Skocz do zawartości

nockenwelle1991

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nockenwelle1991

  1. No taki typowy przebieg na handel, aby nie bylo dwojki z przodu ;) Silnik masz fajny, tylko latać ;)
  2. Nikt nie pomoze ?
  3. Przebieg :cool2:
  4. przecież to jest to samo, nawet na zdjeciu widać robiłem dawno temu i nie ma problemu
  5. jak rozwiążesz problem to daj znać, ja też bede próbował, mulf jest sprawny, bo inaczej nie było by glosu w radiu, albo gdzies kable, albo wtyczki, nie wiem
  6. a nie miałeś, że przy gaszeniu silnik zatelepie? mam tak od kiedy kupiłem i nie wiem czy nie poduszki pod silnikiem pozdro :)
  7. fajnie to kontrastuje, jeszcze końcowka wydechu :cool2:
  8. Robil ktos moze podobny zabieg i ma jakies instrukcje lub schematy jak to podlaczyc? Bede wdzieczny pozdrawiam
  9. 313 zrobia roobote :cool2:
  10. http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6926435-modul-fotela- tak to jest moduł fotela, i jeżeli on występuje tj. grzanie stołków? pompowanie działa, a jak z podłączeniem grzania muszę dorobić nowe wiązki? tak masz rację, to moduł grzania fotela, bo nawet na tym zdjęciu się zgadza http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VU31&mospid=48831&btnr=52_3235&hg=52&fg=95 tylko teraz jak to wszystko połączyć :)
  11. cześć podłączę się pod temat, pomoże ktoś określić czy ten fotel jest podgrzewany? sportzise alcantara http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8412180ce8b8.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5544c265342d.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa58573c6ea9.jpg dzięki za pomoc
  12. Wyrzuca blad cc id 97 ze niby mata uszkodzona, dziwne, akurat wtedy by sie popsula.. Elektrk nie mogl namieszac, zlutowal tylko kable, a przeciez wtyczka od airbag jest osobno
  13. ja mam stereo tylko wysokotonowe dołożone przez poprzedniego właściciela, bylem pewny, ze wsadził tam hifi albo inne śledzie a tutaj miłe zaskoczenie :) pytanie, czy dokładał ktoś w tylnej półce głośniki wysokotonowe? jak cokolwiek wyciać jak sredniotonowy jest na srodku? zdjecie poglądowe http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ea8ee1dca5f6.jpg :duh:
  14. DZis przy okazji zmiay tapicerki looklem w miejsce glosnika wysokotonowego, po wpisaniu nr czesci w bmwstore jest to glosnik wysokotonowy individual audio, tak z ciekawosci spytam jest lepszy czy gorszy od top hifi logic7 Pozdro
  15. Jakie et tych felg i szerokosc? Wygladaja przekozacko;)
  16. Ja zrobilem pompowanie to znowu problem z kontrolka airbag i zapiecia pasow, komunikat pojawil sie w chwili odpiecia wtyczki pod fotelem i nie idzie jej kompem skasowac
  17. Witam mam taki problem zmienilem fotele, wczesniej po odpieciu swiecila kontrolka air bag i niezapiecia pasow, ale skasowala sie bez problemu kompem, potem znow odpielem wtyczke zrobilem pompowanie, ale swieca dwie kontrolki i nie da sie skasowac kompem, wyskakuje komunikat cos z mata zajetosci fotela, nie moglem niczego zepsuc bo sa to osobne wtyczki, w czym tkwi problem? Pomoze ktos? Blad to cc-id 97
  18. dlaczego? ja właśnie mam zamiar malować :D kolor felg :cool2:
  19. Podlacze sie pod temat Latam na eibach sportline w e90 pre lci do tego z vinu wychodzi sportowe dostosowanie podwozia, amorki chyba ori bo widac logo bmw czy to dobre polaczenie?
  20. Podlacze ske pod temat Czym sie rozni zawieszenie:sportowe dostosowanie podwozia w stosunku do:M zawieszenie(chodzi mi o nazwy po rozkodowaniu nr vin) w e90 320d Pozdro
  21. Ale co zalzoyles pro kit czy m pak
  22. Na pro kitach wiekszy komfort niz na 226? Jezeli po vinie mam 226a to na sprezynach powinno byc oznaczenie d3 z przodu a tyl d7?
  23. Dokladnie ;) A jak sprawdzic czy sa podgrzewane? I po co jest ten modul? W starych fotelach tego nie mialem
  24. Polacz 13 z 7 oraz 7 z 9 i dziala

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.