Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
nie do końca cie rozumiem ale napisze jak to u mnie było zakładasz lift (koniecznie rób to przy odłączonym akumulatorze unikniesz błędów) bęndzie tylko błąd spalonych kierunków wszytko działa ildanie tylko kierunki szybciej tykają
-
Biegi ciężko wchodzą
Tak jak wczesniej pisalem dwumas sprzeglo i wymiana oleju nic totalnie u mnie nie dala
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
mnie nurtuje jak podłączyć podgrzewanie do samochodu który nigdy go nie miał no i przede wszystkim koszt z wszystkim 500 bym dałe więcej nie:D
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
przecież już było milion razy że przez org blutusz jest totalna lipa
-
F10 550i xDrive 2012
taki mały przebieg a świece do wymiany?
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
no jeśli inne softy jest możliwość (ale raczej to rzadkość) sam soft ma tak nikłe różnice że raczej cieżko to zauważy. To jak z kablami kupując ten za 100 zł a za 20 zł jesli sie ma chu** sprzęt to i tak różnicy nie zauważymy (a w e90 właśnie tak jest);p najlepszym marketingiem jest sprzedaż kabli HDMI (warto się tym zainteresować producenci płacili za to zeby "gazety" płacili za ciulane testy) HDMI to taki przesył i czy sie ma złote końcówki(niby wolne od zakłóceń) czy miedzianie przesył jest tak szybki że nie da sie tego zauważyć nigdy w zyciu.
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
no co ci mam na to powiedzieć:D to jest mój test i na nim wyszło tak a nie inaczej (a wątpliwe jest to że odtwarzać miedzy samsungiem jednym a drugim eis różnił) bo program i soft jest ten sam wiec czym miało by sie to różnić?
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
Sprawdziłem jeszcze przed napisaniem kolegi posta Lumia 920 i 930 Galaxy s2 s3 s4 LG l9 l2 Wszystko to samo żadnej różnicy
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
pozamieniaj piny i powinno być wszystko ok. Ja miałem boczne po lifcie a dwa dni jeszcze w klapie stare światła;p
-
Biegi ciężko wchodzą
Docisk i luzy na drążku można jaśniej bo tych dwóch rzeczy akurat nie robiłem w tej kwestii
-
Biegi ciężko wchodzą
ja wymieniłem olej było robione sprzęgło i dwumas (bo podobno to jakieś tam związek ma ) i nadal to samo. Nie jest to tragedia być może e90 już tak ma ale według innych samochodów to lipa straszna
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
moim skromnym zdaniem nie za słabe audio jest seryjne w e90 żebyś to uznał mam obydwa sprzęty wiec mam porównanie żadnej różnicy w domu też wielkiej nie ma (teraz mam Logitech w samochodzie a harmona w domu)
-
Biegi ciężko wchodzą
u mnie to samo nie wiem jak w innych bmw ale u mnie nie zaciekawie to działa
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
100% i to? Bo tutaj trochę namieszane było i zgłupiałem. Czyli ma ładowanie przez mini usb? Nie micro? http://assets.ilounge.com/images/reviews_harman/bta10/4.jpg czyli mini PS: swoją drogą to jest mąndra rzecz jeśli się nie mylę to samo co nasze logitechy harmony tylko że można dać głośniej ciszej no i jest bardzo małe http://www.myblueant.com/products/headphones/ribbon/
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
Witam ja miałem szmaciaki bez podgrzewania i bez pompowania (zwykły fotel ) teraz mam pompowanie i podgrzewanie Robił mi to znajomy elektrych (powiedział ze 5 minut roboty:P) mowa o pompowaniu nic nie było trzeba kodować podobno tylko pobrał z jakieś tam wiązki zasilanie i tyle (działają już rok bez zarzutu)
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
Az1 przeciez harmon ma zwykle usb mini wiec w czym problem ?
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
Frack a co to ma zwiazane z tematem?
-
Odpalanie przy -2c
Racja i tak też uczynię tylko od 2 lat taki temperatur trudno zastać naszczeście :)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
kurier musis ci pokazać zawartość paczki wiec kupowanie zawsze jest bezpieczne
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
sorry ale całe allegro tak działa praktycznie jest wpłata i potem sie wysyła (robie zakupy na allegro od 6 lat ) do 30 aukcji nawet na dzień i może z 2-3 razy zostałem oszukany
-
Odpalanie przy -2c
czyli jak mam porównać do tego filmu u mnie wszystko w porządku jest.myslałem ze e90 troche lepiej pali:D
-
fajne niedrogie autko
mi tez odkupili ale było trzeba się upominać ;p chcieli się wycwanić może mieli na stanie prawie z x3 :P
-
fajne niedrogie autko
no nie wiem ja kiedyś miałem robione jakąs tam korektę itp ale co prawda w e90 i już miało swoje latka zapłaciłem 1300 zł a nie dał bym za to ani grosza (jeszcze znaczek mi zniszczyli)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Mam pytanie do tych felg elegiackie bardzo mi sie podobają ale z tego co mi się wydaję to do e90 chyba nie podejdą 275 ten tył chyba za duże czy się mylę?
-
Odpalanie przy -2c
Panowie co prawda dziś nie było jakieś fest mrozu może z -2 (nie sugerujcie się pokazywanie temperatury w samochodzie on ciulo o 2-4 stopnie)ale mam głupie pytanie czy mój samochód odpala normlanie ? bo może sam już schozuje czasem pokaże się logo świec żarowych tak jak wspomniałem świece nówki ale sam stwrownik nie wiem czy dobry bo nie pokazywał walniętych 3 świec a były zepsute. Mam prośbę może ktoś wrzucić film jak jego pali samochód chodzi mi o egzemplarz z dobrym sterownikiem i świecami.