Treść opublikowana przez damianz
-
Buffe -->> E87 118d PROJEKT ACS1
Hmm będą różne opinie dobre i złe :? . Osobiście to nie mi ma się podobać tylko tobie :cool2: . Przedni zderzak od E87 + dokładna AC Schnitzer :duh: albo M-pakiet albo AC Schnitzer. Tylny zderzak to już golf 3. Sprzedaj auto i kup już w M-pakiecie bo to więcej kosztuje niż Ci się wydaje. Ja to widzę bardziej jako auto na handel, pod warunkiem że nie ma kategorii .... D lub co gorsze C Wykonane prace :cool2: Pzdr
-
E-91 wymiana oleju dyfer i skrzynia
wejdź na stronę Castrola i będziesz wiedział
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Lotka lata :roll: Gitez :wink:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
spasowanie przodu, tyłu i boku słabe. Malowane napewno tylne drzwi i błotnik lub przednie drzwi i przedni błotnik od kierowcy strony. Załatw VIN i zdjęcia pod maską. Dodatkowo przód auta siedzi a tył jest w górze, dlaczego :?:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
O kutfa..... tanio :shock: Już wiem dlaczego mi dają 25k PLN :mrgreen: LLU to moje okolice, ale mi robi konkunercję :twisted:
-
[E87] 120d damianz
Jeżeli auto się nie sprzeda to zostanie na dłużej, mi też się dobrze jeździ i nie mam problemów z autem. Dodatkowo mam wszystko zrobione więc nie mam ciśnień. Mi auto ostanio na trasie 800km na tempomacie 140km/h przez Niemcy (Niemieckie paliwo) 4.9L/100km więc naprawdę super. Auto zostało narazie wykasowane z ogłoszenia. Miałem dwie oferty w okolicach 25-29k PLN :| i kilka innych ofert od handlarzy, ale z nimi to nawet nie rozmawiałem bo szkoda mi czasu na nich. :8) Cypis, na Polskim paliwie to mniej niż 7L/100km jest ciężko .... co to jest za woda ? :shock:
-
E87 120i Podsterowność
Łączniki NIE, geometria też NIE, robiłem u siebie 3x razy w różnych garażach i miałem nawet złe kąty po zmianie zawiechy i bez różnic. Jak miałem źle ustowioną geometrie (fachowcy) .... to pojechałem jeszcze raz :D ..... to auto jechało same do prawej strony. Maglownica to uczucie jak by każde z kół jechało w inną stronę (przednie). Z resztą ciężko ustawić geometrię poprawnie z rozjechanym zawiasem. PZDR. :cool2: ..... dasz radę i pamiętaj
-
jaka zarowka w halogenach przednich przeciwgłowych
Jedne są produkowane w "Made in China", a drugie w "PRC" :8) Zakładaj które chcesz
-
jaka zarowka w halogenach przednich przeciwgłowych
h11, h8
-
wakacyjny wyjazd - jak dopieścić autko aby nie zawidoło
Żadne OT, mnie to ciekawi. Widziałem ten samolot tak zaczepiony i nie wiedziałem co to :roll: Teraz już wiem, że to było muzeum. :mad2: Deutsches Museum - ponoć największe w EU, więc dużo chodzenia i na mnie zrobiło mega wrażenie .... POLECAM Z resztą wszystko fajne :D
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Dacie jakieś foty ze zlotu ?? :roll: :mrgreen:
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Albo mi się wydawało, albo widziałem to auto w Rykach :?:
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Pech jak cholera.
-
[E87] 120d damianz
Recenzja i porównanie by damianz :wink: (Za skutki nie odpowiadam :8) ) BMW wciąż w użytku i miałem już jedną propozycję nie do odrzucenia, z resztą myślałem, że ktoś zaproponuje mi taką ceną i się nie myliłem :D BMW 120D vs. Renault Megane RS 230 F1-Team R26 (dłuższej nazwy już mieć nie może) Renault: + szpera + dość dobre plastiki + cena + dobra widoczność - wygłuszenie - z tyłu jest zwykła belka i przy nawet 20km/h potrafi zarzucić tyłem dość mocno co jest nie kontrolowane :| - wysoka pozycja za kierownicą (brak regulacji) - dźwignia hamulca ręcznego (nie poręczna) - układ kierowniczy (chodzi za lekko i ciężko wyczuć nawierzchnię drogi czy śliska itp) - pozycja za kierownicą (dżwignia biegów jakość tak dziwnie leży) - niska precyzja zmiany biegów ( moża wrzucić 3rd i myśleć że to 1st bieg) BMW Po wiem tak, zrobić chip-a i Renault wciąż będzie szybsze, ale tylko na prostej. BMW spala średnio 6.5L/100km ON, Renault spala x2 PB. Wersja 123d z chipem wessała by Renault na dobre. BMW prowadzi się znacznie lepiej i czuję się jak w sportowym aucie. Myślałem nad 123d, ale rozrząd mnie odstraszył na dobre, więc jak już to 130i. Jeżeli moje BMW się nie sprzeda za dobre pieniądze to 2lata kolejne będzie u mnie :) tym bardziej, że wszystko zrobione i wiem co mam, chodź chcę już zmiany na coś innego z 30d :roll: + trakcja + precyzja zmiany biegów + dobre umiejscowienie gałki (lecz trochę ciężko wchodzą biegi) + dźwiek silnika powyżej 2000rpm + deska pochylowa ku kierowcy + wyciszenie + tylny napęd (to już wszystko tłumaczy :8) ) + mała sportowa kierownica + układ kierowniczy - tanie i twarde plastiki - słaba widoczność - mało miejsca z tyłu (to nie auto rodzinne :8) ) - cena Renault Megane to zwykłe Megane z mocniejszym silnikiem i sportowym wyglądem, ale tylko wyglądem.
