Treść opublikowana przez Czarny199393
-
VIN - prośba o rozkodowanie
na moście jest chyba napisane jak się nie mylę ?
-
520 M52= Luzy w kole.
może trzeba geometrie zrobić i sprawdzić tuleje wahaczy
-
kontrolka chlodnicy po wymianie uszczelki pod glowica
a dolałeś płynu po wymianie :D ??
-
nowy potrzebuje pomocy ! e46 2.0d kombi
ludziom nie uświadomisz że handlarz musi zarobić i leci po kosztach :mrgreen:
-
BMW 316i - Problem z elektryką
może coś pomoże viewtopic.php?f=15&t=138734 http://forum.samnaprawiam.com/elektryka-naprawa-centralnego-zamka-bmw-e46-vt262.htm
-
Jaki jest silnik w 316i po-liftingowej.
nie bierz 316i bo trochę za słabe
-
BMW E46 WBAAL11050JN10528
Czarny199393 odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsłabszy a 105 km w samochodzie 1360kg to trochę mało 12.4s do 100km/h ,318i 10.4s do 100km/h i mniej pali
-
BMW E46 WBAAL11050JN10528
Czarny199393 odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwarto kupować 316 ???
-
e 36 1.6 , 1.8 czy to są takie same silniki wymiana
masz do sprzedania jakieś m43 że wszędzie o nim piszesz :mrgreen:
-
BMW 316i - Problem z elektryką
za takie cuda albo przynajmniej 50% z nich odpowiada moduł komfortu jak dobrze pamiętam
-
E46 320i,Wieliczka, WBAAM11030JM48981
Czarny199393 odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwrzuć to do działu giełda
-
E46 320i,Wieliczka, WBAAM11030JM48981
Czarny199393 odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzy delikatnej jeździe tak a poszalej 2.0 a 2.8 to będzie różnica w spalaniu :cool2:
-
Licznik kilometrów nie gaśnie
od akumulatora minusowa kleme odlacz to nie rozladuje ci aku
-
Oc bmw e36 2.0 93 r młody kierowca bez zniżek zielony ? :D
niema czegos takiego :mrgreen:
-
Licznik kilometrów nie gaśnie
odlacz minus jak dojedziesz jak nie dojdziesz co to
-
Oc bmw e36 2.0 93 r młody kierowca bez zniżek zielony ? :D
ja 0 zwyzek 0 znizek 20lat i skladka podstawowa
-
BMW E46 WBAAL31090JJ31656
Czarny199393 odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażasc każdy miał :mrgreen:
-
e46 Jakie opony??
http://rozmiar-opon.bmw-tech.pl/kalkulator-zamiennikow/195/65/15/ :cool2: najlepiej chyba 205/50 :cool2:
-
E46 318Ci Płock WBABL31000JP51185
Czarny199393 odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażchciałeś powiedzieć 1500-2000 :mrgreen:
-
BMW E46 WBAAL31090JJ31656
Czarny199393 odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno silnik olej wyrzucił to ciekawe czy się nie przytarła a do handlu to jakiś doktorek dolany i ok do czasu wymiany oleju i ciekawe czemu schowek pod podłokietnikiem jest na wkręty przykręcony(na przed ostatnim zdjęciu widać) :mrgreen: zacznijmy od tego że nie pucuje się całej komory silnika a tu nawet kable WN są wymyte a olej wywaliło aż do wlotu powietrza bo smugi są i przyjrzyj się że śruby od lamp są poniszczone i ten zderzak od innego e46 to 99% że po dzwonie ale czego wymagać od handlarza :mad2:
-
BMW E46 WBAAL31090JJ31656
Czarny199393 odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarz prawdy niepowie :D
-
bmw e46 320d 150KM napięcie akumulatora
jeż potrafi chodzić nawet na wyłączonym klimatroniku jak jest padnięty tak więc go nie wykluczaj :cool2:
-
BMW E46 WBAAL31090JJ31656
Czarny199393 odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża niewiem a októrej ci pasuje a jak nie będzie mnie na gg to kom 512346206 :cool2:
-
BMW E46 WBAAL31090JJ31656
Czarny199393 odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkońcówka 2010 roku ale tak jak mówiłem od gazu wymieniony Sterownik ,filtry i kruszcze w listwie wtryskowej
-
BMW E46 WBAAL31090JJ31656
Czarny199393 odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno u mnie zmieniona uszczelka pod pokrywą zaworów sonda lambda przed kat. 4 zimówki ,2 z tamtej zimy ,2 z tej 2 nówki letnie continental filtry gazu olej filtr oleju 4 tarcze 4 klocki 3 czujniki nowy sterownik Stag-4 kruszcze w listwie wtryskowej platynowe świece ngk uszczelka pod korkiem zbiorniczka od wspomagania z przodu nowe głośniki pioniera i jeszcze parę rzeczy bym pewnie znalazł