Treść opublikowana przez nockenwelle1991
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
tłusta fura :)
-
Wyciek oleju-obudowa filtra oleju
Wyciek jest miedzy blokiem a obudowa plastikowa ;) ktora jest bez oringu od bloku do obudowy-tam cieknie :)
-
Wyciek oleju-obudowa filtra oleju
Witam wszystkich zauwazylem,ze mam wyciek oleju,auto bylo u mechanika okazalo sie ze cieknie z obudowy filtra oleju, ktory jest plastikowy i bez oringu ponoc Potrzebuje nr czesci tej obudowy jak to znalezc? Moze realoem? W serwisie przez tel nie chca czasem podawac takich info Prosze o pomoc pozdro
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
lotka fajnie wyglada! :cool2:
-
[e90] 320d 2007r
ładna sztuka :)
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
pięknie !
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
ładnie :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec sie podlacze Bylem dzis przypadkiem u mechanika i powiedzialem mu ze mam e91 diesel itd i ze w tych modelach sa awaryjne lancuchy rozrzadu i powiedzial mi zebym sprawdzil na komputerze kat wychylenia wtryskow??? Nie pamietam cos takiego mowil i wtedy pokaze czy lancuch jest juz luzny. Moze to byc prawda? Nie jestem mechanikiem nie znam sie na tym... Mierzyl ktos ten kat?
-
BMW e90 led markery.
kolega bbartek2 wrzucał bixenona do lci, zapytaj jego, wszystko Ci powie co i jak nowa lci w polkowicach, jeszcze nie widzialem, do zobaczenia na drodze :)
-
e91 lci sprzedane
A wlasnie dzis ogladalem Twoja galerie :) Teraz dystans musze dopasowac, kiedys mowiles ze do tej felgi 10mm max?
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
plastik na pewno nie wpadł żaden, gorzej z tą sparciałą gumą, która była już tak rozwalona, że rozpływała się w rekach...
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
wlasnie polamalem ten przewod bo chcialem sprawdzic,bedzie na jutro w aso moge tak jechac ? chociaz sprobuje go jakos tasma skleic
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
dzieki za pomoc! :cool2:
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
może podrzuci ktoś jak wygląda cała odma do N47 lub nr części
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
dzieki bardzo za pomoc :) :cool2: a wymieniałeś może u siebie całą odme? http://allegro.pl/filtr-odmy-odma-separator-oleju-bmw-e90-e91-318d-i3455341329.html
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
a328578 :)
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
czyli wymienić sam ten przewód z aso i powinno być dobrze?
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
ale skad olej tam niżej nie wiem co to ? skad ten olej? kapie z tego przewodu nizej ? tak jest sparciała guma właśnie
-
e91 diesel co to za przewód-brudny od oleju prosze o pomoc
czesc mam pytanie dziś zauwazyłem pod osłona silnika taki przewod plastikowy w miejscach gdzie sie konczy jest brudny od oleju co to moze byc prosze o pomoc http://naforum.zapodaj.net/thumbs/072043c73b3a.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7212cdcd7ce0.jpg
-
e91 lci sprzedane
W Lubinie, profesionalny warsztat zajmujacy sie tylko zawieszeniami koszt 180zl
-
e91 lci sprzedane
najtaniej znajdziesz na czescidobmw.pl lub ebay :)
-
e91 lci sprzedane
rano wskoczyły springi Eibach Pro Kit, długo się zastanawiałem i szczerze powiem, że nie ma praktycznie różnicy w komforcie, delikatnie czuć, że jest sztywniejsza, nic poza tym fotki po przejechaniu ok.30km, reszte dodam jak siądzie całkiem dla porównania: przed http://img15.imageshack.us/img15/114/e9wj.jpg http://img268.imageshack.us/img268/5994/n82.JPG http://img850.imageshack.us/img850/6166/i05b.jpg po http://img833.imageshack.us/img833/1558/gd5b.jpg http://img571.imageshack.us/img571/8278/i1si.jpg http://img600.imageshack.us/img600/4712/yjpm.jpg http://img62.imageshack.us/img62/8272/il7p.jpg
-
E61 530 2007, Gubin, vin WBAPX710X0B986897
nockenwelle1991 odpowiedział(a) na Mboguszewski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGubin robi auta na ciezarowke dlatego wieksosc ich aut to kombi lub suvy, a teraz celny sie za to wzial slyszalem
-
e91 lci sprzedane
Kiere zmienie, tez nie moge na nia patrzec i tapicerke bo ta jest tragiczna :)
-
e91 lci sprzedane
okleiłem listwy folią 3M 3D Di-Noc Carbon 421 było: http://img708.imageshack.us/img708/4093/bv37.jpg a tak wyszło: http://img820.imageshack.us/img820/9328/stsh.jpg http://img163.imageshack.us/img163/3752/w8av.jpg http://img30.imageshack.us/img30/6407/bue.JPG