Treść opublikowana przez damianz
-
[E87] 120d damianz
Nikt nie widzi moda ? :( "No kuffa, ja pitole" :wink: http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/j/o/roz5259768.jpg Może to was oświeci: http://images65.fotosik.pl/979/721c0ec010986b5egen.jpg VS http://images63.fotosik.pl/977/c720f7091429b8d5gen.jpg Dziś walczę dalej z autem. :twisted:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Ładne to, to :) . Widać że ktoś już zrobił część rzeczy za Ciebie. Rozkoduj VIN.
-
[E87] 120d damianz
Mam taki dressing i faktycznie muszę go nałożyć bo szare na czarnym pogrubia :D
-
[E87] 120d damianz
Nie myślicie chyba, że śpię :?: Mała kosmetyka, piana + szampon. Szampon super, piana średnia (za słaba jak dla mnie) http://images65.fotosik.pl/979/2b5c59b19cafe806gen.jpg http://images62.fotosik.pl/979/6d048dc3555e26bbgen.jpg http://images62.fotosik.pl/979/ec4afe80bd560616gen.jpg Zdjęcia robiłem telefonem stacjonarnym i słońce nie pomagało :shock: http://images61.fotosik.pl/977/1dcb06cb33ab2d89gen.jpg http://images65.fotosik.pl/979/d3952609d32ddc55gen.jpg http://images64.fotosik.pl/979/9eb6f9b4ee84e8a1gen.jpg Potem wosk + glaze (już aparat) http://images61.fotosik.pl/977/8fc893667c17a56f.jpg http://images64.fotosik.pl/979/b5b05e9ed6b0c937gen.jpg Potem deszcz i charakterystyczne krople: http://images65.fotosik.pl/979/99261fd00ea6f189gen.jpg Zdjęcia z cyklu wskarz jedną zmianę względem poprzedniego: :idea: http://images62.fotosik.pl/979/50a3c9fe76eacaf1gen.jpg http://images63.fotosik.pl/977/c720f7091429b8d5gen.jpg Nie długo dodam lepsze zdjęcia aparatem i zrobię zdjęcia środka bo tam się działo :cool2:
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
No i ładnie. Ile doszło koni ? Dźwięk jest jak w v8 czy bardziej r6 ? :D
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Deska ok. Jedyne czarnego co widzę to maskownica tweetera. Mało kto kupuję rzeczy w aso. Ja sprzedałem podsufitke i potem kupujący się pytał czy mam plastiki, więc wszystko z "sufitu" poszło za 1/2 ceny nowej samej podsufitki. Aby obalić mit i przyznać mi rację :D trzeba poprosić sprzedającego o więcej zdjęć środka lub zapytać cesarza internetu, wielkiego Kryspinusa. Ave. :8)
-
łączniki jakiej firmy?
55kkm wytrzymał oryginał, teraz lemforder i jest super :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
czarna podsufitka według VIN, na zdjęciu widać jasny słupek. Co jest oczywiste dlaczego :wink: http://www.bmwarchiv.de/images/interieur/vb96559.png
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
mi brakuje czegoś ważniejszego. Wystrzelone kurtyny :!:
-
[E87] 1er m-pakiet
mnie wyszedł: plastiki, atrapy, uchywty, rurki, uszczelki itp. 500zł w ASO (z rabatem) nerki 150zł halogeny, używamy stare malowanie = cena różna montaż = jak kto woli wygląda super
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
nie ma okazji
-
[E87] 1er m-pakiet
Te na avatarze to BBS. Zobacz jak wyglądają bmw motorsport alufelgi w e90, a będziesz wiedział jak to się prezentuje. Pzdr
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
http://allegro.pl/bmw-120d-163km-m-pakiet-fabryczny-czarna-xenon-18-i4227483588.html co to za napinacze foteli :8) :?: Wyposażenie takie jakiego BMW nawet nie miało, a Polak ma :roll:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ja testowałem B&O w X5, 1200watt, 16głośników i naprawdę moc tutaj mało ma do pokazania. Jak dla mnie brak Bass-u :? Cyferki duże, jakość żadna.
-
[E87] 1er m-pakiet
Tak, mam taki
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nie wiem jak gra individual, ale wiem jak gra BAng & olufsen w modelach Fxx i .... żal :D Naprawdę słabo, ogólnie nigdy BMW mnie nie porwało jakością audio.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
jeszcze ta za 18900zł http://otomoto.pl/bmw-116-C33099417.html
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
mi też uszczelka się rzuciła w oczy + jak ma otwarte drzwi to widać, że lewy błotnik coś nie za bardzo łapie się z maską
-
Jak wyjąć dużą lampkę na podsufitce
:search: P.S nie tak łatwo, ale w 10min da radę.... używając jedną rękę
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Ostatnie zdjęcie the best. Tak na serio to jest perfum czy zapach do auta ? Jak zapach to jak to działa ? Autko w dobrych rękach. Zapytaj u dilera BMW czy mają lakier do paznokci w kolorze auta. :8)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
BMW evo XI http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-tuning-lumma-navi-skora-C32387750.html
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
EDIT BY MOD: NIE TEN DZIAL
-
kręci nie odpala
ładna cena :wink: , można, można ? Można :cool2: Gratulacje, niech jeździ
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
widać że autko wciąż w super kondycji. Jeden robi, a drugi się leseruje na krzesełku. :roll:
-
F20 - 116i - Kamazzi
:twisted: :twisted: Widzę, że muszę wziąść sprawy w swoje ręcę i pokazać wam gdzie "raki zimują" :mrgreen: Lecz boję się, aby tych waszych BM-ek nie wciągnęło w moją turbinę bo was przerobię na sito.