Treść opublikowana przez Czarny199393
-
Pomocy! Gaz, branie oleju
może zbieg okoliczności i gdzieś ci olej ucieka ?? ja tak się w tamtym roku wystraszyłem jak ty a okazało się że uszczelka pod pokrywą zaworów :cool2:
- Stuki z tyłu BMW
-
Stuki z tyłu BMW
raczej nie tylko mocowanie mostu
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
ja jeździłem jeep-em wranglerem 4.0L r6 184km 290 Nm i na standardowym napędzie bez włączania 4x4 czyli na rwd i na suchym jeszcze ok ale jak już pogoda się zwaliła to było trzeba uważać
-
E46 Coupé 318Ci Gliwice WBABL31080JX30679
Czarny199393 odpowiedział(a) na go0ma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak trochę obejrzałem coupe z silnikiem 1.9 i tak nie wiem czemu ileś tam % miało w opisie "do zrobienia jest tylko panewka bo zaczyna pukać" przecież to = wymianie silnika jeśli ona się obróci ?? tak więc jak się zdecydujesz go oglądać to go nie żałuj daj mu do 4/5tyś/min i przetrzymaj chwilę bo wtedy jak coś jest nie tak z silnikiem to chciał nie chciał wyjdzie na jaw ,bo wiadomo że dziadek 70 lat nie jeździł coupe tylko ktoś młody A jeśli chodzi o papiery to nie daj się nabrać na coś takiego bo coś ci się spiepszy czy nawet rozleci na pół to nie odzyskasz kasy za żadne skarby bo jego danych nie będzie na umowie kupna-sprzedaży tak więc uważaj
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
ja za 1.9 2 x 750zł (mam 20lat)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
ja się uczyłem na vectrze i dopiero od tamtego rok bmw bo poprostu 231km + rwd + 18lat = fantazja i duże opłaty
-
Stuki z tyłu BMW
coś mi się wydaje że to słynna w e46 tuleja nr 9 koszt ok 55zł ale lepiej wymienić komplet 3 tuleje (1 x nr 9 ,2 x nr 7)
-
BMW E46 1,6i/1,8i
mi w zimę wychodzi 10.9l lpg(100% miasto) 9.09L lpg (50%/50% miasto/trasa)
-
BMW E46 1,6i/1,8i
jak moze miec w automacie 12 jak w manualu jest 12,4? http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/bmw/seria-3/e46/sedan/silnik-benzynowy-316-i-105km a na tamtej stronce jest błąd bo to jest do automatu : http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e46/272/e46_316ia.html :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Cena :mrgreen: coupe -najdroższe sedan -średnie kombi -najtańsze
-
BMW E46 1,6i/1,8i
to coś słabe ma te 318i jak idziecie łeb w łeb :mrgreen: i odkiedy 316i ma 10s do 100 :mrgreen: 318i - 10,4 316i - 12,4 swoją 318i objechałem passata b5 1.9 115km :cool2:
-
BMW e46 316ti Compact wycena i opinia WBAAT51060FW19302
Czarny199393 odpowiedział(a) na alomndo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie koniecznie po świętach woskowałem twardym woskiem i teraz widać coś podobnego na listwach u mnie
-
BMW e46 316ti Compact wycena i opinia WBAAT51060FW19302
Czarny199393 odpowiedział(a) na alomndo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoże od wosku??
-
BMW E46 1,6i/1,8i
wałek rozrządu itd
-
BMW E46 1,6i/1,8i
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/bmw-316i-e-46-limousine-(festpreis-/104228297-216-1993?ref=search dokładnie 105km
-
Problem z radiem po wyciągnięciu
tzn co z nim było wytłumacz to dla potomnych :cool2:
-
BMW E46 1,6i/1,8i
jak jeszcze przed lift to tylko 318i 118km możesz zagazować zrobić co chcesz i nie odczujesz różnicy w jeździe itd po lift też 318i 2.0 143km
-
BMW E46 1,6i/1,8i
jakie fundusze to może coś ci wygrzebiemy na alledrogo co będzie warte uwagi
-
BMW E46 1,6i/1,8i
ciekawe czy chodzi mu o przed/po lifta ??
-
e46 320d dziwny objaw podczas hamowania
może poprostu takie opony :cool2: u siebie jak depnę to też czuję aż mi przód gryzie asfalt ale to chyba + :mrgreen:
-
BMW E46 1,6i/1,8i
316i i 318i jest na tym samym bloku m43b19 tylko że 316i ma 105km a 318i m43b19/TU ma 118km 316i troche za słabe do e46 i więcej pali bo żeby jakoś to jechało to trzeba bardziej cisnąć ... jak nie patrzeć ma 1.4t (1360kg) 316i - http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e46/271/e46_316i.html 318i - http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e46/273/e46_318i.html
-
E46 jakiej firmy przednia szyba
ja mam nordglass i jest ok
-
520 M52= Luzy w kole.
https://www.google.pl/search?q=czujnik+abs+e39&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=D-o0UdvMLKeD4gSgroDQDw&biw=1440&bih=775&sei=Eeo0UY70JYTk4QSP6YDgDw :cool2: coś takiego http://allegro.pl/listing/listing.php?string=czujnik+abs+e39&search_scope=category-18843
-
520 M52= Luzy w kole.
lemforder będzie ok :cool2: