Moge i i znaleść 3 litrowy silnik, ale po pierwsze kosztuje duzzo więcej i oczywiście pali. Mieszkam zagranica, a tutaj raczej nie ma sie gdzie rozpędzic. 1.6l ma wymienione zużywające sie części silnika jak np. Rozciągający sie łańcuch. I ogólnie serwisowany samochód. Zadbany. I chyba dlatego do wybiorę. Posiadanie BMW nie oznacza ze trzeba mniec 300hk pod maska.
Witam. Mam do wyboru BMW 3 e90 z 2006 roku i 2.0 tez z 2006. Oba benzyniaki. Przejechane po ok 180tys. Z tym, ze 2.0 to automat. Co wybrać ? Ile takie silniki dobijają na liczniku? I czy Chip tuning jednego czy drugiego sporo podnosi wydajność ? Cena taka sama. Mam nadzieje, ze pomożecie.
14 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.