Skocz do zawartości

damianz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damianz

  1. Chciałem głośniki dać na tył, ale gdzie tam :| Z tyłu są jeszcze mniejsze :duh: Będzie kombinacja, ale da radę. Kolejne graty wpadną po wakacjach, bo auto jedzie :D http://images65.fotosik.pl/1052/375756dcbd5c9f1agen.jpg http://images61.fotosik.pl/1050/f8e3664e63796649gen.jpg To akurat tył, but rozmiar 42 :twisted: http://images65.fotosik.pl/1052/98a3b5c47c81aa3fgen.jpg Malowanie już mi znane, tylko wpadną jeszcze zestawy naprawcze
  2. 100mm/4"
  3. okazało się, że 5.5cm to za bogato na BMW. Szyba uderza o głośnik, więc jest wciąż oryginał + 2x tweeter. Dodatkowo dziś wpadł nowy akumulator, bo stary dziś dał ciała. Szukajcie głośników o grubości max. 5cm. Oczywiście można zrobić rzeźbę, ale wolę oryginał, wiec jak trafię na skórzane wnętrze z bokami po-lift to wtedy coś wleci. Teraz mi szkoda ich zaczepiać bo tak będą "For Sale".
  4. 110zł
  5. Lusterko pasi jak powinno, lecz czekam na oryginalną wiązkę kabli bo nie opłaca się przerabiać, lecz mam instrukcję BMW, którą używam, ale to za dużo szukania po kablach i dodawania kabli, więc wiązka idzie z Niemiec bo nikt jej nie ma na miejscu. Za tydzień będzie i jazda. Audio Tak to wygląda, duży głośnik bez dystansu. Proces montażu trwa. http://images64.fotosik.pl/1045/112a41b6bd4776b8gen.jpg http://images62.fotosik.pl/1046/e6ca6f1366242f8dgen.jpg
  6. sprawdz pod kompem i zobacz siłowniki, które są zamocowane na wahaczach
  7. damianz odpowiedział(a) na cichyfunky temat w E81, E82, E87, E88
    Nie ma rzeczy niemożliwych :!:
  8. Co do Collonite to jeszcze testów nie robiłem :roll: :D Mam teraz czas, więc zająłem się wnętrzem auta. Ma być czysto, świecąco i pachnąco. Olej do skrzyni też już mam Castrol EP 80w. Klimatyzacja odgrzybiona, jeszcze tylko trzeba ją sprawdzić, może nawet lekko dobić i będzie 100% finito :8) . Filterek powietrza już zrobiony również i antenka 5.5cm na miejscu :wink: Głośniki przód jeszcze nie zrobione, ale to już na dniach. Dodatkowo zauważyłem, że pasek od alternatora jest wciąż oryginalny BMW, data produkcji 03/2006 :o , wciąż w doskonałym stanie, napisy jak wczoraj drukowane. Co do zawiechy od AC Schnitzer, która kosztuje 50% więcej od Eibach to nie warte. Spręzyny kosztowały 279 euro :| Auto jest bardziej komfortowe, to jest plus, ale czuję jak by się bardziej kładło na zakrętach. Gumy poliuretanowe załatwią problem raz a dobrze. Autko wygląda super, jeździ się super, ale chyba bardziej się kładzie. Fajnie jak by mi ktoś zrobił zdjęcie jak wchodzę zakręt :mrgreen: Dodatkowo teraz auto jeszcze trochę siadło. Tempomat już zrobiony elegancko i dokodowałem funkcję pokazywania zadaniej prędkości. Pokaże wam prace nad wnętrzem, środki czyszczące były większości od Chemical Guys, a woski to już różnych firm, ale wszystkie polecane na forum ... kosmetykaaut, więc musi być GIT :cool2: Lecim z koksem, nie mam zdjęć 50/50, ale też widać :D : Fotel, wygląda czysto, lekki kurzy :wink: Myliłem się :lol: http://images62.fotosik.pl/1040/054b50c142e0d3d6gen.jpg http://images64.fotosik.pl/1039/fc207bb6733b966dgen.jpg http://images62.fotosik.pl/1040/82b6b564905661f1gen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/60d2aafac5623a8cgen.jpg http://images61.fotosik.pl/1037/29c65bfe2e0fbdb4gen.jpg Kilka plam na kanapie http://images62.fotosik.pl/1040/cc4d3e5b4c7fdcfcgen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/0199cac182a62075gen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/d0bedd318fa05112gen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/4e0c65f872bdb499gen.jpg http://images62.fotosik.pl/1040/644b61d1d52e4f5cgen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/8aba6709b4793a66gen.jpg Już lecim z koksem, takie coś miałem na fotelu http://images62.fotosik.pl/1040/544b1b35357d6ccfgen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/16f8bf5f80435d30gen.jpg Po zrobieniu http://images64.fotosik.pl/1039/19c3f498d11d3208gen.jpg Brud z szyb http://images62.fotosik.pl/1040/8e28f335d98702d4gen.jpg Odkurzanie http://images61.fotosik.pl/1037/cb304b329c33a414gen.jpg Fotel kierowcy po myciu, naprawdę był brudny http://images61.fotosik.pl/1037/8f1cd7ce449dbad6gen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/20ea12fe07c6329bgen.jpg Cały fotel http://images64.fotosik.pl/1039/fe1a291e70206d89gen.jpg Boczek przed http://images65.fotosik.pl/1039/a7f0ac4f4571c426gen.jpg Boczek po myciu http://images65.fotosik.pl/1039/9953e0d5d9ec8291gen.jpg http://images61.fotosik.pl/1037/33eda85222afc9f3gen.jpg Kiera po myciu http://images62.fotosik.pl/1040/8aa95de55f8fe11egen.jpg Całe czyste http://images64.fotosik.pl/1039/ccc9ec0c2d75af28gen.jpg Z warstwą ochronną http://images61.fotosik.pl/1038/aad511e07192444bgen.jpg Fotele, plastiki i inne już z powłoką ochronną (zdjęcia 50/50 by zrobiły robotę, ale niiiiii ma) http://images64.fotosik.pl/1039/fee22551b8f3d101gen.jpg http://images61.fotosik.pl/1038/c973faf9979de5d1gen.jpg http://images64.fotosik.pl/1039/4a74c1dbc098a313gen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/e8ba9e46abe499adgen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/c3257fbc4526aebagen.jpg http://images64.fotosik.pl/1039/e22bd6c409bd5951gen.jpg http://images61.fotosik.pl/1038/0bdf75c652a5e7e8gen.jpg http://images61.fotosik.pl/1038/aefef5d1b984d5ddgen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/c55450176cbc3d4fgen.jpg Wisieńka na torcie, ładnie i intensywnie pachnie http://images61.fotosik.pl/1038/ba4ffcf4ca8caa1egen.jpg Kolejna zagadka do podłączenia http://images64.fotosik.pl/1039/f1943669696ddb84gen.jpg
  9. Wygląda :cool2: :cool2: :cool2: , na springach od AC Schnitzer jest za miękko :twisted:
  10. fatjoe ty masz fotele zwykłe tylko skórzane, a to inna historia VS skórzane sportsitze. Andrzeju, w 116i to napewno tak dużych przeciążeń bocznych nie masz, aby z fotela wypaść :) Dawaj sportsitze :!:
  11. plus za detale. :cool2: Jedno pytanko, gdzie jest wentyl w alufelgach od Alpiny ?
  12. http://popkorn.pl/images/items/o/popkorn.pl_samochody_taczka-z-silnikiem_152154.jpg
  13. Szukaj, bo ciężko powiedzieć. Myślę, że szukanie będzie trwać długo. Sprzedam Ci moją taniej to sobie audio i xenon dolozysz .... i na tomtom-a będzie. :D
  14. kodowanie :mrgreen:
  15. Ładna :mrgreen: ...... beata :D
  16. Jest GIT, nie $hit :D
  17. diagnostyka :!: może pompa wody, czujnik itp
  18. Szukam, kompletne, nie uszkodzone bi-xenony po-lift. Cena +/- 1000zł Wygląd: http://www.1addicts.com/forums/attachment.php?attachmentid=577392&stc=1&d=1315629439
  19. Widzę je u siebie. Zajebi$te :8)
  20. dobra, :idea: filtr zamówiony, olej do skrzyni i dyfra (szukam) PLUS: - środek do czyszcznia klimy - SONAX Full Effect Wheel Cleaner (50% Extra Free) - Collinite 476S - Super Doublecoat Auto Wax - California Car Scents Coronado Cherry - California Car Scents Cinnamon Apple - Clay Magic Perfect Finish Kit - Chemical Guys - Carpet Clean & Stain Remover - 303 Aerospace Protectant Opinie :?: Zaraz działam nad korektą. Mam teraz dużo czasu. Lecz problem z tempomatem :shock:
  21. dołożyłem tempomat & zakodowałem, a wycieraczki i kierunki nie działają. Kupiłem "pająka" od bmw 3 E92 (coupe) do E87 (tylna wycieraczka). Zamieniłem włączniki wycieraczek i nie mam kierunków i wycieraczek teraz. Zakodowałem DSC/Kombi i dodałem tempomat $540. Czujnik skalibrowany Tool32. Vin DSC pokazuje taki jaki mam. INPA błędy: 9511, 9519 Zamontowałem starego pająka z manetką od E92, to samo :( Myślę, że to raczej kodowanie, a nie inna część. Co myślicie ?
  22. Nie długo będę czesto latać przez Lublin, a ja mam wiele czasu :roll: , więc lookną bym na autko. Wiem, że było w Chełmie na Evencie, ale to było rok temu.
  23. aaaa :D , Praktycznosc wygrywa
  24. Gumy :roll: , rozumiem, ze chodzi o kola :8) . W planach jest 18", ale to po wakacjach :mrgreen: . Sprezyny od AC Schnitzer, czyli przod -30mm i tyl -25mm. Jak jazda ? Nie jest za nisko wiec na studzience auto nie stanie. Przy nie wielkich uskokach, skacze razem z autem :mrgreen: . Lecz jest bardziej miekko. Sa to sprezyny progresywne, wiec to zapewne dlatego. Zrobilem dopiero 1km, wiec ciezko mowic o komforcie. :lol:
  25. Dokładnie :wink: W nagrodę jeszcze dwa zdjęcia http://images65.fotosik.pl/983/a3288678b9ce6757gen.jpg http://images63.fotosik.pl/981/5a11cb740caeb26cgen.jpg -gałka performance -nowa kiera z multifunkcją -tempomat Za tydzień wpadnie lusterko foto-chromatyczne.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.