Treść opublikowana przez damianz
-
[E87] 120d damianz
Chciałem głośniki dać na tył, ale gdzie tam :| Z tyłu są jeszcze mniejsze :duh: Będzie kombinacja, ale da radę. Kolejne graty wpadną po wakacjach, bo auto jedzie :D http://images65.fotosik.pl/1052/375756dcbd5c9f1agen.jpg http://images61.fotosik.pl/1050/f8e3664e63796649gen.jpg To akurat tył, but rozmiar 42 :twisted: http://images65.fotosik.pl/1052/98a3b5c47c81aa3fgen.jpg Malowanie już mi znane, tylko wpadną jeszcze zestawy naprawcze
-
e87 - Turbo - IC - wąż
100mm/4"
-
[E87] 120d damianz
okazało się, że 5.5cm to za bogato na BMW. Szyba uderza o głośnik, więc jest wciąż oryginał + 2x tweeter. Dodatkowo dziś wpadł nowy akumulator, bo stary dziś dał ciała. Szukajcie głośników o grubości max. 5cm. Oczywiście można zrobić rzeźbę, ale wolę oryginał, wiec jak trafię na skórzane wnętrze z bokami po-lift to wtedy coś wleci. Teraz mi szkoda ich zaczepiać bo tak będą "For Sale".
-
[E87] 120d damianz
110zł
-
[E87] 120d damianz
Lusterko pasi jak powinno, lecz czekam na oryginalną wiązkę kabli bo nie opłaca się przerabiać, lecz mam instrukcję BMW, którą używam, ale to za dużo szukania po kablach i dodawania kabli, więc wiązka idzie z Niemiec bo nikt jej nie ma na miejscu. Za tydzień będzie i jazda. Audio Tak to wygląda, duży głośnik bez dystansu. Proces montażu trwa. http://images64.fotosik.pl/1045/112a41b6bd4776b8gen.jpg http://images62.fotosik.pl/1046/e6ca6f1366242f8dgen.jpg
-
[e87] Problem z bixenonami
sprawdz pod kompem i zobacz siłowniki, które są zamocowane na wahaczach
-
Car Audio
Nie ma rzeczy niemożliwych :!:
-
[E87] 120d damianz
Co do Collonite to jeszcze testów nie robiłem :roll: :D Mam teraz czas, więc zająłem się wnętrzem auta. Ma być czysto, świecąco i pachnąco. Olej do skrzyni też już mam Castrol EP 80w. Klimatyzacja odgrzybiona, jeszcze tylko trzeba ją sprawdzić, może nawet lekko dobić i będzie 100% finito :8) . Filterek powietrza już zrobiony również i antenka 5.5cm na miejscu :wink: Głośniki przód jeszcze nie zrobione, ale to już na dniach. Dodatkowo zauważyłem, że pasek od alternatora jest wciąż oryginalny BMW, data produkcji 03/2006 :o , wciąż w doskonałym stanie, napisy jak wczoraj drukowane. Co do zawiechy od AC Schnitzer, która kosztuje 50% więcej od Eibach to nie warte. Spręzyny kosztowały 279 euro :| Auto jest bardziej komfortowe, to jest plus, ale czuję jak by się bardziej kładło na zakrętach. Gumy poliuretanowe załatwią problem raz a dobrze. Autko wygląda super, jeździ się super, ale chyba bardziej się kładzie. Fajnie jak by mi ktoś zrobił zdjęcie jak wchodzę zakręt :mrgreen: Dodatkowo teraz auto jeszcze trochę siadło. Tempomat już zrobiony elegancko i dokodowałem funkcję pokazywania zadaniej prędkości. Pokaże wam prace nad wnętrzem, środki czyszczące były większości od Chemical Guys, a woski to już różnych firm, ale wszystkie polecane na forum ... kosmetykaaut, więc musi być GIT :cool2: Lecim z koksem, nie mam zdjęć 50/50, ale też widać :D : Fotel, wygląda czysto, lekki kurzy :wink: Myliłem się :lol: http://images62.fotosik.pl/1040/054b50c142e0d3d6gen.jpg http://images64.fotosik.pl/1039/fc207bb6733b966dgen.jpg http://images62.fotosik.pl/1040/82b6b564905661f1gen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/60d2aafac5623a8cgen.jpg http://images61.fotosik.pl/1037/29c65bfe2e0fbdb4gen.jpg Kilka plam na kanapie http://images62.fotosik.pl/1040/cc4d3e5b4c7fdcfcgen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/0199cac182a62075gen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/d0bedd318fa05112gen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/4e0c65f872bdb499gen.jpg http://images62.fotosik.pl/1040/644b61d1d52e4f5cgen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/8aba6709b4793a66gen.jpg Już lecim z koksem, takie coś miałem na fotelu http://images62.fotosik.pl/1040/544b1b35357d6ccfgen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/16f8bf5f80435d30gen.jpg Po zrobieniu http://images64.fotosik.pl/1039/19c3f498d11d3208gen.jpg Brud z szyb http://images62.fotosik.pl/1040/8e28f335d98702d4gen.jpg Odkurzanie http://images61.fotosik.pl/1037/cb304b329c33a414gen.jpg Fotel kierowcy po myciu, naprawdę był brudny http://images61.fotosik.pl/1037/8f1cd7ce449dbad6gen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/20ea12fe07c6329bgen.jpg Cały fotel http://images64.fotosik.pl/1039/fe1a291e70206d89gen.jpg Boczek przed http://images65.fotosik.pl/1039/a7f0ac4f4571c426gen.jpg Boczek po myciu http://images65.fotosik.pl/1039/9953e0d5d9ec8291gen.jpg