Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Miarka od płynu do wspomagania E91 320d M47t2 2006r
wstaw obrazek jeszcze raz najlepiej na inny serwer
-
felgi borbet e90 lci
Mój zakup parę dni temu jeszcze czeka w garażu:) http://oi57.tinypic.com/2ylttut.jpg http://oi61.tinypic.com/bjeo8x.jpg Wymiary do e90 sedan tyle że ja mam prelci 8x18 et 30 Lub 8,50x19 et 35 Cena felgi 18” to 850 zł brutto/szt. (na stronie 891 zł) Dostawa gratis Cena felgi 19” to 1200 zł brutto/szt. (na stronie 1269 zł) Dostawa gratis W takiej cenie ja sobie załatwiłem.
-
E91 Wygłuszenie
No w sumie to chce porównywać bo skoro samochód jest o 100% droższy to powinien trzymać renomę po 10 latach.Skoro po 10 latach zachowuje się jak szmelc to to jest ta słynna marka bmw? to reasumując na ile jest bmw ? na 3-5 lat? bo skoro tak to wole kupić kia optima i mieć więcej gwarancji i spokoju niż całe posrane bmw. Kocham wygląd bmw jest do mnie klasą ale jak patrzę na cenę i jakość to nie wiem czy nie lepiej kupić coś tańszego z większym wyposażeniem i PRAWIE jakością i gwarancją.Japońcy powoli plują w twarz dojczą.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Może i tak ale cieżko uznać w jakiej ona jest kondycji może mieć najebane 200tyś
-
E91 Wygłuszenie
nie wiem w sumie co chciałem osiągnąć ale e90 jest wyjątkowo głośnych samochodem mondeo cisza totalna nawet skoda octavia nowa zero głosów zewnątrz już nie wspomnie o superb. Bmw ma dziwne minusy czasem
-
E91 Wygłuszenie
u mnie to wyglądało tak http://oi58.tinypic.com/2vjop3p.jpg http://oi62.tinypic.com/1111ibo.jpg tak samo klapa silnika No i efekt zerowy masa pieniędzy wydana w błoto na wiosnę mam zamiar to zdejmować bo trochę aż wstyd przed samym sobą kombinacje.
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Troche odkopie ale zalała mi sie woda jedna czesc ledow calość wiec pozostala mi jedna kostka czy jak teraz dokupie moga sie rożnić barwą?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
a co kamery należny jeszcze dokupić by byla mozliwośc podłączenia i aby obraz byl widoczny na ekranie centralnym Podpinam sie pod pytanie. Rozumiem, ze nie jest to P&P....co trzeba zrobic zeby zadziałało z BMW Professional. Podbijam ale znając życie nie ma takiej możliwości a jak jest to pewnie milion kabli i kombinacji
-
E92 przycisk ON/OFF RADIO business
23!!
-
E92 przycisk ON/OFF RADIO business
raczej się nie da było już na ten temat
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
małe sprostowanie krosno to dziadostwo ale skoro oem to koszt 672zł a tutaj 120zł (tego nie wiedziałem ) to warto za te grosze to kupić
-
chip tuning - wykres
Śmieszy mnie podejście że jak zarabiasz więcej to stać cie na ewentualną naprawę za 20 tyś to co myślisz że jak ktoś zarabia więcej to pieniądz do niego jest mniej wartościowy?? Bez sensu trochę temat wiądom jedziesz tam gdzie chodź 1% jak ktoś wspomniał jest mniejsze ryzyko a nie jedziesz do firmy która tylko swoimi przechwałkami może cie zapewnić liczy się praktyka ciut poniżej teoria.
-
chip tuning - wykres
Już się tak nie chwal co wy to nie robicie Prosta sprawa klient jedzie tam gdzie mają większe doświadczenie w konkretnym modelu a skoro nie mieliście w M550d a inna firmą ma większe po co ryzykować.
-
chip tuning - wykres
ale po co komuś dawać samochód za 400 tyś żeby ktoś probował :D jak można dać fachowcą a nie laiką którzy się przechwalają spróbować to można na e36 bo jak się spiepszy to można liczyć na zwrot a w przypadku m550d co dostaniemy? yyyy srry nie wyszło
-
E91 Wygłuszenie
Jak dla mnie bardzo nie warto 1300zl wyrzucone posle zdjencia jak przebiegaly prace u mnie i ile czasu na to poswiecilem przod i tyl wyciszylem zero efektu co prawda nadola nie robilem ale drzwi dwoma rodzajmi mat maska silnika jak i te plastki tak samo totalne zero efektu.nie wiem jakim cudem;p
-
E91 Wygłuszenie
to że w aso to sie idzie domyśleć to jest sprawa logiczna mam na myśli coś po za bo ASO oznacza coś 100% drożej...swoją drogą ile to może kosztować?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
tak malowałem u użytkownika Next-Generation ma firmę zajmująca się tym http://www.bmw-klub.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=86573 PS: Chyab to było już tu ale nie jestem pewnie trochę wiejskie ale może komuś sie podobać http://olx.pl/oferta/spoiler-carbon-bmw-e90-spojler-kerscher-CID5-ID7WBhf.html#20926ca88c
-
E91 Wygłuszenie
Ja wygłuszyłem wszystkie drzwi tę matą która w ciul kosztuje ! zapłaciłem za całość już nie pamiętam dokładnie 1400 zł jakoś tak zero różnicy totalne nic PS: Zastanawia mnie to o czym piszesz gdzie idzie kupić te wygłuszenie?
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
trzy posty wyzej opisalen moje doswiadczenia z tym dziadostwem masakra nie warte zadnych pieniedzy
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Na pewno lepsze niz ta wiocha nad wiochami to ledy w drzwiach wyswietlajace logo BMW rekord wiochy
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
Nie kupuj tego gowna polskiego krosno kupilem je w tym samym czasie do mercedesa vito do e90 i do signum wszystkie co do jednego ch** szczelil. Znajomy zakupil pare dni temu do c klasy i juz ma problem z jednym
-
Liqui moly diesel spülung
Paliwo nie ma szans zeby czyms sie roznilo bo i tak jest brane Dokladnie z tej samej rozlewni ewetualnie stacja cos moze dodac ale najczesciej jest to tylko naklejka na dystrybutorze Naj gold super extra i inne pierdoly
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ja co prawda malowałem ale wygląda to tak http://oi58.tinypic.com/2s0mftc.jpg
-
[e90] wymiana foteli.
ja dokładnie mam to samo
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Felgi to co innego na nie można wydać sporo:D i na pierdoły do samochodu wiem bo moje głupie dodatki powoli przekroczą cene mojego e90:P także należe też to takich ale naklejka za tyle pieniędzy to już przesada. (ale już nie ważne po prostu w głowie mi sie to nie mieści ale już olać temat bo trochę to taki spam w tak ciekawym temacie) http://allegro.pl/listwy-bmw-e90-black-piano-i-drive-kpl-i5116086898.html (przedtem była cena 500 zł kup teraz ale tylko przez 1 dzień)