Skocz do zawartości

chojny23

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chojny23

  1. chojny23 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    Mieliśmy od dilera GLE na testy i... to auto trzeszczy, plastiki wyglądają i chyba są tanie, rączka od pokrywy bagażnika mi została w ręce, wlew paliwa był zaklejony taśmą klejącą bo się zepsuł zatrzask... Samochód z zewnątrz prezentuje się dobrze i solidnie ale po wejściu do środka poczucie solidności znika. W GLE jest więcej miejsca z tyłu i dla mnie było tyle na "+" dla GLE. I jeszcze przednie, przewygodne fotele. X5 wygrało zdecydowanie.
  2. chojny23 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    X25d jako samochód rodzinny sprawdza się genialnie. W podłodze pod klapą mieści się spacerówka i to taka normalnych rozmiarów, więc można cały czas wózek wozić ze sobą i mieć pusty bagażnik. Do samego bagażnika wchodzi bardzo dużo bagażu. Wreszcie mamy samochód w którym się moja żona mieści... i córka z całym niezbędnym dobrodziejstwem a zapewniam, że wyjazdowo jest tego od cholery. :evil: Kieszenie w drzwiach mieszczą po kilka butelek z napojami, w tylnych drzwiach, w miejscu na butelkę mieści się idealnie lustrzanka lufą do dołu, która jest wtedy zawsze pod ręką. Nigdy nie przywiązywałem wagi do tego typu pierdołów ale człowiek się starzeje i nagle potrzebuje więcej miejsca na duperele niż tylko na portfel i telefon.
  3. Auto w serwisie do jutra. Akcja serwisowa zbiegła się z przeglądem.
  4. chojny23 odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Niestety teraz nie bardzo producenci chcą się dzielić informacjami technicznymi na temat samochodów, folderki i strony zapychają pierdołami, filmikami i zdjęciami zamiast rzeczowym poinformowaniem klienta. Taki trend. Sprzedawcy niestety też nie mają pełnej wiedzy lub zwyczajnie pomijają pewne tematy jako te, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na decyzję zakupową potencjalnego klienta.
  5. chojny23 odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Mam tempomat adaptacyjny w VW i działa do Vmax.
  6. chojny23 odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Dziwna akcja z ograniczeniem prędkości działania tempomatu. W innych markach się z tym nie spotkałem. Trzeba będzie z tym jakoś żyć.
  7. chojny23 odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Pisał już ktoś o tempomacie aktywnym 5DF dającym się ustawić tylko do prędkości max 160km/h? Moja ulubiona prędkość autostradowa to 165km/h i dziwnie mi brakuje tych 5km/h.
  8. Nie grzeje się tak bardzo ale i nie ładuje. Pojawia się na ekranie ikona ładowania ale % nie rosną.
  9. U nas 9,1, mix podobny.
  10. chojny23 odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    W obu F30 nie wydała żadnego dźwięku, w X5 jest tak samo.
  11. chojny23 odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Zupełnie nie przeszkadza, gaśnica jezdzi razem z fotelem. W rajdówce 2kg tez mam dokładnie w tym miejscu. Nikomu oczywiscie nie życzę ale powodzenia w odkopywaniu gaśnicy z czeluści bagażnika podczas wyjazdu wakacyjnego, zapakowanym autem po dach. Nie cudujcie i dla własnego bezpieczeństwa zostawcie gaśnice przy fotelu pasażera.
  12. A nie można sobie kupić tego co komu pasuje? Co mnie czy ktoś tam na drugim końcu kupił benzynę zamiast diesla czy odwrotnie i jest z tego wyboru zadowolony? Nie może być bo kto inny wybrał inaczej? Bez jaj.
