Treść opublikowana przez maciejek
-
ściąga mnie na lewo i drganie kierownicy
A ja oprócz tego sprawdziłbym w innym warsztacie co się jeszcze sypnęło, takie coś wygląda na drążki kierownicze. Albo magiel puka.
-
Sonda lambda czy pompa paliwa? Co do wymiany?
Strzela w dolot, czy wydech?
-
Dziura w chłodnicy.... co zrobić???
Są zamienniki: Valeo, Hella, Nissens. Co to znaczy duże wydatki?? Ile to jest ?? 200, 1000 czy 2000 zł ?? Jak szanowny kolega napisał lepiej zainwestować w nowy zamiennik, niż w remont silnika. Jedynym miejscem gdzie mogliby się podjąć naprawy to specjalistyczne warsztaty od chłodnic. Ale też nic pewnego, po prostu są takie uszkodzenia które dyskwalifikują chłodnicę z dalszego użytkowania. I nie radziłbym naprawiać chłodnicy na łapu-capu bo jak wiadomo zawsze coś się stanie nocą w środku jakiegoś zadoopia gdzie nie ma zasięgu komórka.
-
przekaźnik czy pompka paliwa
Chińszczyzna - osobiście uważam ją za nie wartą zainteresowania ze względu na mierną jakość i niemożliwość wyegzekwowania gwarancji od tego sprzedającego.
-
320d nie chce odpalić ratunku!!!!
Dosyć ciekawe jak uzyskać iskrę na świecach żarowych???? Temat dotyczy diesla. :wink:
-
525 24v (M50) jeden cylinder przerywa..Proszę o pomoc.
Najprostsze rozwiązania są najbardziej genialne. Po pierwsze radziłbym zamienić cewki miejscami, tzn na szósty cylinder wrzucić cewkę z pierwszego i zobaczyć. Jak nie działa pierwszy to cewka do śmieci. Jak działa bez problemu to pod wtyczkę od cewki na 6 cylindrze zwykłą diodę świecącą i zobaczyć czy miga. Jak miga to ok jak nie miga to elektryka do przepatrzenia. Oczywiście zakładam że świeca jest ok i daje iskrę, oraz nie jest zalewana przez olej lub źle pylący wtryskiwacz. Chyba że problem leży w zaopatrzeniu w paliwo - wieszający się wtryskiwacz.
-
słabe ciśnienie na jednym cylindrze w V8 Remont?????????
Przestawiony rozrząd wpływa na pracę silnika a nie na kompresję, chociaż różne cuda się zdarzają... Możesz sprawdzić kompresję "na sucho" i po kapnięciu oleju do cylindra. Jak po kapnięciu oleju kompresja bez zmian to do roboty głowica - zawory popuszczają,. Jak wzrośnie to dół do roboty - mogą być tylko pierścienie do wymiany. Ktoś mógł ją przegrzać i pierścienie się rozsypały. A tak do kompletu wiadomości rzuca siną chmurą? Z rana i po odpuszczeniu gazu siny dym oznacza uszczelniacze zaworowe. Przy dodawaniu gazu sina chmura oznacza pierścienie. I na koniec jak komprecha po remontach? Wróciła do normy?
-
Skradziono mi halogeny od 740i E-38 POMOCY!
A których szukasz? tych dłuższych czy krótszych? do 97 czy od 97?
-
Gdzie najtaniej nowy skraplacz(chłodnica) klimatyzacji E36
Odezwij sie mogę coś mieć. Nowy!
-
Dziwna praca silnika M-40 1,8i !!!!!
Może cykają wtryskiwacze? Tylko dziwnie je słychać. Z wydechu tylko by popierdywało jakby była nie szczelność
-
Po wymianie głowicy e46
Sprawdź czy wszystko jest podłączone, ale raczej rozrząd jest poprzestawiany
-
Miałem wypadek!!! Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!
Żaden warsztat warsztat nie da Ci bezpłatnie auta zastępczego - za mała szkoda, o remoncie na częściach oryginalnych możesz zapomnieć - chyba że masz z 8-10 tysięcy do dołożenia z kieszeni na remont zgodny z technologią producenta. Prawda jest taka że będziesz musiał ostro kombinować żeby nie dołożyć do naprawy z własnej kieszeni i miał dobrze zrobione auto. Niestety czeka Cię walka z PZU o normalne rozliczenie szkody. Życzę powodzenia :wink:
-
Miałem wypadek!!! Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!
Jak zrobią Ci szkodę całkowitą to dostaniesz z 8 stówek na otarcie łez. Naprawiać z OC sprawcy możesz do 100% wartości pojazdu. kwestia tylko jaką wycenę Ci zrobią. Znając życie to sporo zaniżą. Chyba że dogadałbyś się żeby PZU przejęła wrak. Ale raczej baaardzo małe szanse.
-
czy ktoś wymieniał przewody wysokiego napięcia w e32 5l
Poszukaj firmy w szczecinie która produkuje i dorabia przewody zapłonowe. W wawie jest firma medbryt która dorabia przewody na rozmiar - http://www.medbryt.com.pl/przewody.php
-
Nowy przepływomierz i nic.
Jeżeli kupiłeś używaną przepływkę z allegro to może być uszkodzona, lub ciągnie gdzieś lewe powietrze. A jaki skład spalin? Za bogato, za biednie?
-
POMOCY wydałem na naprawy2760zł i znowu się popsuła
Jak zaczęły się problemy po założeniu gazu, to winien jest komputer od gazu. Odłącz go i zobacz czy będzie różnica.
-
Pytanko w sprawie pompki paliwa.
:duh: No comment
-
Pytanko w sprawie pompki paliwa.
Tiaaa.... najlepsze rzeczy są z allegro i rozbiórek. Po prostu wiesz lepiej niż ja.
-
Pytanko w sprawie pompki paliwa.
Jak nie ma napisane "made im china" to nie oznacza że nie jest chińszczyzna. A co do gwarancji to uważam że istnieje ona na papierze.... niestety. Dlatego kupuję w renomowanych hurtowniach z bezproblemowym trybem reklamacyjnym wrazieco :wink:
-
Tydzień nie jeżdziłem
Odłączyłem i wszystko wróciło do normy.
-
Pytanko w sprawie pompki paliwa.
A tak z ciekawości kupiłeś chińską pompkę? Jak tak to oczekuj nieoczekiwanego :wink:
-
Tydzień nie jeżdziłem
Stawiam na alarm, ostatnio miałem 3 przypadki zdechłego alarmu od temperatury
-
Pytanko w sprawie pompki paliwa.
Obawiam się że będziesz musiał poszukać trzeciej.
-
jakie łaczniki wybrać!!!
Oryginalne części zawieszenia BMW są produkowane przez Febi, Lemfordera lub inną firmę i tylko są pakowane w opakowania z logo BMW. I dlatego kosztują więcej niż ta sama część w opakowaniu producenta. A jakość jest taka sama więc po co płacić więcej za to samo?
-
jakie łaczniki wybrać!!!
Febi jest ok polecam