Treść opublikowana przez maciejek
-
Klema plusowa uparcie śniedzieje
Możesz mieć malutkie pęknięcie w około klemy i dlatego pojawia się śniedź.
-
zmieniłem przepływomierz ałto kopci na czarno musze prog.?
A jesteś w 100% pewien że przepływomierz jest dobry? Oni sprzedają straszne barachło. Podjedź gdzieś i podłącz się do testera, niech sprawdzą parametry przepływki... Niestety w tej firmie będziesz musiał bardzo długo walczyć żeby uznali Ci reklamację, co i tak nic nie da ponieważ następny przepływomierz będą taki sam - przerobiłem to na własnej dupie. Współczuje.
-
Zobaczcie, ocencie - powiedzcie co myslice...
A po co Ci auto do "jeżdżenia pod prąd"??? Wizualnie ładna.
-
pompa paliwa - zamiennik
Wybacz Qube, ale mam bardzo złe zdanie o zamiennikach "Made in china", są one po prostu marnej jakości i niestety długo nie działają - przerobiłem to na własnej dupie.
-
słabe ciśnienie na jednym cylindrze w V8 Remont?????????
Co do bujania silnika jak mówiłem należy sprawdzić rozrząd - przepraktykowałem to na własnej dupie, tydzień poszukiwań i okazało się że rozrząd do wymiany. Wiem o co Ci chodzi, masz może wakuometr? (urządzenie do sprawdzania podciśnienia) posprawdzaj czy nie łapie lewego powietrza. Czeka Cię sporo pracy z rozbiórką góry silnika, ale wydaje mi się że warto. I tak na koniec spytam się zmierzyłeś ciśnienie w cylindrach z wlanym olejem?
-
Nie ma kopułki i palca rodzielacza?
Masz 6 cewek położonych bezpośrednio nad świecami, a czego brakuje Ci w silniku? 2.5 litra ma niezłe kopyto, chyba że jest coś pokrzaczone w silniku. Zwróć uwagę jakiej firmy są cewki!!
-
m54b30 - zamulenie + strzaly paliwa w wydechu
Gut ożywimy "monstera" ;)
-
Mycie silnika
Jak gościu z myjni potrafi myć silniki to ok, gorzej jak nie :lol: :lol: :lol: później masz jezioro w elektryce, a z czasem zieleninę
-
pali się ABS i ASC
1endzi odezwij sie w poniedziałek to podłączę Twoje cudo do testera i sie okaże czemu się świeci ABS
-
klekotanie zaworów
Kiepska benzyna, lub uszkodzony czujnik spalania stukowego, ale stawiałbym na marnej jakości benzynę
-
[E38] Poszukiwana 750 z Warszawy
Pomysł dobry, zobaczymy jak realizacja w ramach braku spisu użytkowników ;) Oferuję gratis to za co trzeba zapłacić i nikt nie chce...
-
[E38] Poszukiwana 750 z Warszawy
Cały czas aktualne, ale widzę że na nikogo nie można liczyć.... oczywiście oprócz Pana Boczka
-
znikajacy płyn chłodniczy...
Bono odezwij się to obejrzę jak to wygląda i co będzie do wymiany
-
Ustawienie zbieżności
Oczywiście, wróć tam gdzie robili Ci zbieżność niech wyregulują w/g prawidłowych danych dla Twojego samochodu
-
m54b30 - zamulenie + strzaly paliwa w wydechu
Odezwij sie to zreanimuję Twoją furkę ;)
-
Dwa komunikaty dlaczego? Podświetlenie tablicy i poziom płyn
Czujnik od poziomu płynu się wiesza, lub jest zielenina w elektryce. Odezwij się to coś wymyślimy
-
pompa wspomagania
spytaj się w serwisie BMW o tą uszczelkę, zapłacisz pewnie 10-20 zeta i będziesz miał to co trzeba.
-
To czy to proszę o opinię
Obydwie to chińszczyzny czyli musisz liczyć się z tym że nie podziała długo. O ile zagdaka od razu :D , bo chińskie pompki mają to do siebie że czasami nowa jest wadliwa.
-
Podniesienie mocy w 530d PDF
Dowiem się i dam odpowiedź
-
[E38] Kontrolka oleju,pompa oleju,czujnik, brak cisnienia
Chyba że zainwestujesz 2 dychy w czujnik ciśnienia oleju, wymienisz go i zobaczysz czy lampka zgasła.
-
[E38] Poszukiwana 750 z Warszawy
Spotkamy się u janka ;)?jasne. zreszta Janek juz kiedys podlaczal moje auto do tego wynalazku :wink: Teraz będzie "groć i buceć" bez problemu, dlatego szukam 750 to przetestowania przed oficjalną edycją softu
-
[E38] Poszukiwana 750 z Warszawy
to spróbuj www.cdif2.com ta strona gdaka bez problemu
-
[E38] Poszukiwana 750 z Warszawy
Spotkamy się u janka ;)?
-
[E38] Poszukiwana 750 z Warszawy
Polski skaner CDIF/2, możesz looknąć na niego na stronce www.axes.pl. Może wszyscy się dygają, albo w wawie nie ma takich fur :D. Chce tylko sprawdzić poprawność działania softu z dwoma sterownikami silnika.
-
Brak połaczenia z komputerem co robić
Polemizowałbym z tym "padaniem komputera" . W takich wypadkach podłącza się bezpośrednio przy sterowniku. Panowie z Boscha powinni mieć taką przejściówkę, ale raczej nie byli zainteresowani we wnikanie w przyczynę braku połączenia - stare auto=mało pieniędzy