Treść opublikowana przez Czarny199393
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
M54B25 powinno mieć 192km a nie 172km ??? i standardowo ma 245nm to niech nie bajeruje bo to może jest podciągnięte M54 B22 :cool2: http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_M54
-
E46 328i, Radom, WBAAM51050EZ40802
Czarny199393 odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi zwracanie kosztów paliwa jak na szrota trafisz :mrgreen: pozdrawiam komis w warszawie na ursusie :mad2: :mad2: panie wszystko jest ok a przyjeżdzam na miejsce to cały w odpryskach ,rdza na klapie z tyłu ,prawa szyba się tak dobrze zamykała że aż wyłaziła na dach (coupe) :mad2: :mad2: :mad2:
-
E46 328i, Radom, WBAAM51050EZ40802
Czarny199393 odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpatrze że 99,9% komisów kręci tzn koryguje liczniki :mrgreen:
-
teflonowe wycieraczki
już na sprzedaż ?? viewtopic.php?f=5&t=209654
-
E46 330XI Pajęczno k/Łodzi PF08420
Czarny199393 odpowiedział(a) na FRANZ80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno właśnie zauważyłem :cool2:
-
swieci kontrolka akumulatora na czerwono E46 D 136 km
alternator może do regeneracji poszukaj :cool2:
-
E46 330XI Pajęczno k/Łodzi PF08420
Czarny199393 odpowiedział(a) na FRANZ80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-330-m-pakiet-skora-skrzynia-smg-C27202384.html cudo tylko ten m-pakiet coś chyba nie tak i gałka od biegów
-
BMW E36 318i WBACA91070JF26651
Czarny199393 odpowiedział(a) na Ryba3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwiadomość od właściciela tego e36 co podrzuciłem link "powiem tak jak ktoś mi da 7000 bez targowania to moge sprzedać ale za mniej nie ma opcji a samochodzik naprawdę jest fajny. Nowa chlodnica , tuningowy wydech "ultera" i wiele innych czesci. Co zostało zrobić to pasek wielorowkowy od alternatora(kupiony tylko założyć) sworznie wachacza od strony pasażera(kupione tylko zalożyc, z drugiej strony juz zrobione), tarcze zmienić bo jest wyczuwalne bicie ale to już na wiosne jak nie sprzedam reszta stan bdb"
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
części wcale nie są droższe jak się porównuje z innym samochodami vectrą ,passatem itd czasami nawet taniej wyjdzie w bmw bo jest mniej skomplikowane zawieszenie niż w pasku ,no i jeszcze + że na łańcuszku wszystkie bmw po '92 :cool2:
-
Zbiorniczek płynu chłodzącego ?
tak jak mówiłem jeszcze sporo miałeś płynu a zbiorniczek ma litr tak więc może być niecałe 5l i już suchy będzie ;) teraz pytanie gdzie on uciekł ??
-
Zbiorniczek płynu chłodzącego ?
płynu wchodzi 6l tzn że możesz tam mieć np 4l płynu i dla tego się nie grzeje ,wlej obojętnie jaki to nie olej że musi być odpowiednia gęstość itd. tak więc petrygo jest :cool2: i wlej tyle żeby lekko ten wskaźnik wyszedł z zbiorniczka :cool2:
-
szarpie przerywa 318i :(
może poprostu gaz do wyregulowania
-
BMW E36 318i WBACA91070JF26651
Czarny199393 odpowiedział(a) na Ryba3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtego obejrzyj ;) http://bmwbialystok.pl/viewtopic.php?t=4258
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
później zamiast "BędzieszMiałWygodę" jest "BędzieszMiałWydatek" :norty: :norty: :D :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
I niechcesz znać ich stanu :D jak oszczędnie to r4 a jak już r6 to 2.5
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tu dokładniejsze dane http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e46/ Rano myslalem że się popłacze że śmiechu :D "witam moge ci za nia dac 7000 jesli z nia wszystko ok to 1998 rok z cena przesadziles" Złomy polepione z dwóch po 10-11 stoją :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Za 12-15 tysięcy niekupisz 2.2 170km ,e46 niejest awaryjne jak się dba
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nie ten temat i to nie jest 318i tylko 316i bo ma 105km
-
[330xd/2003r.] Urwane klapki kolektora
no ja też bo o jedne zero za dużo w tych kosztach jak dla mnie :shock:
-
E46 320i 150km Przyśpieszenie 0-100 Czy jest ok ? Film
no teraz inaczej ruszyłeś to się nie dziwię :cool2:
-
N42 2.0 benz zapach olej
sprawdz czy ci z wspomagania nie leci :cool2:
-
e36 coupe 2.0 bez vanosa
tyle jest powypadkowych 2.0 r6 że znajdziesz :cool2:
-
(e46) jaki rozmiar opon wrzucic
tu masz całą rozmiarówkę i jak samochód będzie się zachowywał http://rozmiar-opon.bmw-tech.pl/kalkulator-zamiennikow/195/65/15/
-
e36 coupe 2.0 bez vanosa
http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e36/135/e36_320i.html :cool2:
-
Dosyć duże spalanie 523i m52b25
David18b dałeś się nabrać ze 523 będzie paliło 10-12 w mieście ?? :mrgreen: znajomego 523 trochę zabawy 80% miasto 20% trasa 22l lpg :cool2: