Treść opublikowana przez tomasztolala
-
fajne niedrogie autko
i na prawde warto nowy samochód zawozić do tego całego Shine Factory na ten detailingu tak dużo to daje? ile takie coś kosztuje?
-
Odpalanie przy -2c
jest szansa samemu to wymienić jest to jakaś filozofia ??
-
fajne niedrogie autko
ale zazdrosze jak bym dostał zawału w ten dzień;D
-
Odpalanie przy -2c
a jaj mam trochę inne pytanie u mnie był spalone 3 świece wiedziałem o tym ale komp nic nie pokazywał (czyli sterownik sfulany wnioskuje) zostały wymienione świece ale sterownik nie no i czy to w czymś przeszkadza?
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
ja podhaczyłem wczoraj Logitech i jest zdecydowanie lepiej niż po kablu Wszystko ładnie pięknie ale jest drażniące to że jak mamy głośno ustawione w samochodzie słychać szmery po właczeniu muzyki nie przeszkadza ale mimo wszystko zła sprwa
-
Skrzypi przednie zawieszenie
oo coś do mnie też jestem tego ciekawy czy da radę samemu bo u mnie chyba też to słychać;p e90 lubi strasznie skrzypieć;p
-
ZMIANA WIZUALNA
bbrys potwierdzam twoje słowa skoro bmw sprzedaję wiązkę kabli do przed liftu na światła lci to coś w tym jest i akurat ta zmiana ma sens(bo po prostu przewidzieli to że światła prelci wyglądają jak z lanosa) ale nie ten temat już był sto razy omawiany:D
-
kasowanie błędu po zmianie lamp
przecież lapmy z pierwszego linka nie są black line ...z tego co ja widzę to nie wiec temu pytam o link
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://allegro.pl/podstopnica-m-pakiet-bmw-oryginal-e90-e81-x1-okaz-i4876079635.html?source=mlt znów wystawił za 99zl
-
kasowanie błędu po zmianie lamp
Panie wiecej mocy:D linka Pan żeś nie wkleił
-
Chiptuning e90 163km ed - gdzie ?
hamownia no i soft standardowo z 163 na 200km 400nm
-
Chiptuning e90 163km ed - gdzie ?
Ja też miałem robione e90 163km w krk gcstuning polecam jednie problem to się z nimi dogadać jechałem też kawał drogi do nich no może nie tak daleko jak ty a jego siedziba mieści się na zadupiu krk wiec chciałem mu zostawić samochód i potem odebrać bo po co miałem z kobitą czekać tam 5 godzin:) to mnie odesłał do jednego gościa potem z powrotem do niego i takie lekie zamieszanie miałem nadzieję że zostawię mu furę i odbiorę np za jakieś 6 godzin i dowidzenia...ale po za tym świetna robota 1300 zł płaciłem
-
fajne niedrogie autko
właśnie napiszcie jaki rabat wam zaproponowali bo podobno u gazdy są dużo większe niż u sikory zastanawia mnie bardzo ile można zaoszczędzić wybierając innego dilera
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
myśle o tym że swojego logitecha dać do samochodu a harmona do domu no bo jednak lepiej mieć w domu lepszy dźwiek niż w samochodzie an tych seryjnych pierdziołcha skoro polecacie harmon to musze go zakupić;p mam nadzieje że warty jest swojej ceny.
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
Myślicie że na prawdę będzie wielka różnica miedzy tym logitechem a harmonem?
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
no widzę faktycznie masz rację ale będzie taką mocna ładowarka do tego? Bo raczej logitech nie wykombinował jakiegoś innego specjalnego wejścia mam nadzieję patrząc na to zdjęcie wygląda na standard.
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
mlody_d to nie o to chodzi chodzi o to że masz (szteker) http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d0/Steckdose.jpg O taki właśnie i musisz go przerobić aby zasilanie było pod TAKIE COŚ http://images29.fotosik.pl/273/140b5195155a29cc.jpg Reszta kable wszystkie idealnie pasują samo zasilanie urządzenia trzeba przerobić bo prąd musi skądś brać. Można by było bez przejściówki jak ktoś ma gniazdka od zapalniczki w bagażniku:D ale to już nie poręczne jest:D http://img.bazarek.pl/333628/17354/3762970/189057543750c73ce92a69d.jpg Najlepsze takie coś ale też dość duże (podpinamy normalnie bez przerabiania) http://sklep.infocomp.pl/pic/partspics/C9740857_1.JPG Ale jedno mnie ciekawi tu mamy napięcie 220v a w zapalniczce jest 12v i bez problemy to zasila? ciekawi mnie odpowiedź (pomysłodawcy patentu)
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
leptonhead przecież harmon też jest ładowany z ściany frack mogł być sprzedać patent twój jak przerobiłeś żeby logitech nie był ładowany z ściany (typowe gniazdko) tylko z gniazda zapalniczki co przylutowałeś co wytargłeś :P mam logitecha w domu tylko nie wiem jak go przerobić żeby był zasilanie z gniazdka zapalniczkim
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
To mnie coraz bardziej uswiadamia w tyn ze bmw to shit wiem ryzykowne pisanie na forun bmw ale za bardzo cenia swoja marke kiedys moze bmw robilo wrazenie ale dzis glupia mazda 6 czy hyundai genesi i40 kia optima zjadl by bmw pod wzgleden wygladu i w niedalekiej przyszlosci jakoscia. 500zl za kawalek gownianej blaszki smieszne
-
kasowanie błędu po zmianie lamp
będą pewnie szybciej TYKAĆ :P i tyle
-
Śląskie
Kolego znam dobrego elektormechanika na pewno pomoże jest z Ćwiklic wiec nie masz daleko jak chcesz napisz na priv
-
Brak Mocy. 320d e90 (FILMIK)
nie miałem w sumie nic na myśli ale chciałem to fakt nic nie wniosłem myślałem że może turbo ale przy takim przebiegu mało możliwe
-
Brak Mocy. 320d e90 (FILMIK)
E90 z 2005 i 90tys przejechane
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dokladnie takie jak opsiujesz brazowa w bardzo dobrym stanie byla niedawno na allegro wiem bo sa kupilem;D i polecam tobie poczekac na takie na prawde warto
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ja bym chętnie kupił taką podstawkę pod noge ale bez tego znaczka "M" idzie gdzieś takie coś dostać?