Treść opublikowana przez youlca
-
soczewki kontaktowe
@yeahman nie może cie udupić, bo niby na jakiej podstawie.. niech zagląda ci w oczy i już :) a sam zobaczy że masz. Przecież nie wyjmiesz "brudnymi" rękami i nie pokażesz, nie tak ?
-
soczewki kontaktowe
Niekoniecznie jest adnotacja, zależy od wady wzroku i nie trzeba wcale mieć okularów ze sobą. Ja okularów nigdy ze sobą nie mam bo praktycznie ich nie noszę, a policjanci mogą ew. przypatrzyć się czy masz soczewki. Pod żadnym pozorem nie mogą nakłaniać cie do wyjęcia jej z oka czy coś takiego. Kiedyś jak miałam adnotacje i jakiś upierdliwy pan niebieski chciał się przyjżeć to zawsze kończyło się na śmiechu :lol:
-
soczewki kontaktowe
Ja noszę od chyba 10 lat już będzie i jest idealnie, tylko trzeba dobrac sobie firmę, bo od różnego producenta róznie się układają. Na początku przez tydzień bedziesz czuł a później bedzie ok. PS. Zmień temat z "soczewki" na "soczewki kontaktowe" bo nie wiadomo co co chodzi. :wink:
-
soczewki kontaktowe
To ja tylko króciutko dodam że jeśli masz uczucie "rzęsy w oku" to zmień firmę soczewek kontaktowych, bo nie powinno tak być.
-
soczewki kontaktowe
No jasne, bez problemu.
-
Minimalnie falujące obroty w 320d 136KM
Nie wykazuje ci błędu po odłączeniu EGRa?
-
BMW E46 - FORUM
Dobry pomysł, seriami i tam wyznaczone czyli otwieramy 3 i tam e36 e46 itd.
-
Pomoc w obejrzeniu compact e46 kogoś z Gliwic PODZIĘKOWANIE
Już piszę zaraz do Ciebie PW. :D
-
Pomoc w obejrzeniu compact e46 kogoś z Gliwic PODZIĘKOWANIE
Potrzebuję pomocy w obejrzeniu bmw compact e46 320d, auto stoi w Gliwicach w salonie forda, a do Gliwic mam kawał drogi ponad 500km. Jeśli ktoś by znalazł chwilę podjechać i rzucić okiem....plizzz pomóżcie? Wszelkie namiary i uzgodnienia na PW. Chętnych proszę odpowiedzieć na post, będe wiedziała ew. do kogo mogłabym się zgłosić. Z góry dzieki.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie no co ty chodziło mi o to powyżej, przeczytaj opis :wink:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
eee tam Biotit nie ma to jak "wystrzelony kierowca" :lol:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1919133 przeczytajcie dokładnie opis :lol:
-
Chce kupic BMW, koniecznie w39 w dieslu
Po pierwsze nie kupujesz chyba auta aby poszpanować przed laseczkami, chociaż każdy może mieć swoje pobudki. Po drugie gdy widzę w aucie piękny silnik z korkiem od gazu to wtedy mam mieszane uczucia i nie wiem czy kulać się po chodniku. (ale że jestem wyrozumiałą osobą znającą polskie realia to i to jakoś zrozumiem) Po trzecie są również laseczki które szukają same diesla bo doceniają oszczędność, moment obrotowy, możliwość modyfikacji softu i wytrzymałość diesla. Po piąte wolę diesla niż podjeżdżać na stację i tankować benzynę za 20 zł i wyjeżdżać autem w niedziele do kościoła. Także temat kto czemu i dlaczego chyba był już wałkowany.
-
Gdzie i jak kupiliscie swoje BMW - porady kupna
Ja szukam auta już od ponad 2 miesięcy i chcę aby było z polskiego salonu, powiem szczerze że można szukac ze świecą, ale jestem wytrwała i mam nadzieję że w końcu znajdę. Przeglądam otomoto, allegro, gratkę, trader, bmw.pl i wszedzie gdzie tylko przyjdzie mi do głowy niestety jak narazie bezowocnie :cry:
-
E39 530d - Czy znacie tą BEJCE ??? Katowice
Czy jest taka możliwość żeby sprawdzić w ASO po numerach VIN kiedy był wykonany serwis ???
-
Moje male odkrycie w e39
z tego co kojarze w mercedesie kiedyś też to było, ale nie pamietam jakim, chyba 190tka.
-
Zamilowanie do bmw serii 3. Kto cos o tym wie??
Pelikan nikt tu się raczej nie denerwuje ale przeginasz (a raczej załamujesz) swoimi tekstami, jeśli to miałbyć żart to naprawdę kiepskiej jakości... nawet koń by się nie uśmiał. Wracając do tematu, compact może nie jest powalający, ale ma w sobie coś "zadziornego" i wykonaniem nie odbiega od standardów marki. Jestem na etapie poszukiwania compacta i powiem szczerze że bardzo podoba mi się dynamika tego niedużego autka.
-
Gdzie i jak kupiliscie swoje BMW - porady kupna
dziewczyne czy betkę ??? :lol:
-
Gdzie i jak kupiliscie swoje BMW - porady kupna
Czyli nie ma uniwersalnej recepty... to jest loteria.
-
Alcantara - jak to się sprawuje???
Ja w poprzednim aucie miałam alcantarę w kolorze jasny beż, łączoną z gładką czarną skórą na bokach siedzeń. Alcantara jest tzw. "sztuczną" skórą, jest bardzo podobna do zamszu. Ładnie to wygląda gorzej z użytkowaniem. Czyszczenie tego w jasnym kolorze to jest masakra, oprócz tego wyciera się w formie takich nieestetycznych wałeczków.Trzeba bardzo uważać na zacieki i siadanie chociażby w mokrej kurtce. To co mogę powiedzieć, to nigdy w zyciu nie chcę alcantary :!:
-
Propozycja nowego działu "rozwiazane problemy"
To ja też proponuję dział, sorry ze "weszłam z butami do ogórdka" ale podłącze pod temat. Dział typu pytanie o zakup lub pomoc w zakupie. Jest tyle tematów z zapytaniem o zakup że dobrze by bylo aby taki dział istniał i kasował się automatycznie co jakiś czas.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To ja cos dodam : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1825808 "użytkuje starsza osoba" Zobaczcie te piękne czerwone zaciski i lapy z tyłu :lol:
-
GRUZ DO E34 535
Jest coś takiego jak dział części i tam powinieneś ten temat założyć. I nie krzycz na nas (pisząc dużymi literami). sorry jeśli niechcący wyręczam moda
-
BMW 318 czy Golf 4
Ja miałam podobny dylemat, miedzy 4 a compactem tylko w grę wchodziły inne wersje silnikowe. No i juz dylematu nie mam. Poza tym nie wgłębiając się wystarczy spojrzeć na wykonanie wnętrza, jakość materiałów w BMW jest dużo lepsza.
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
Ja też nie wiem... co to za etykiety? Bo niby co, siódemka czy piątka to juz dla mężczyzny jest? A compact to dla kobiety ?