Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Wymiana zderzaka przedniego na inny
Może jakiś posiadacz *repliki* zderzaka powiedzieć czy warto kupować czy lepiej jednak org.Na aukcji te podrobki na prawde dobrze wygladaja
-
performance-power-kit allegro co to jest
a czy jak mam program juz zrobiony robilem w krk 200km 400 moment wymiana intercoolera cos da? sam intercoller bez turbiny
-
Problem BMW E90 . Zamieszczam video .
Cebula przemowila...nie spinaj sie tak Panie poważny!
-
Problem BMW E90 . Zamieszczam video .
mi sie wydaję że to ten odrapany znaczek bmw;/
-
performance-power-kit allegro co to jest
Mam pytanie co to w sumie jest? czym to się różni od typowego chip tuningu który robi wiekszość ludzi z forum? czy oni coś dodawają do tego samochodu ? czy da się zwiększyć jeszcze jakimś magicznym sposobem 320d 200km wcześniej oczywiście miało 163km.Czytam i czytam i wiekszość mówi że już nic nie wyciągne z mojej poczciwej buni:( 200 km to zdecydowanie za mało ? a nowy samochód odpada ponieważ w swój włożyłem już 35 tyś:D http://allegro.pl/bmw-320d-e90-e92-e93-m-sport-performance-power-kit-i5466732935.html
-
BMW 335i vs Nissan 370z vs Subaru wrx sti vs Ford focus rs
http://images-2.drive.com.au/2012/09/21/3652576/head-to-head_729-620x349.jpg Bmw przy audi wygląda jak samochód dla kobiety malutki i starodawny o środku już nie wspomnę komuna...ale tak jak kolega wyżej napisał kwestia gustu. Jeśli miał bym wybierać z tych 4 co w tytule to i tak bym celował w C-klasy Amg ale w sumie to zbaczam trochę z tematu.pzdro
-
BMW 335i vs Nissan 370z vs Subaru wrx sti vs Ford focus rs
nie wypowiem sie bo sie nie znam ale mozna powiedxiec jedno A5 jest 50 lat do przodu z wygladu w porownaniu do bmw e92 e93 to juz dziadki i malo na kim robia wrazenie
-
Wymiana zderzaka przedniego na inny
Witam Panowie potrzebuje zderzak przedni do swojego samochodu czy oryginalny od podróbki to wielka różnica? http://allegro.pl/zderzak-przedni-bmw-e90-05-08-m3-style-i5467596504.html ten mnie zastanawia Dlaczego się zastanawiam nad podróbką ponieważ mam obklejony samochód i kupując używkę musiał bym najpierw malować a dopiero potem oklejać bo żeby obklejać jakaś cześć musi być w idealnym stanie..dlatego używki w sumie odpadają chyba żeby kosztowały max 400 zł.
-
nowy drażek i mieszek bmw e90
w pizdzie pasuje bo sam tak mam tylko potrzebujesz wyciągnąć sam miech i gałkę a z starego zostawić ramkę mam tak od dwóch lat i pasuje idealnie. PS: dobra cena mogę zrobić ci fotki (ale nie wiem czy jest potrzeba bo to jest dokładnie to samo)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Mimo to te pierwsze najładniejsze
-
aktualizacja softa
to co innego odblokowanie fukcji mp3 a update softu to dwie inne sprawy nie wiem jakz iphonem bo to gowno;D
-
Nowe X5 odbiór z salonu
lewybmw co ty robisz w zyciu? ze masz tyle bmw? Nawet nie wiesz jak mnie to zastanawia :D wiem ze to nie kultularne ale srry
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Teraz mi sie przypomniało że to właśnie cześcidobmw mi polecili ten zestaw nawet mam rozmowę na GG który tak strasznie piszczy i tak mizernie hamuję i pewnie jak u kolegi wyżej będę musiał za 20 tyś wymieniać;/
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
4.5 co to znaczy ? bo chyba nie mówisz o 4500 km?
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
krosno za darmo bym nie brał
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
dokladnie mam ten sam zestaw i dokladnie to samo odczuwam najgorsze jest to ze dalem sie namowic bo pare osob na forum sie podniecalo tym zestawen.Juz nie wspomnie ze piszcza jak jasna cholera
-
aktualizacja softa
nie masz czasu pisac ale na rozmowy przez telefon kazdym z osobna masz i na odpisywanie kazdemu z osobna to mniej czasu zajmuje.Celem forum jest pomuc innym a nie robienie pseudo dila po cichaczu. Jasne pytanie jasna odpowiedz...pytanie tutaj jest jasne a odpowiedź jak pierdola.
-
E9x Wymiana przedniej czołowej szyby
Taki dodatek w Axa dali mi za szybe 90zł:D skurwisyny oczywiście nie wymieniłem. Przeniosłem się hytrze do PZU i jeszcze na tym zarobiłem:D
-
aktualizacja softa
3 strony i brak jasnej odpowiedzi z tymi update pewnie jest 90% autosugestii 5% pic na wode a pozostalosc cos wnosi. Jux widze sytuacje dwa tr same bmw jedno z nowym softem drugie z starym juz widze jak po przejechaniu fachowiec rozpozna ktore jest ktore
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
a ja poszedlem na skroty i kupilem borbet xrt graphite polished i na prawde na zywo daja rade. Bardzo przypominaja najlepsze felgi do bmw 313
-
panel navi
przestun Pan to tak jak bys wyrzucil pieniadze...navi w smartfonach jest 20 lat do przodu to daje tylko wyglad w zyciu tego nie bendziesz uzywal a koszt przerobienia jak nic 5-6tys
-
Przycisk START/STOP ENGINE Pre-Lci na LCI
ja mam 230 i byl mega przetarty rocznik 2005
-
Opony Pirelli
Bezpieczenstwo to co innego.Zeby przebić opone to jest taka rzadkosc ze szkoda sie mazac z calymi runflat czy jak to sie nazywa.Tak jak kolega wyzej napisal po to jest Ac a jak nie to nie problem odkrecic 5 srubek
-
Opony Pirelli
jak sie jest pipa a nie prawdziwym facetem kupuje sie ronflat bo tak ciezko odkrecic 5 srubek i wymienic kolo.Bo w lesie staniesz bo tak czesto w nim przebywasz i tak czesto przebijasz akurat opone.Absurd i wygoda dla panienek.Juz czuje jak sie bendzie teraz gotować wątek.
-
Opony Pirelli
Jechałem na Chorwacja i zabrałem koło aż tak dużo nie zajmuje ( raz na rok na wakcje tak na prawdę człowiek wyjeżdża) to tak jak by kupować pick up-a bo może kiedyś coś przewiozę na pace albo jak jeremy clarkson powiedział cały rok chodzić w butach na narty bo może pojadę w góry. 99% wykorzystuje się samochód na codzien wiec konfort na codzien się liczy niż raz na wakcję panikować ( lepiej kupić AC lepsze obejmujące właśnie przebicie opon i wykorzysta się na codzień)