  13. chojny23 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Znam i takich, którzy wzięli X5 w tamtym roku zadowalając się kilkoma akcesoriami w gratisie. :mad2: Chcesz być pierwszy, chcesz mieć najnowszą nowość, przy ograniczonej podaży musisz się liczyć ze zwiększonymi kosztami. Coś za coś.
  14. Tak sobie czytam o "wyścigowych" czy tam "rajdowych" emocjach w X5 i się zastanawiam co to za rajdy mają być. Ale znalazłem. X5 na autostradzie jedzie się naprawdę fajnie a wyprzedzane plaskacze mają mniej więcej takie wrażenie...
  15. U mnie tez z obydwu stron dym leci niezaleznie od trybu. Jak w koncu jest w innych wersjach silnikowych? 25d z obu fifek.
  16. Wcale mnie to nie dziwi, przed zakupem testowaliśmy wiele samochodów i to własnie X5 aktualnym królem segmentu jest.
  17. chojny23 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Ktoś tu pisał ,że dobił do 20% na egzemplarz do produkcji 2020, ale na pewno łatwe to nie jest. Trzeba też oczywiście spełniać warunki liczba aut/flota/grupa zawodowa, aby było wsparcie importera jak największe. Warto połączyć rabat z np. voucherem na koła zimowe. Jak już nie chcą dać % to voucher jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie że cena wyjściowa kół jest chora.
  18. Aktywny układ kierowniczy, zintegrowany Pierwsza wersja konfiguracji też tego nie zaznaczałem, bo po co wydawać prawie 6,5 k na jakiś wodotrysk... do momentu jak się nie przejechałem testówką wyposażoną w to ustrojstwo. Z taką lekkością się auto prowadzi, że aż trudno to sobie wyobrazić jak się samemu nie sprawdzi. Pokonywanie ronda X5 z tym układem kierowniczym to sama przyjemność :mrgreen: Tsk,tak! Pneumatyka + aktywny układ kierowniczy ze skretna tylna osia to po mojemu must have w X5. To jest własnie opcja odrozniajaca komfort jazdy X5 w porownaniu do X3. Mieliśmy zastępcze X3, mamy X5 z M adaptacyjnym i komfort jest o lata świetlne lepszy w X5 również bez pneumatyki. Z pneumatyka testowaliśmy Range Rovera i zdecydowanie bardziej odpowiada mi charakterystyka X5 na adaptacyjnym.
  19. To gratuluje zakupu i daj znać jak pierwsze jazdy po odbiorze. :cool2: 21'' miały trochę mało "mięsa" i zwyczajnie się bałem na polskie dziury i krawężniki brać tą opcje. 20'' wydają się być optymalne.
  20. Dzięki! Jutro mamy odebrać, Inchcape Poznań naprawdę się postarał aby zminimalizować nasz ból. Wziąłeś może niebieskiego albo czarnego? Czarnego: black carbon :) Pythonic dla mnie ok, dzieciakim wszystko jedno, więc żona miała w tym wypadku decydujący głos :) Hehe, to mnie pocieszyles. U nas tez decyzja żony. „Tego chce!” i nie było dyskusji ;) Jak dobrze pamietam to masz koła 21” tak?
  21. Chłopaki, przepraszam za wasz stres. Na pocieszenie powiem wam, ze jezdzi się genialne! Jako zastępczy mamy X3, które nie ma żadnego podejścia do X5. To dwa światy jednak.
  22. chojny23 odpowiedział(a) na marek77o temat w X5 (G05)
    Można to dokupić jako akcesorium czy tylko w opcji przy konfiguracji?
  23. Dzięki! Jutro mamy odebrać, Inchcape Poznań naprawdę się postarał aby zminimalizować nasz ból. Wziąłeś może niebieskiego albo czarnego?
  24. Podobno zawór EGR, czyli nie ma tragedii.
  25. chojny23 odpowiedział(a) na arljazz temat w X5 (G05)
    U mnie tylko psa, ale nie zawsze, w sumie to nigdy, więc nie dotyczy nikogo. Samochód to nie muzeum.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.