Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Opony Pirelli
RunFlat nie brał bym;D po co ?
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
porownywales je ? bo ja tak i sa dokladnie takie same ta sama barwa te same bebechy.Tyle ze podroby maja wejscia na lift i przedlift. No ale co nie zmienia faktu ze jak na org tanio ps: my mowimy o swiatlach pod blachy nie o srodku
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Na wszelki wypadek kup te http://allegro.pl/podswietlenie-led-bmw-3-e90-5-e39-e60-x5-e70-x6-i4960935804.html ponieważ gościu u Ciebie w linka nic nie piszę o tym że nie wyskakuje error błąd żarówek a tu jest jasno napisane CAN BUS - BRAK BŁĘDU OBD SPALONEJ ŻARÓWKI (error FREE) NA 99% te co posłałeś to to samo ale wielkie różnicy nie ma wiec po co ryzykować
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://allegro.pl/bmw-e90-m3-m-pakiet-wnetrze-skora-fotele-boczki-i5351606089.html Zajebiście tanie fotele do e90 praktycznie za darmo i ten stan jak nówka!
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
jeszcze takie info co do tych klocków http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=273278 U mnie strasznie piszczą
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Mam klocki ata white ceramik te nie pylące i przyznam że nic nie pylą ale właśnie te hamowanie jest jakieś dziwne taki zamulone jak kolega wyżej napisał.
-
jaki zderzak na tył e90 dylemat :)
jaka tez moze byc rożnica w cenie lakierowania jednego prostego elementu max 100zl
-
Jaki zderzak (dyfuzor) e90
Witam Panowie mam mały problem okleiłem moje E90 folią jakiś miesiąc temu na biała perłe wszystko ładnie pięknie tylko coś mi nie pasuję tył za dużo tego białego co mogę zrobić żeby dodać coś czarnego ? najbardziej mi się marzy taki czary dyfuzor ale nie za bardzo wiem ile taka instalacja wyjdzie czasu i jaki to koszt no i czy sam to bez problemu zrobię. http://s24.postimg.org/hkm8fckkl/20150516_130319.jpg http://s24.postimg.org/l2y8bqlgl/20150516_171615.jpg Najbardziej bym widział coś w tym stylu. http://s24.postimg.org/t76cgh7vp/5787628416_9bee9f818b_b.jpg Na allegro jest taki dyfuzor za 1000 zł (piano black) http://s24.postimg.org/xrsiverl1/5308258624.jpg
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
na allegro kupisz nowe komplet za 40 zl
-
czemu klocki piszczą?
ja wymienile zestaw i tarcze i klocki dzieki Panowie widocznie ten typ tak ma;p moze przestanie balem sie ze moze to byc cos zlego.
-
czemu klocki piszczą?
Mam pytanie czemu klocki piszcza przy hamowaniu mam nowy olej nowe tarcze zimmeran sport klocki tez nowe ata white coś tam (te niepylace) po pzejechaniu 6tys km piszcza przy hamowaniu? dlaczego i jak to usunac?
-
e90 sedan czarny jakie przyciemnienie szyb ?
przeciez bylo o tym wypalaniu piecowym na forum ze to sciema i tylko dodatkowe koszta. moim zdaniem przod jasny tył ciemny dobrze sie prezentuje w 5 drzwiowyn sedanie
-
e90 sedan czarny jakie przyciemnienie szyb ?
Ja mam tak i moim zdaniem dobrze to wygląda Miałem grafitowy samochód dobrze wyglądało teraz biały i jeszcze lepiej mam bardzo mocno tył przyciemniony
-
e90 sedan czarny jakie przyciemnienie szyb ?
Ale przecież w e90 przód już jest maksymalnie przyciemniony seryjnie.
-
BMW e90 320d 163ps pocące się amortyzatory
ja wymieniałem tył (a jestem laik) i uważam że każdy to zrobi dosłownie każdy
-
e90 320d wydech od 335d
w moim przypadku nie do końca:D mi odpisywali co 5-6 dni :)
-
e90 320d wydech od 335d
w mg motorsport ci zrobią taki
-
Brak uszczelek pod listwy shadow line
czekam i to bardzo
-
Brak uszczelek pod listwy shadow line
gdzie panie koleg gdzie stawiam dobra flaszke!
-
Brak uszczelek pod listwy shadow line
Byłem dziś w bmw w bielsku i Gliwicach i się potwierdziło samych uszczelek nie ma;/ gdybym wiedział to bym nie kupował niekompletnych sachadow line bo teraz mnie wyszło jak za nowe.
-
Brak uszczelek pod listwy shadow line
mam nadzieję ponieważ uszczelka z listwą kosztuje 220 zł x4 co daję nam 1000 zł a te co mam będą do wyrzucenia;/
-
Brak uszczelek pod listwy shadow line
Witam Panowie mam wielki problem zakupiłem od kolegi z forum listwy shadow line (zewnętrzne) do bmw e90 wszystko ładnie elegancko tylko jak wyciągnąłem swoje listwy spod szyby uszczelki były sparciałem wiec wywaliłem.Kolega mówi że można je dokupić osobno nawet mi wysyłać swoje stare (są w drodze) tyle że dzwoniłem do ASO i Pan zapewniał mnie że nie ma osobnych uszczelek tylko trzeba kupić gotowy zestaw listwy razem z uszczelką. Tutaj listwy od kolegi i do nich brakuje mi uszczelki http://oi61.tinypic.com/29enmki.jpg Gdyby od kolegi okazały się nie do końca dobre i ciężko będzie włożyć możecie mi posłać numer części albo gdzie to mogę kupić.Bo aktualnie mam dziurę w samochodzie:) muszę się jakoś ratować albo nowe razem z listwą albo jakieś używane nie wiem już sam.
-
siłowniki
już był wątek o tym wszystko możesz kupić tylko nie krosno ponieważ miałem do mercedesa i bmw nawet pól roku nie wytrzymały
-
320d 163 kM - czy ktoś "da się karnąć" (Katowice)
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=261097&hilit=krk&start=15 Tutaj jest moja odpowiedź bo też ktoś o to mnie pytał
-
320d 163 kM - czy ktoś "da się karnąć" (Katowice)
w krk a prawie jestem w kato w piatek bo obklejam napisze ci na pri o chipie