. Mechaniczny jak kto woli, w zależności od możliwości. Jeśli chodzi o wizualną stronę, to przede wszystkim zadbane auto z ładnym kołem, ew. delikatne obniżenie.
-
Czy 1000 zł za wymianę uszczelek pod głowicą to przegięcie?
Ciekawe jeszcze czy głowica była planowana i czy koszt jest zawarty w tej cenie...?
-
Nie każdy, kto jeździ BMW, ma związek z narkotykami !!
Jak to nie ??? Nie zgadzam się.... bmw jest prawie jak narkotyk :wink:
-
Brak mocy 320d kombi - swieci kontorlka poduszki
Na forum był temat odnośnie tego "zwalniania" auta, o zaworkach również pisał chyba robertbmw, więc może warto rzucić okiem, nie wydaje mi się że KM powinny znikać same z siebie, jakas przyczyna musi być. A jeśli chodzi o 2,5 TDI też były już ciekawe wypowiedzi na tym forum i nie tylko, wystarczy poczytać o wycierajacych się wałkach itp. ogólnie słyszałam że to niezbyt udana konstrukcja. Poszukaj przyczyny w swoim aucie, pojedź na hamownie, lub zmodyfikuj program u speców, wyjdzie Ci taniej niż zmiana auta, ale warunek - musiałbyś trafić ze swoim autem w dobre ręce.
-
Czy 1000 zł za wymianę uszczelek pod głowicą to przegięcie?
Sama robocizna ? :jawdrop: To chyba naprawdę jakiś renomowany warsztat. Dużo.
-
Bardzo drobna stłuczka, jakie konsekwencje?
youlca odpowiedział(a) na pawel_e30 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDo następnego terminu ubezpieczenia, czyli przy ponownym zawieraniu polisy zminusują Ci 10%.
-
320d termometr pytanie o instalację.
:lol: naprawdę, nie mam ... to jest compact i nie ma niestety komputera... :duh: wogóle wyposażenie trochę dziwne np. 6 biegów a kompa nie ma i halogenów też nie ma.
-
Bardzo drobna stłuczka, jakie konsekwencje?
youlca odpowiedział(a) na pawel_e30 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneProsta sprawa, podpisałeś oświadczenie - jak gościu zgłosi tracisz 10% zniżki Ty i Twój ojciec skoro macie auto zarejestrowane i ubezpieczone razem. Tylko nie wpakuj się, że skoro podpisałeś oświadczenie a będziesz chciał się z nim dogadać to on może już w międzyczasie zgłosił szkodę, a ty mu jeszcze z kieszeni żebyś nie dopłacił.
-
320d termometr pytanie o instalację.
Mam pytanie o termometr w e46, otóż nie ma niestety wyświetlania temperatury zew. (pokazuje sam zegarek) zapewne dlatego że nie mam komputera. Czy istnieje możliwość zainstalowania w jakiś sposób termometra aby wyświetlał się zamiast zegarka??? Nie mam zamiaru kupować wynalazków z Norauto, ale brakuje mi tego :mad2: wolałabym temp. zamiast zegarka, ale cóż nie można mieć wszystkiego. Czy ktoś wogóle przerabiał temat dołożenia kompa do e46 ? Nie mam nadziei, że jest taka mozliwość ale będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
przez chłopów też, ale ja nie rozładowuję się na swoim aucie, bo szkoda mi go bardziej niż...chłopa.
-
BMW E36 318 za 15-17tys czy lepiej coś innego??...
Przeczytaj najpierw : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4367&start=0 obejrzyj kilka sztuk, za pierwszym razem ciężko trafić, a poza tym jak zobaczysz kilka to będziesz miał porównanie. Poza tym jak w przypadku każdego auta, radzę się nie napalać- wręcz sceptycznie podejśc do sprawy.
-
e46 330d vs e39 530d
Nie opłaca się przerzucenia zwykłej klimy na climatronik, za duże koszty. Poza tym przyciski jak można wywnioskować służą do przestawiania fotela. BTW Pierwszy raz widzę takie przyciski...i taki dywan :8)
-
e46 330d vs e39 530d
R.E.D. nie łudź się że kupisz auto w którym nie bedziesz nic robił w zawieszeniu przez kilka lat, na naszych drogach nawet w terenówkach padają tuleje itp. wiem z autopsji. e46 mają owszem aluminiowe wahacze, nie wiem jak w e39... Ogólnie to wszystko zależy od sumy jaką chcesz przeznaczyć na samochód, dobre auto kosztuje, zresztą jak poczytasz na forum dowiesz się więcej. PS. Co to za dywan w tej betce :lol: ?? Jakiś nowy krzyk mody ? hehehe.
-
e46 330d vs e39 530d
Ja bym nawet nie stawiała obok siebie Laguny i Bmw... co do turbiny przy 200 tys. km wiadomo jest to jeden z elementów które ulegają w końcu wyeksploatowaniu (ale taki przebieg nie jest wartością graniczną), jednak jeśli auto było rzetelnie serwisowane i zadbane myślę że nie ma czego się obawiać. W dieslu każdej marki trzeba na turbinę uważać i dbać o nią bez wyjątku. Jeśli chodzi o kombi zza zachodniej granicy, to nie łudź się że będzie miało przebieg bliski 200 tyś. tam auta zarabiają na siebie i nawet 2-3 letnie kombi ma w okolicach 200 tyś i powyżej. (tylko po przekroczeniu naszej granicy uzyskują magiczny przebieg 120 tyś :wink: )
-
dane osobowe- nip- prosba
Może spróbuj skontaktować się z tą osobą...
-
Pomoc w obejrzeniu compact e46 kogoś z Gliwic PODZIĘKOWANIE
Chciałabym oficjalnie podziękować forumowemu koledze :D Kai za obejrzenie autka w Gliwicach i miłe towarzystwo po zakupie :wink: Oto moje autko: http://img293.imageshack.us/img293/4471/1vi0.jpg Pozdrowienia.
-
Chip tuning
No to czekamy na "sprawozdanie" wraz z fotorelacją :P
-
E46 320 d
Mike68 a poprzednie to nie były na pompie wtryskowej przypadkiem ?? Bo chyba to nie był CR...
-
problem - nie można skasować inspekcji
Siwy wyszukiwarka nie gryzie... wystarczy wpisać "kasowanie inspekcji" i wyskoczą odpowiednie tematy : http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php?mode=results
-
Indywidualna wycena wartosci auta do AC
youlca odpowiedział(a) na piotres temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMoże warto skontaktować się z inną firmą ubezpieczeniową. Poza tym zależy z czego robią wycenę: eurotax ....? Pytałam o kwestie "doubezpieczenia" kiedyś w generali, gdy zakupiłam parę "gadżetów" do mojego poprzedniego auta, dostałam odpowiedź że jest to możliwe jeśli przedstawię faktury i koszt to jest 10% wartości na którą dodatkowo chcę ubezpieczyć. Oczywiście możesz "doposażyć" swoje auto, ale wszystko zależy od firmy ubezpieczeniowej. Czasami sami widzą że auto ma np. xenon i w swoich wyliczeniach dodają wyposażenie dodatkowe, wtedy wartość wzrasta. Nie wiem jak jest to w pzu, bo dawno już zrezygnowaliśmy z ich usług :roll:
-
Chip tuning
mike68 jak byłam swego czasu przy zmianie softu do passata w diagtroniku, koszt to był chyba 1,5 netto A wszelkie pudełka stanowczo odradzam.
-
Chip tuning
Zależy od firmy, myślę że kilka godzin maksymalnie.