Treść opublikowana przez nockenwelle1991
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
Zrobilem jak kolega wyzej opisuje i dziala pompowanie ;) Wystarczylo polaczyc kable razem lutownica Jeszcze jedno pytanie, jak sprawdzic czy fotele sa grzane? Mam fotele z polifta jak na zdjeciu wyzej z czarna puszka(po nr czesci jest to modul fotela) i wychodza z niej 3 kable
-
[e91] Filtr odmy
W m47 wymienia sie odme czy tylko czysci?
-
Listwy progowe wnętrza zamiana na m pakiet
Listwy do sedana pasuja od kombi? Orientuje sie ktos?
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
Nie pamietam dokladnie bo auto dawno sprzedane, ale zmienilem tylko ten przewod, kosztuje grosze w aso
-
[E91] Wymiana zwykłych lamp na xenony
podłącze się pod temat wymieniał ktoś w pre lci e90 lampy xenon na bixenon? jaka jest różnica? wiem tylko, że długie świecą z pozycji xenona, coś jeszcze? doświetlanie zakretów? pozdrawiam
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
'przygarnąć', oczywiście kupić :) tak dla sprostowania :P
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
Autko super! :cool2: tą starą nakładkę na wydech mogę przygarnąć jeżeli jeszcze jej nie wyrzuciłaś/sprzedałaś :) ile kosztowały Cię listwy Piano Black? może być pw
-
Co myślicie o wymianie zawieszenie na m-pakiet
miałem pro kit w e91 lci teraz mam eibach sportline w pre lci, m pak zawieszenie też miałem i eibach polecam bardziej, lepszy komfort niż na m pakietowym zawieszeniu, ciut niżej siedzi co poprawia wygląd auta, mam komplet spręzyn m pak do e90 jakbys wybral jednak m pak :)
-
gniazdo na telefon w podłokietniku/2005r.
Rozumiem, ale na czym lezy te korytko? Tam sa jakies plastiki, ktore je trzymaja?
-
gniazdo na telefon w podłokietniku/2005r.
A ta gumka/korytko wchodZi idealnie w mirjsce adaptera? Sa jakies uchwyty ktore beda trzymac te korytko stabilnie? Pozdro
-
Montaż foteli m-pakiet
jeżeli mają inne piny da się to w ogóle podłączyć żeby działało? jeden 'magik' do którego dzowniłem powiedzial, ze nie podejmie się tego bo nie bedzie działac i musze szukac foteli z pre lci montował ktos fotele lci do prelci i działa mu cokolwiek? kontrolka od pasow i airbag nie swieci, tylko pompowanie nie dziala
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
może ja bym wział, ale jaka cena? w tym msc na auto poszło...nawet nie myśle :lol:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
masz jakiś namiar na ten zakład? ogólnie jak wrażenia kiery z alkantarą? ciekawe czy nie będzie się zbyt szybko wycierać, też planuję zrobić razem z mieszkiem ręcznego, mieszkiem biegów i podłokietnik(właśnie go zdemontowałem) jak z cenami w tym Bolkowie? może być priv
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
gdzie kierę robiłeś? też myślałem żeby zrobić te dwa kawałki w alkantarze a perforowaną zostawić w oryginale nie za ciemno w aucie po oklejeniu folią carbon? to 3M? piękne auto gratki :)
-
E91 330xd LeMans Blau - chip w GCS Tuning (s. 3)
będziesz zadowolony z Pro kitów, miałem w lci i fajnie siadła, pewnie użytkownicy gwintów powiedzą koza, ale dla mnie było w sam raz nie polecam 16" na zime i pro kity, wszedzie tarłem pozdro
-
330i wymiana wnetrza podlokietnika
Koledzy a zmienial ktos samo oparcie ze zwyklego na przesuwane? Jest to mozliwe czy trzeba zmieniac caly tunel Pozdro
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
U mnie nie ma swistu turbiny o ktorej wspominacie, jak tam zajzec do tej puchy? I co tam ma sie znajdowac rura?
-
Montaż foteli m-pakiet
dobra wszystko spasowane, okazało się, że tył mialem od kombi wszystko zamontowałem, ale pompowanie nie działa :( nie mam pojecia dlaczego, wtyczka wchodzi, ale piny są inaczej(bolce w innych miejscach) pomoze ktos? swieci kontrolka od airbag i od pasow nie zapiecia :mad2: Panowie pomożcie :)
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
a jak sprawdzic co mam w srodku czy jest ta rurka czy jest pusto?
-
Montaż foteli m-pakiet
pół dnia montowania kombinowania od początku AD1 : okazało się że boczki tylego oparcia wziełem od kombi http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2f5afbcd5d2b.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eab8fdc6ce0b.jpg AD2 najwiekszy problem jest z tylna kanapą, mam inne mocowanie , nie wiem może też od kombi, pomoże ktoś, bo jestem załamany :cry2: może sedan nie ma dzielonej kanapy ? i faktycznie mam od kombi dlatego są przyciski do składania kanapy tutaj mocowanie oparcia welur http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6943d0efaccc.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/46370d4457c6.jpg mocowanie oparcia alkantara http://naforum.zapodaj.net/thumbs/31242d94908c.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/cad3131b4723.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c150b1388ec.jpg chyba faktycznie oparcie odkombi czy półke trzeba tez zmieniac do wnetrza alkantary: http://naforum.zapodaj.net/thumbs/905f88d71896.jpg pomozcie bo nie usne dzisiaj :cry2:
-
Montaż foteli m-pakiet
Panowie pomozcie Mam zwykly welur sportsize z tylna kanapa nie rozkladana i bez podlokietnika, kupilem alkantare gdzie tylna kanapa jest rozkladaa z podlokietnikiem , co zrobic zeby zalozyc i zeby bylo jak nalezy Dzieki za pomoc pozdro
-
[e90] wymiana foteli.
Panowie jak sprawdzic czy fotele sa podgrzewane? Pod fotelem jest jakis modul fotela czarny panel
-
Wycięcie DPF - Poznań
Dokladnie, ile kosztuje u Was taka przyjemnosc, moze byc priv
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Nic nie swieci zadna kontolka, ale dpf zostal usuniety tylko mechanicznie, ale w kompie nic nie bylo ruszane wiec chce skasowac go zeby nie byl w ogole widoczny dla komputera
-
Wycięcie DPF - Poznań
Rozumiem, ze DPF usuwa sie mechanicznie i poprzez kompa, poprzedni wlasciciel wycial tylko puche, ale w elektronice nic nie ruszal i powiedzial mi zebym pojechal na kompa i go skasowal bo komputer ciagle go widzi Co skasowac to nie wiem , myslalem, ze Wy mi powiecie ;)