http://images61.fotosik.pl/1037/33eda85222afc9f3gen.jpg Kiera po myciu http://images62.fotosik.pl/1040/8aa95de55f8fe11egen.jpg Całe czyste http://images64.fotosik.pl/1039/ccc9ec0c2d75af28gen.jpg Z warstwą ochronną http://images61.fotosik.pl/1038/aad511e07192444bgen.jpg Fotele, plastiki i inne już z powłoką ochronną (zdjęcia 50/50 by zrobiły robotę, ale niiiiii ma) http://images64.fotosik.pl/1039/fee22551b8f3d101gen.jpg http://images61.fotosik.pl/1038/c973faf9979de5d1gen.jpg http://images64.fotosik.pl/1039/4a74c1dbc098a313gen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/e8ba9e46abe499adgen.jpg http://images63.fotosik.pl/1037/c3257fbc4526aebagen.jpg http://images64.fotosik.pl/1039/e22bd6c409bd5951gen.jpg http://images61.fotosik.pl/1038/0bdf75c652a5e7e8gen.jpg http://images61.fotosik.pl/1038/aefef5d1b984d5ddgen.jpg http://images65.fotosik.pl/1039/c55450176cbc3d4fgen.jpg Wisieńka na torcie, ładnie i intensywnie pachnie http://images61.fotosik.pl/1038/ba4ffcf4ca8caa1egen.jpg Kolejna zagadka do podłączenia http://images64.fotosik.pl/1039/f1943669696ddb84gen.jpg
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Wygląda :cool2: :cool2: :cool2: , na springach od AC Schnitzer jest za miękko :twisted:
-
e87 wymiana foteli
fatjoe ty masz fotele zwykłe tylko skórzane, a to inna historia VS skórzane sportsitze. Andrzeju, w 116i to napewno tak dużych przeciążeń bocznych nie masz, aby z fotela wypaść :) Dawaj sportsitze :!:
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
plus za detale. :cool2: Jedno pytanko, gdzie jest wentyl w alufelgach od Alpiny ?
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
http://popkorn.pl/images/items/o/popkorn.pl_samochody_taczka-z-silnikiem_152154.jpg
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Szukaj, bo ciężko powiedzieć. Myślę, że szukanie będzie trwać długo. Sprzedam Ci moją taniej to sobie audio i xenon dolozysz .... i na tomtom-a będzie. :D
-
[E87] Czujniki cofania - PDC
kodowanie :mrgreen:
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Ładna :mrgreen: ...... beata :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jest GIT, nie $hit :D
-
Problem z temperatura silnika
diagnostyka :!: może pompa wody, czujnik itp
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Szukam, kompletne, nie uszkodzone bi-xenony po-lift. Cena +/- 1000zł Wygląd: http://www.1addicts.com/forums/attachment.php?attachmentid=577392&stc=1&d=1315629439
-
e90 320d by pixell / sporo zmian / str.4 kolejne felgi .. ;)
Widzę je u siebie. Zajebi$te :8)
-
[E87] 120d damianz
dobra, :idea: filtr zamówiony, olej do skrzyni i dyfra (szukam) PLUS: - środek do czyszcznia klimy - SONAX Full Effect Wheel Cleaner (50% Extra Free) - Collinite 476S - Super Doublecoat Auto Wax - California Car Scents Coronado Cherry - California Car Scents Cinnamon Apple - Clay Magic Perfect Finish Kit - Chemical Guys - Carpet Clean & Stain Remover - 303 Aerospace Protectant Opinie :?: Zaraz działam nad korektą. Mam teraz dużo czasu. Lecz problem z tempomatem :shock:
-
Doposażanie w kierownicę multifunkcyjną e90
dołożyłem tempomat & zakodowałem, a wycieraczki i kierunki nie działają. Kupiłem "pająka" od bmw 3 E92 (coupe) do E87 (tylna wycieraczka). Zamieniłem włączniki wycieraczek i nie mam kierunków i wycieraczek teraz. Zakodowałem DSC/Kombi i dodałem tempomat $540. Czujnik skalibrowany Tool32. Vin DSC pokazuje taki jaki mam. INPA błędy: 9511, 9519 Zamontowałem starego pająka z manetką od E92, to samo :( Myślę, że to raczej kodowanie, a nie inna część. Co myślicie ?
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Nie długo będę czesto latać przez Lublin, a ja mam wiele czasu :roll: , więc lookną bym na autko. Wiem, że było w Chełmie na Evencie, ale to było rok temu.
-
[E87] 120d damianz
aaaa :D , Praktycznosc wygrywa
-
[E87] 120d damianz
Gumy :roll: , rozumiem, ze chodzi o kola :8) . W planach jest 18", ale to po wakacjach :mrgreen: . Sprezyny od AC Schnitzer, czyli przod -30mm i tyl -25mm. Jak jazda ? Nie jest za nisko wiec na studzience auto nie stanie. Przy nie wielkich uskokach, skacze razem z autem :mrgreen: . Lecz jest bardziej miekko. Sa to sprezyny progresywne, wiec to zapewne dlatego. Zrobilem dopiero 1km, wiec ciezko mowic o komforcie. :lol:
-
[E87] 120d damianz
Dokładnie :wink: W nagrodę jeszcze dwa zdjęcia http://images65.fotosik.pl/983/a3288678b9ce6757gen.jpg http://images63.fotosik.pl/981/5a11cb740caeb26cgen.jpg -gałka performance -nowa kiera z multifunkcją -tempomat Za tydzień wpadnie lusterko foto-chromatyczne.