Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
spoko ale i tak nie podejdzie do e90
-
BMW E90 LCI 2009r. M-Pakiet. Wjechały lampy bi-ksenon :D
kolego gdzie kupileś ten dyfuzor peformance?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
juz to widnieje bardzo dlugo na allegro szkoda ze tyl nie podejdzie do e90 sedana bo juz bym bral. Ps: Ma ktoś pojecie czy dyfuzor ten podejdzie to zwyklego zderzaka m-pakiet do sedana bo szukam juz takiego dyfuzora od 4 miesiecy
-
Folie progów M Performance
Witam widziałem dziś e90 z takim progami jak w tym F10 http://bmwcentrum.pl/folie-progow-m-performance-komplet-bmw-f10-f11,id2946.html http://bmwcentrum.pl/folie-progow-m-performance-komplet-bmw-f30-f31,id2968.html Czy występuje takie coś oryginalnie do e90? co o tym sądzicie ? Coś takiego mniej więcej http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=749391&stc=1&d=1347338901
-
przełącznik szyb-lusterek
ja wymieniałem obicie i przełożyłem ten "przełącznik" z tego samego rocznika i nie pasował po prostu szyby nie schodził na dół lusterka działały.Mimo to że był sprawny.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/YSwD/ Ciekawe oferty gościu ma na tablicy.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Proszę Cię.... Ja Ciebie też poczytaj nie tylko ja na forum pisałem że te tarczę to shit
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
nie dziwie sie ze je sprzedaje mam te tarcze porażka.
-
performance-power-kit allegro co to jest
a sam wydech dobrze zrobiony np przez mg poprawia wydajnosc osiagi? bo bede wlasnie zmienial tylny zderzak i mysle o zmianie wydechu ale nie wiem czy warto sie w to bawic
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Napewno nie piano, tylko oryginalna szara :) a orientujesz sie ile taka moze kosztowac swiecaca piano black?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
czyli powiadasz ze taka piano black idzie kupic w bmw za okolo 300 w aso?
-
Jaki zderzak (dyfuzor) e90
;D faktycznie nad tym nie pomyslałem;p
-
Jaki zderzak (dyfuzor) e90
Dzięki zawsze coś już więcej jak nie znajdę to chyba się skusze.
-
Jaki zderzak (dyfuzor) e90
Panowie troche odkopie sówj temat na który nikt nie odpowiedział:D Ale wiecie gdzie idzie taki dyfuzor kupić lub cały taki zderzak chodzi o to że wszystkie dobre zderzaki są na 4 wydechy jak to w m3 a mi jest potrzebny pojedynczy.
-
GONG BMW E90 preLCI
Korzystajac z tematu czt gong otwartych drzwi a brak zapiecia pasu jest taku sam?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
oferta bez zdjencia jacy ludzie to sa lenie;/
-
Gałka zmiany biegów E90
co ty to fulosz przecież ta stara co masz na zdjęciu to podróba z allegro a te co masz włożoną to orgi. http://allegro.pl/galka-biegow-bmw-e90-e60-e82-e85-e87-e88-x1-x3-x5-i4979430993.html dokładnie ta...te tanie z allegro właśnie różnią się kształtem są okrągłe i wyglądają jak gówno wiem bo sam kiedyś taką kupiłem a ta co masz teraz włożoną to orginał. Mam w domu Te tanią okrągła za 70 zł oryginał i krótką najlepsza jest krótka i gałke z e90 z roku 2005 i 2008 i są takie same.Chyba nigdy w bmw w orginale nie występowała tak okrągła. Tak przynajmniej u mnie z doświadczenia wynika
-
Gałka zmiany biegów E90
mi to tez wyglda na to samo ale moze byc jak z tymi listwami wiekszosc ma plastiki a bywaja z aluminium porzadne
-
Czy taki zderzak wystepował w org
szkoda bo dobrze to wyglada
-
Czy taki zderzak wystepował w org
Tak jak w temacie http://allegro.pl/zderzak-bmw-e90-m3-style-2005-11-pdc-tyl-nowy-i5342954128.html Czy jest taki zderzak oryginalny? bo powiem szczerze że bardziej mi się podoba niż zwykły m-pak
-
Gałka zmiany biegów E90
http://bmwcentrum.pl/mobile/skorzana-galka-zmiany-biegow-z-mieszkiem-m-pakiet-bmw-e90-e91-e92-e93-rhd,id3975.html sama gałkę zmieniasz na krótką nic więcej na prawdę warto Polecam taką piano black http://bmwcentrum.pl/img/products/2/10_max.jpg
-
Gałka zmiany biegów E90
jest ok ale to podroba i troche wyglada jak wielki [BAD].Lepiej poszukaj org w dobrym stanie
-
chip tuning - wykres
za bardzo cos chwalisz...cos tu nie gra ake co nie zmienia faktu ze tunerzy z tego forum tez lubia chwalic swoje a inne besztać.
-
[e90] wymiana foteli.
tak i to bardzo bo *knefle* bendziesz miec po drugiej stronie od srodka a nie na zewnatrz mi pompowanie dziala po wymianie
-
chip tuning - wykres
no i o to mi chodzi 4 tys to nie problem moge dac i wiecej ale kto sie tego podejmnie przeciez to taki typowy silnik wiec na pewno bylo by wiecej chetnych.