Treść opublikowana przez Czarny199393
-
E46 318I Wyciek płynu chłodniczego
chyba nie
-
318i E46 zużycie paliwa (przelewa na benzynie i gazie)
Witam średnie spalanie (lpg) wychodzi mi 16L przy normalnej jeździe bez jakiś szaleństw a na kompie pokazuje 9,5 tzn że coś jest nieszczelne ??
-
E46 Spalanie wg komputera vs rzeczywiste liczone z baku
ja to już nie będę się wypowiadał ile jest w prawdy w spalaniu pokazywanym przez komputer.... komp. średnie zużycie 10 rzeczywistość 14 ale mam nadzije że teraz spadnie do 11 bo poprzedni właściciel trochę zapomniał co to znaczą wymiany itd i ja się teraz za to wziąłem ;)
-
E46 318i Spalanie i mały przeciek
ok ok
-
E46 318i Spalanie i mały przeciek
no ale teraz zobaczymy na nowych świecach bo tak jak mówiłem trupy..... i teraz włożyłem http://allegro.pl/swiece-ngk-audi-a6-a8-3-7-4-2-bmw-e46-316-318-320-i2727301554.html i jeszcze proszę o podpowiedz co z tym płynem od chłodnicy
-
E46 318i Spalanie i mały przeciek
to tak ma być?? bo dziś wymieniłem świece platynowe które były już trupy ok.50-70tyś (żeby niebyło to poprzedni właściciel tak dbał.....) to możliwe że teraz będzie mniej palił bo przy spokojnej jeździe przez miasto palił mi 14l/100 to może była ich wina i zauważyłem że pod silnikiem jest trochę płynu od chłodnicy tzn że uszczelka pod głowicą zaczyna puszczać ....?? dodam że podkorkiem do oleju niema żadnych osadów
-
E46 318i Spalanie i mały przeciek
Witam podczas hamowania silnikiem komp pokazuje spalanie w ok 4-5l jeśli obroty zejdą do ok 1200 obrotów , nie powinno być 0?? i mogę sobie ruszać bez dawania gazu z 1 później 2 jedzie dalej 3 i też się toczy dalej i tak samo bez gazu ?? dodam że jak jest powyżej tych ok.1200 obrotów to komp normalnie pokazuje 0
-
330Ci 2001; nawiew włącza się po zgaszeniu silnika
to może nie dmuchawa tylko czujnik temperatury?
-
E46 Napięcie podczas odpalania
nie no rozrusznik jak ta lala delikatnie zakręcie i ok tylko jutro wpadne do elektryka ztym nawiewem ;)
-
E46 Napięcie podczas odpalania
no i się dowiedziałem czemu mi aku pada po nocy ,tak siedze w samochodzie teraz i chuchnelem na szybę a tu nagle odparowało tzn że nawiew na szybę cały czas chodzi xD dodam że klima i ogrzewanie chodzi prawidłowo to chyba nie jest ten jeż
-
E46 Napięcie podczas odpalania
może dla tego że diesel czy coś a u mnie benzyna i jedni mówią że min.do 10.5 V może spaść przy odpalaniu to prawda?? Proszę o pomoc
-
E46 Napięcie podczas odpalania
Witam jakie powinno być napięcie podczas odpalania samochodu?? bo mi spada na ok 8-8.5V wydaje mi się że jest za małe ,a ładowanie jest w normie 13.9-14.1V No i spalanie wyszło mi boskie bo ok. 14L przy normalnej jeździe i powiedzmy że 60%trasa 40%miasto i każde delikatne dodanie gazu to wskazówka cały czas za 20l....
-
[E46] Coś dziwnego
jednak aku ;)
-
[E46] Coś dziwnego
no mam nadzieję ale czemu padł akmulator....
-
E46 318i [ORIENTBLAU METALLIC (317)]
Dzięki ;) w planach narazie czyste obowiązki świece przewody olej a w przyszłym roku jakieś ładne 16 bmw i nowe plastiki te przy klimie i ręcznym bo już czas zrobił swoje i wyblakło a tak pozatym to pewnie nic bo seria jest ok i niech tak zostanie ;) środek może jutro pokaże
-
[E46] Coś dziwnego
byłem przedchwilą w samochodzie i cisza jak nigdy ..... nic nie chodzi nieburczy poprostu wszystko cacy tzn że się wyłącza a głośno chodzi dlatego że zasyfiony wentylatorek ??
-
[E46] Coś dziwnego
chodziło mi oto że jak wyjmę już panel od klima to muszę go rozbierać czy da się jakoś to nasmarować przez jakiś otwór ,kratki przy wyświetlaczu ??
-
[E46] Coś dziwnego
cały czas tak jest niewiem ile czasu to chodzi ale bez względu czy samochód zapalony czy nie czy jest kluczyk czy go niema poprostu tak jest podobno jakiś "wentylatorek "dostarcza" powietrze do termistora mierzącego temperaturę" i sam bym wyjął panel i zobaczył ale gdzie on się znajduje żeby nierozbierać czegoś niepotrzebnie
-
[E46] Coś dziwnego
Właśnie to sprawdzałem i nic nie wieje przykładałem rękę ,chusteczkę i nic no i klima normalnie działa
-
[E46] Coś dziwnego
a tu drugi filmik http://youtu.be/Ah7rZ9nqkRI
-
E46 318i [ORIENTBLAU METALLIC (317)]
http://imageshack.us/a/img546/9910/dsc00623l.jpg http://imageshack.us/a/img841/4370/dsc00624ff.jpg http://imageshack.us/a/img600/8421/dsc00630le.jpg http://imageshack.us/a/img802/9837/dsc00631q.jpg http://imageshack.us/a/img560/9099/dsc00632ao.jpg http://imageshack.us/a/img600/2264/dsc00633ae.jpg
-
[E46] Coś dziwnego
Witam od dwóch dni jestem posiadaczem tego samochodu i denerwuje mnie dziwny dźwięk wydobywający się z okolic klimy,radia.... Proszę o pomoc http://youtu.be/XQzD4dBZiCY i na dodatek okazało się że na drugi dzień padł mi akmulator niewiadomo odczego....
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie WBAAL31050JJ09783