-
wakacyjny wyjazd - jak dopieścić autko aby nie zawidoło
Mój 120d zrobił w tym roku 2500km w jedną stronę bez problemu. Nic nie sprawdzałem poza olejem, ale u mnie wszystko tak i tak jest nowe więc nowszych części nie ma :D Polskie paliwo to prawie 7l/100km przy 110km/h :duh: Niemieckie 4.9l/100km przy 130km/h Byłem w Monachium i polecam muzeum "Deuschland Museum" itp. Z resztą muzeum Mercedes-a, Porsche w Stuttgard. BMW i Deuschland w Monachium. Jeden dzień to za mało :wink:
-
[E87] 120d damianz
"........ Ta ostatnia niedziela dzisiaj się rozstaniemy" :D Mam sentyment do tego auta i powiem wam, że nigdy mnie nie zawiodło. Teraz dostało nowy olej do skrzyni Castrol 80w + filtry i wtyski były w kompieli, ale decyzja zapadła i niestety auto idzie na sprzedaż (smutek i żal :( ) Silnik w środku czysty jak łza i zero błędów w DDE. Jak się dba to się ma :wink: . Mam nadzieję, że autko szybko się sprzeda, ale z drugiej strony mam czas, więc w ciągu tygodnia, miesiąca iść nie musi. M-pakiet i inne duperele sprzedam bo już raczej to auto nic więcej nie dostanie. Zaciski pomalowałem i dostały naklejki BREMBO (na sprzedaż) :cry: Autko jest idealną bazą do modów i każda śrubka czy zapinka jest na miejscu i często oryginał. Aktualny przebieg 69000km + wszystkie dokumenty co wymienione. Tak mniej więcej to wygląda: http://img864.imageshack.us/img864/7264/brembo1b.jpg Nagłośnienie zrobiłem i gra bardzo ciekawie (2x tweeter blaupunkt + sony na tył + pionieer na przód) http://images70.fotosik.pl/7/71b977eebf1e250cgen.jpg http://images70.fotosik.pl/7/83ccec6aa3e6e0e0gen.jpg http://images66.fotosik.pl/8/3c1323f7c3da32b7gen.jpg http://images69.fotosik.pl/8/8a1f3e59979bbd4dgen.jpg Przód dystans, tył bez. Zestaw naprawczy od ATE: http://images69.fotosik.pl/8/97ac693ed9b45956gen.jpg http://images70.fotosik.pl/7/e77caa958d0f2ad9gen.jpg http://images66.fotosik.pl/8/1953cbaaec1e0a6agen.jpg Niebieski pasek: http://images67.fotosik.pl/7/6fa2452a399fa728gen.jpg Była mała wgniotka, która była widoczna tylko pod kątem, ale zrobiona :wink: http://images66.fotosik.pl/8/70f66cf5557951f5gen.jpg Po-lift http://images67.fotosik.pl/7/e7c482858704aeb5gen.jpg Też na sprzedaż, ale instalacja zrobiona więc tylko lusterko i Plug & Play http://images70.fotosik.pl/7/5c6d783408ea5770gen.jpg Wymieniłem w aucie .... tyle i więcej :8) : http://images66.fotosik.pl/8/95a5cab37c7fcff9gen.jpg Czas na zmiany (następca już jest), zdjęcie podglądowe, nie moje, ale wszystko identyczne, 225km :norty: : http://i279.photobucket.com/albums/kk124/mickm-C/2011-10-20184732.jpg
-
Szyna can bus postojowki
No właśnie to dziwne. Na pewno to je wykrwa ? Może masz jakąś spaloną i o tym nie wiesz ?
-
Szyna can bus postojowki
jest mozliwosc, że poprzedni właściciel wyłączył funkcję spr. tablicy
-
Szyna can bus postojowki
tablica rej. też musi być "bus". Generalnie to każda żarówka ledowa będzie działać tylko musisz zakodować, aby BMW nie sprawdzało tych światełek.
-
Luz na maglownicy
jak chcesz byc 100% pewny to właź pod auto
-
[e87] Dźwięk sprężyny przy naciskaniu sprzęgła
rzecz w tym że to jest hydrauliczne, wiec jedynie gdzie może być sprężyna to przy pedale sprzęgła
-
Luz na maglownicy
Tak wiemy i omawialiśmy 2 dni temu :search: Poszukaj z jedną stronę wstecz.
-
Awaria turbiny, skąd nowa?
dlatego nie lubię regeneracji bo często mechanik/osoba regenerująca ma pojęcie na poziomie 0
-
e87 - Co wymienić na starcie
nie zaszkodzi :wink: Patrz naklejka na skrzyni
-
Luzy na maglownicy a regulacja
ja wymieniłem magiel na drugi z rozbitego auta o symbolicznym przebiegu. Regeneracja nawet nie wchodziła w grę. Ciężko chodziła kiera, auto na wybojach samo skręcało i nie jechało jak po sznurku i przy większy prędkościach typu 100km/h + było trudne do opanowania bo lekki ruch kierownicą powodował mocny skręt.