Treść opublikowana przez Czarny199393
-
318d niedogrzewanie
poszukaj to znajdziesz bo było już setki postów search.php?keywords=termostat+e46
-
318d niedogrzewanie
dokładnie :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nie są aż tak awaryjne ja tylko sonde musiałem zmienić a tak to nic :cool2: i później się okazało że sonda ok tylko wystarczyło gaz ustawić :mad2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
no jak się poświęcisz i przyjedziesz do mnie 400km :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
każdy by tak chciał ale jak coś w dieslu poleci to w tysiącach się naprawy liczy i też się tego boję :mad2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
życie ... dla tego ja zawsze wolę benzynkę i ewentualnie lpg bo taniej w utrzymaniu wychodzi :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
popieram diesel w tych pieniądzach to już loteria :nienie:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
tu nawet dobrze jest podane spalanie :cool2: 318i http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e46/273/e46_318i.html 320i http://www.bmw-tech.pl/bmw/seria_3/e46/275/e46_320i.html
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nie przyrównuj spalanie 320i do 318i bo wcześniej jeździłem 320i to w mieście wychodziło mi 13pb a teraz w 318i udało mi się zejść do 10.9L lpg przy mrozach po -15stopni :mrgreen: r6 musi swoje spalić a pozatym 320i ma 190nm a 318i 180nm to też nie jest źle bo wszystkie samochody do 2.0 nie mają znim szans :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nie przyrównuj spalanie 320i do 318i bo wcześniej jeździłem 320i to w mieście wychodziło mi 13pb a teraz w 318i udało mi się zejść do 10.9L lpg przy mrozach po -15stopni :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
.
-
528 gaśnie zaraz po odpaleniu
przepływomierz??
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
e46 3.0d ma 1,5t :cool2: audi a6 b5 1.9 tdi ma 1455-1620kg oferowali mi za moją audi a6 b5 2.5tdi automat sedan 2000 rok i się nie zamieniłem ,tak samo wczoraj audi a6 b5 2.5 tdi 6biegów 1998 rok i tak samo :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
no i pozatym a6 jest cięższe od e46 to i zaniża osiągi troche ,jeżdziłem a6c5 2.8 quattro to już jakoś szło ale z mniejszym silnikiem to lipa i średnie spalanie na poziomie 16-17l lpg wychodzilo ...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
no e46 niema zbyt drogiego zawieszenia i silniki benzynowe wmiarę się dobrze trzymają ;) viewtopic.php?f=69&t=196172&hilit=
-
318i benz/gaz, problem odpalanie
raczej starych bo w nowych niema to różnicy i mówie ci jedz do gazownika dasz dyche i problem z głowy
-
318i benz/gaz, problem odpalanie
ustaw dobrze gaz bo może go zalewać na gazie i dla tego później nie chce odpalić
-
BMW 320 100%BEZWYPADKOWY!KS. SERWISOWA wbaap71105jl32935
Czarny199393 odpowiedział(a) na teabe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno też to zauważyłem do tego brak klimatronika i ta gałka :mad2:
-
BMW 320 100%BEZWYPADKOWY!KS. SERWISOWA wbaap71105jl32935
Czarny199393 odpowiedział(a) na teabe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniech wyśle aktualne zdjęcia :cool2:
-
320d kilka pytan nowego uzytkownika E46
przeczytaj bo zablokują viewtopic.php?f=69&t=117886
-
E46 316 Kłopot z licznikiem ,szybkosciomierz ,zamek
jeśli chodzi o drzwi to moduł komfortu sprawdz
-
BMW 320 100%BEZWYPADKOWY!KS. SERWISOWA wbaap71105jl32935
Czarny199393 odpowiedział(a) na teabe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoprócz przyszłego nabywcy :mrgreen:
-
BMW 320 100%BEZWYPADKOWY!KS. SERWISOWA wbaap71105jl32935
Czarny199393 odpowiedział(a) na teabe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja też chyba sobie walne '99 :mrgreen:
-
TARCZA hamulcowa e46 widzieliście coś takiego?????
albo przy zmianie koła ??
-
BMW 320 100%BEZWYPADKOWY!KS. SERWISOWA wbaap71105jl32935
Czarny199393 odpowiedział(a) na teabe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=182523