Skocz do zawartości

damianz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damianz

  1. Nikt nie widzi moda ? :( "No kuffa, ja pitole" :wink: http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/j/o/roz5259768.jpg Może to was oświeci: http://images65.fotosik.pl/979/721c0ec010986b5egen.jpg VS http://images63.fotosik.pl/977/c720f7091429b8d5gen.jpg Dziś walczę dalej z autem. :twisted:
  2. Ładne to, to :) . Widać że ktoś już zrobił część rzeczy za Ciebie. Rozkoduj VIN.
  3. Mam taki dressing i faktycznie muszę go nałożyć bo szare na czarnym pogrubia :D
  4. Nie myślicie chyba, że śpię :?: Mała kosmetyka, piana + szampon. Szampon super, piana średnia (za słaba jak dla mnie) http://images65.fotosik.pl/979/2b5c59b19cafe806gen.jpg http://images62.fotosik.pl/979/6d048dc3555e26bbgen.jpg http://images62.fotosik.pl/979/ec4afe80bd560616gen.jpg Zdjęcia robiłem telefonem stacjonarnym i słońce nie pomagało :shock: http://images61.fotosik.pl/977/1dcb06cb33ab2d89gen.jpg http://images65.fotosik.pl/979/d3952609d32ddc55gen.jpg http://images64.fotosik.pl/979/9eb6f9b4ee84e8a1gen.jpg Potem wosk + glaze (już aparat) http://images61.fotosik.pl/977/8fc893667c17a56f.jpg http://images64.fotosik.pl/979/b5b05e9ed6b0c937gen.jpg Potem deszcz i charakterystyczne krople: http://images65.fotosik.pl/979/99261fd00ea6f189gen.jpg Zdjęcia z cyklu wskarz jedną zmianę względem poprzedniego: :idea: http://images62.fotosik.pl/979/50a3c9fe76eacaf1gen.jpg http://images63.fotosik.pl/977/c720f7091429b8d5gen.jpg Nie długo dodam lepsze zdjęcia aparatem i zrobię zdjęcia środka bo tam się działo :cool2:
  5. No i ładnie. Ile doszło koni ? Dźwięk jest jak w v8 czy bardziej r6 ? :D
  6. Deska ok. Jedyne czarnego co widzę to maskownica tweetera. Mało kto kupuję rzeczy w aso. Ja sprzedałem podsufitke i potem kupujący się pytał czy mam plastiki, więc wszystko z "sufitu" poszło za 1/2 ceny nowej samej podsufitki. Aby obalić mit i przyznać mi rację :D trzeba poprosić sprzedającego o więcej zdjęć środka lub zapytać cesarza internetu, wielkiego Kryspinusa. Ave. :8)
  7. 55kkm wytrzymał oryginał, teraz lemforder i jest super :cool2:
  8. czarna podsufitka według VIN, na zdjęciu widać jasny słupek. Co jest oczywiste dlaczego :wink: http://www.bmwarchiv.de/images/interieur/vb96559.png
  9. mi brakuje czegoś ważniejszego. Wystrzelone kurtyny :!:
  10. damianz odpowiedział(a) na guteg temat w E81, E82, E87, E88
    mnie wyszedł: plastiki, atrapy, uchywty, rurki, uszczelki itp. 500zł w ASO (z rabatem) nerki 150zł halogeny, używamy stare malowanie = cena różna montaż = jak kto woli wygląda super
  11. damianz odpowiedział(a) na guteg temat w E81, E82, E87, E88
    Te na avatarze to BBS. Zobacz jak wyglądają bmw motorsport alufelgi w e90, a będziesz wiedział jak to się prezentuje. Pzdr
  12. http://allegro.pl/bmw-120d-163km-m-pakiet-fabryczny-czarna-xenon-18-i4227483588.html co to za napinacze foteli :8) :?: Wyposażenie takie jakiego BMW nawet nie miało, a Polak ma :roll:
  13. Ja testowałem B&O w X5, 1200watt, 16głośników i naprawdę moc tutaj mało ma do pokazania. Jak dla mnie brak Bass-u :? Cyferki duże, jakość żadna.
  14. damianz odpowiedział(a) na guteg temat w E81, E82, E87, E88
    Tak, mam taki
  15. Nie wiem jak gra individual, ale wiem jak gra BAng & olufsen w modelach Fxx i .... żal :D Naprawdę słabo, ogólnie nigdy BMW mnie nie porwało jakością audio.
  16. jeszcze ta za 18900zł http://otomoto.pl/bmw-116-C33099417.html
  17. mi też uszczelka się rzuciła w oczy + jak ma otwarte drzwi to widać, że lewy błotnik coś nie za bardzo łapie się z maską
  18. :search: P.S nie tak łatwo, ale w 10min da radę.... używając jedną rękę
  19. Ostatnie zdjęcie the best. Tak na serio to jest perfum czy zapach do auta ? Jak zapach to jak to działa ? Autko w dobrych rękach. Zapytaj u dilera BMW czy mają lakier do paznokci w kolorze auta. :8)
  20. BMW evo XI http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-tuning-lumma-navi-skora-C32387750.html
  21. EDIT BY MOD: NIE TEN DZIAL
  22. ładna cena :wink: , można, można ? Można :cool2: Gratulacje, niech jeździ
  23. widać że autko wciąż w super kondycji. Jeden robi, a drugi się leseruje na krzesełku. :roll:
  24. :twisted: :twisted: Widzę, że muszę wziąść sprawy w swoje ręcę i pokazać wam gdzie "raki zimują" :mrgreen: Lecz boję się, aby tych waszych BM-ek nie wciągnęło w moją turbinę bo was przerobię na sito.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.