Treść opublikowana przez Szamil
-
skrzynia biegów nie jest juz masełko - wymiana plynu ??
:search: Bylo, pewnie zaraz Biernus Ci pomoze :mrgreen:
-
zaroweczki wlacznikow i nie tyllko
na przeciw wysepki we wrzeszczu na samym rogu ale nie wuem czy tam sa takowe zaroweczki Masz na mysli rog jesionowej i grunwaldzkiej?? Na wysepce jest sklep z rowerami??
-
M30B35 brak mocy przez żle ustawione zawory ?
Mehow pojedz albo do Adama do Osowy albo do WFK do wejherowa(masz blizej). Jak ustawia Ci zawory daja znac ile Cie to kosztowalo bo tez zechce podjechac i ustawic u siebie. PS a moze jakis spocik wkoncu zrobimy??
-
problem z automatem
To mialem na mysli :lol:
-
zaroweczki wlacznikow i nie tyllko
A zna ktos moze adres takiego sklepu typu "Elektronik" w 3miescie??
-
nie działajaca regulacja kierownicy
Panowie nie zrozumcie mnie zle ale moze probowaliscie regulowac kierownice gora-doł??
-
Amortyzatory ....
Jak robilem remont zawiechy to wsadzilem na tyl Monroe, tylko nie pamietam czy gazowki czy olej. Jezdzi sie ok, auto nie plywa w koleinach. Polecam jakby co amorki Monroe.
-
zaroweczki wlacznikow i nie tyllko
Gdzies byl jakis artykul lub nawet strona na ten temat tylko ze jak zwylke nie pamietam.www. cos tam massom. com
-
BP 10w40 Ktoś używał ?
Na shellu jezdzilem poprzednim autem i do beemki zalalem takze shella. Wszystko jest ok. Ale ze BMW rekomenduje Castrola i ze zbliza mi sie wymiana oleju mam juz zakupione 2 baniaczki 4-litrowe Castrol Magantec 5W40. Czy to dobry olej do mojego auta?? Teraz tez mam zalany full syntetyk
-
podlaczenie glosnikow z tylu e38
:duh: :duh: :duh: :clap:
-
zaroweczki wlacznikow i nie tyllko
Do tego panelu mozesz dostac sie np przez otworna radio.
-
730i manual
Co do Bremslicht to sprawdz dokladnie wszystkie zarowki i moze na wszelki wypadek je wymien. Jesli nie to moze to byc Check Control Module. U mnie mam to samo, zwlaszcza jak mam CB wlaczone to CC mi zaraz wyrzuca komunikaty o przepalonych roznych zarowkach. Chce sie za to zabrac ale brak czasu. Co do poduszki to bylo niedawno. Poszukaj. Na 80% mata w siedzeniu pasazera.
-
problemy z hamulcami i hamowaniem w 730 e32
Bylo :search:
-
Automat 5hp30
Xsilver ma racje. Poszukaj sobie postow(np Biernusa) nt wymiany oleju w skrzyni. Wszystko zalezy od tego ile go spuscisz. Pozornie moze sie wydawac ze zlecial caly olej a w rzeczywistosci jest inaczej.
-
730i '90r- czy to dobry wybór??
Sory za OT ale Balon nie wiem czy Ty tak na serio czy dla jaj ale zwroc uwage na ortografie. PS jakie przewody kupisz za ta cene co podales??
-
problem z automatem
Ponadto jak bedziesz chcial dosc agresywniej pojechac to np jadac 4500-5000 rpm po zdjeciu nogi z gazu skrzynia nie przerzuci Ci biegu na wyzszy tylko wciaz bedzie na tym samym.
-
M30 i wtryskiwacz rozruchowy
Michael nie ma sprawy. Dzisiaj rano nagralem 2 filmiki telefonem i zaraz je przerzuce na kompa i zobacze jakiej jakosci sa. Nie wiem jak wrzucic je na neta wiec prawdopodobnie przesle Ci je na priv lub @. Pozdrawiam
-
M30 i wtryskiwacz rozruchowy
Nawet nie wiesz jaka przyjemnosc mi tym zdaniem zrobilres:)
-
M30 i wtryskiwacz rozruchowy
Witam! Nie wiem jak u mnie jest z paleniem. Pali zawsze i bez zadnych problemow. Natomiast co innego mi chodzi po glowie. Rano po odpaleniu gdy temp jest w okolicach -6st np to jak powinno sie zachowywac auto. Tak jak mowielm odpala bez zajakniecia przez jakas sekunde - dwie ma obroty powyzej 1000rpm a nastepnie spadaja do ok 800( tak jak na rozgrzanym silniku).Nic silnikiem ni trzesie, nie gasnie, wszystko jest ok. Moje pytanie czy to normalne, czy np powinny obroty po odpaleniu rano na zimnym silniku utrzymywac sie wyzej ( tak jakby na ssaniu)??
-
730i '90r- czy to dobry wybór??
POtwierdzam to co mowili przedmowcy. Jesli nie latal do tej pory na gazie i bylo wszystko robine na czas to te 250 tys nie robi na nim niczego. Ja mam teraz przejechane 285 tys. Smigam na benzynce, leje fullsyntetyk i silnik nie bierze oleju, przyspieszenie do 100 ponizej 10sek.A co do spalania to przy spokojnej jezdzie w miescie (gdansk=full korkow) to wychodzi ok 15,5/100. Poza miastem z palce(wiadomo gdzie) schodze do 11,5. Ogolnie to zakochany jestem w mojej 7 i doprowadzam ja do stanu fabrycznego. Pozdrawiam
-
podswietlane klamki
Piekna sprawa. A czy byl taki bajer montowany w e32?? Chodzi mi rowniez o wewn klamki.
-
Drążek środkowy firmy AUTO PARTS CO LTD
Witam! Temat jest o drazku srodkowym a ja wyskocze troche z innym. Mianowicie ostatnio robiloem remont zawiechy bo mi przy ok 100 km/h drzal caly samochod i ogolnie to mi latal po drodze. Wsadzilem w niego ok 2 kola i wymienilem: 2 gorne wahacze z tulejami, lacznik stabilizatora, tuleje na tyle( te duze) i amrotyzatory na tyle. Samochod prowadzi sie o wiele lepiej, nie lata juz po drodze ale nadal cos minimalnie drzy. Bradzo slabo ale jednak. Od razu uprzedzam ze opony i felgi dobre i wywazone. Moze wymienic i u mnie ten drazek srodkowy?? Jak myslicie?? PS sniegu w gdansku nawalilo i ubaw po pachy....ale sie lata bokami...heheh :twisted2:
-
Kola na lato
Z tego co czytalem i slyszalem od znajomych to zaloze tak jak xsilver pisze 225/55/16. Nie chce za bardzo tracic na komforcie na naszych pieknych drogach. Zostaje teraz kwestia doboru "kaloszy". Co myslicie o Fulda CARAT EXELERO?? Ma bardzo dobre wyniki na opony.com oraz cena nie jest powalajaca.
-
Elektrozawory?
No to teraz mi sie troche mlynek w glowie zrobil. Moze to nie klapki a jednak mechanizm dociskania wycieraczki. W wolnej chwili cyba rozbiore to podszybie i zajze co sie tam dzieje.
-
naprezenie wycieraczek glosno pracuje
Hmm to troche sie wyjasnilo. Panowie u mnie z english to ploho moglbym prosic o jakies tlumaczonko na priv?? Z gory dziex