Treść opublikowana przez tomasztolala
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Rivasi wydaję mi się że bronisz się tą teorią ponieważ już wszystko porobiłeś na cacyc a teraz szkoda ci czasu i pieniędzy lampy przed lifta jaki i te blac line wyglądają po prostu chujowo po tych lapmach poznać że ten samochód ma już 10 lat. Lampy z e90 przed liftem to nic innego jak te w załączony poniżej obrazku:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
bo wiekszosc fanow motoryzacj to wiesniaki zlot w katowicach staly dwie alpiny i rs6 prze poekny tuning warty co polowa tej imprezy a wiesniacy robili sobie zdjencia z hondami civic i golfami przykro sie zrobilo i musialem pojechac do domu
-
chip tuning - wykres
Panowie mam pytanie mam e90 320d chip na 200km 400np zrobiony u kolegi w krk powyżej.Czy wymiana wydechu całego może podnieść coś mocy? czy to sa minimalne liczby bo chciałbym coś jeszcze wyciągnąć z mojego e90 ale nie wiem jakim sposobem.
-
F10 550i xDrive 2012
Jak zobaczyłem samochód od razu tak samo pomyślałem. Czarne nerki by basowały
-
CCC Professional 2016
Wystarczy skorzystać z prembox.com/account i jest za free http://s3.postimg.org/fwzff4okx/bmw_map.jpg Problem jest tylko taki że można 6 na raz ale za to w miarę dobra prędkość.
-
jak to jest z tym liftem?
Jaja sobie robisz? Lampy przód 2500zł + maska + zderzak, ja osobiscie za sam tył zapłacilem z malowaniem i wydechem ok 2500zł No może 3k ale 6 to już bardzo duzo. PS: Ja liczę bez przednich lamp ponieważ nie zmieniałem moich bo są w idealnym stanie pięknie świecą i cały czas mam zamiar ale jakoś mi się nie pali do tego u mnie na początku wyglądał samochód tak: http://s12.postimg.org/unzts0h2j/DSCN1883.jpg http://s12.postimg.org/gvlewdqaz/DSCN1887.jpg Po zmianie zderzaków koloru itp http://s12.postimg.org/jfh1qhduz/20150912_174847.jpg http://s12.postimg.org/avxnsq5ij/20151114_122241.jpg Wszystkie części oczywiście używane na allrgro olx kupione
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
ja wymienialem czarne na swiecacy czarny listwy od szyb najlepiej kup nowe bo uzywane nie ma sensu:/
-
jak to jest z tym liftem?
ja robilem na org posle ci zdjencia jak unie to wygladalo
-
jak to jest z tym liftem?
max 2500 tys
-
jak to jest z tym liftem?
ja raczej mialem bardziej mysli swiatel na lci i nie tyle co m pakiet
-
jak to jest z tym liftem?
Ludzie tak robia poniewaz tanim kosztem idzie miec bardzo odswiezony samochod i nie jest to zadna żeśba
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ciekawe co mu jest ze taka cena.
-
Zderzak przód
kuba co ty pierdolisz nie podejdzie bo wyciecie na grill jest inne wiec trzeba maske wymienic. Zreszta temat z dupy bo jest ich milion
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://allegro.pl/kierownica-carbon-bmw-m3-e90-e91-e92-individual-i5772747584.html zacny sprzęt. PS: Skąd się bierze takie rzeczy jak BMW INDIVIDUAL ?
-
jak to jest z tym liftem?
tak samo ja zreszta jest obszerny temat z tym na forum lampy tylne lepiej wymienic na lci poniewaz prelci wygladaja jak w dełu. viewtopic.php?f=70&t=204388
-
spoiler bmw e90 dobrej jakości
dzieki za linka ale własnie chodzi o to ze te co posłałeś to nie to bo te sa takie wielkie (nawet bym powiedział troche wieś tuning) a mi chodzi o taki delikatny akcent cieniutki te co dodałem zdjęcia.
-
spoiler bmw e90 dobrej jakości
Panowie poszukuje spoilera dobrej jakości najlepiej carbon albo coś co jest wytrzymałe czy taki jak poniżej wysterował w org bmw albo morze macie namiary gdzie takie coś kupić jak waszym zdaniem lepiej wygląda biał czy czarny (mam białe bmw) http://www.pitlane.bg/images/bmw-performance-bmw-3-series-rear-spoiler-lip-ii-carbon-for-e90-facelift-p38885.jpg http://www.modbargains.com/images/Products/OEMParts/BMW-Performance-Spoiler-E90-3.jpg http://www.pyspeed.com/v/vspfiles/photos/NB1-E90M3-328335-2.jpg http://www.ebay.com/itm/US-For-08-09-10-11-BMW-E90-328i-330i-335-M3-Carbon-Fiber-Rear-Trunk-Spoiler-Wing-/201414944773 myśle o tym bo tanio ale nie wiem co z nim jest nie tak
-
e90 oswietlanie drogi do domu Follow Me Home
tak samo Ja
-
e90 oswietlanie drogi do domu Follow Me Home
e90 2005 (nie mam pczycisku auto) trzeba dwa razy długi do siebie. Chciał bym jednak funkcjeprzywitania otwarcia z kluczyka drzwi i ze świecą światła ale wiem ze to podobno trzeba programować.
-
Śląskie
netmen5 dobra informacja o taki krętaczach powinno się pisać i masz praktycznie 100% racje pisze temu praktycznie bo co do lawet to fakt jakoś mnie nie dziwi że nie chcieli pokryć wątpię żeby ktokolwiek to pokrył.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
no czyli ten co posłałem jest ok?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Panowie szukam na allegro ślizgów do e90 na tył i ceny wachają się od 90-150 zł (używane) a znalazłem na tej stronie nówki. http://bmwcentrum.pl/uchwyt-slizg-zderzaka-tyl-m-pakiet-prawy-bmw-e90,id3928.html http://bmwcentrum.pl/uchwyt-slizg-zderzaka-tyl-m-pakiet-lewy-bmw-e90,id3927.html Czy one podejdą jest to dokładnie to czego szukam? (chyba śliz od ślizgu się nie rożni)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Mnie się samochód podoba prócz jeden rzeczy a dokładnie tego czerwonego dyfuzor totanie się stapia i dziwnie wygląda lepszy by był czarny. PS: Liczyłeś ile już wydałeś na samochód? bo ja ostatnio tak i niestety się załamałem bo za te pieniądze można było by sobie kupić f30:D
-
Polskie menu do navi, gdzie?
To napisz mi tez bo jestem z Pszczyny wiec potrzebne mi te same rejony
-
Zderzak przód do wymiany po dzwonie od razu m-pak ?
moze byc ale nie musi