Treść opublikowana przez nockenwelle1991
-
e91 330XD 06'
No taki typowy przebieg na handel, aby nie bylo dwojki z przodu ;) Silnik masz fajny, tylko latać ;)
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Nikt nie pomoze ?
-
e91 330XD 06'
Przebieg :cool2:
-
[Retrofit] Dołożenie podgrzewania do foteli sportowych
przecież to jest to samo, nawet na zdjeciu widać robiłem dawno temu i nie ma problemu
-
E91 problem z bluetooth
jak rozwiążesz problem to daj znać, ja też bede próbował, mulf jest sprawny, bo inaczej nie było by glosu w radiu, albo gdzies kable, albo wtyczki, nie wiem
-
ppatryk -->> E92 320dA
a nie miałeś, że przy gaszeniu silnik zatelepie? mam tak od kiedy kupiłem i nie wiem czy nie poduszki pod silnikiem pozdro :)
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
fajnie to kontrastuje, jeszcze końcowka wydechu :cool2:
-
[Retrofit] Dołożenie podgrzewania do foteli sportowych
Robil ktos moze podobny zabieg i ma jakies instrukcje lub schematy jak to podlaczyc? Bede wdzieczny pozdrawiam
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
313 zrobia roobote :cool2:
-
[Retrofit] Dołożenie podgrzewania do foteli sportowych
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6926435-modul-fotela- tak to jest moduł fotela, i jeżeli on występuje tj. grzanie stołków? pompowanie działa, a jak z podłączeniem grzania muszę dorobić nowe wiązki? tak masz rację, to moduł grzania fotela, bo nawet na tym zdjęciu się zgadza http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VU31&mospid=48831&btnr=52_3235&hg=52&fg=95 tylko teraz jak to wszystko połączyć :)
-
[Retrofit] Dołożenie podgrzewania do foteli sportowych
cześć podłączę się pod temat, pomoże ktoś określić czy ten fotel jest podgrzewany? sportzise alcantara http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8412180ce8b8.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5544c265342d.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa58573c6ea9.jpg dzięki za pomoc
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
Wyrzuca blad cc id 97 ze niby mata uszkodzona, dziwne, akurat wtedy by sie popsula.. Elektrk nie mogl namieszac, zlutowal tylko kable, a przeciez wtyczka od airbag jest osobno
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
ja mam stereo tylko wysokotonowe dołożone przez poprzedniego właściciela, bylem pewny, ze wsadził tam hifi albo inne śledzie a tutaj miłe zaskoczenie :) pytanie, czy dokładał ktoś w tylnej półce głośniki wysokotonowe? jak cokolwiek wyciać jak sredniotonowy jest na srodku? zdjecie poglądowe http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ea8ee1dca5f6.jpg :duh:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
DZis przy okazji zmiay tapicerki looklem w miejsce glosnika wysokotonowego, po wpisaniu nr czesci w bmwstore jest to glosnik wysokotonowy individual audio, tak z ciekawosci spytam jest lepszy czy gorszy od top hifi logic7 Pozdro
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Jakie et tych felg i szerokosc? Wygladaja przekozacko;)
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
Ja zrobilem pompowanie to znowu problem z kontrolka airbag i zapiecia pasow, komunikat pojawil sie w chwili odpiecia wtyczki pod fotelem i nie idzie jej kompem skasowac
-
e90 kontrolka airbag i niezapietych pasow
Witam mam taki problem zmienilem fotele, wczesniej po odpieciu swiecila kontrolka air bag i niezapiecia pasow, ale skasowala sie bez problemu kompem, potem znow odpielem wtyczke zrobilem pompowanie, ale swieca dwie kontrolki i nie da sie skasowac kompem, wyskakuje komunikat cos z mata zajetosci fotela, nie moglem niczego zepsuc bo sa to osobne wtyczki, w czym tkwi problem? Pomoze ktos? Blad to cc-id 97
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
dlaczego? ja właśnie mam zamiar malować :D kolor felg :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Konkret ;)
-
Amortyzatory pod sprężyny Eibach sportline.
Podlacze sie pod temat Latam na eibach sportline w e90 pre lci do tego z vinu wychodzi sportowe dostosowanie podwozia, amorki chyba ori bo widac logo bmw czy to dobre polaczenie?
-
bmw e90 ile obnizyc??????????
Podlacze ske pod temat Czym sie rozni zawieszenie:sportowe dostosowanie podwozia w stosunku do:M zawieszenie(chodzi mi o nazwy po rozkodowaniu nr vin) w e90 320d Pozdro
-
Co myślicie o wymianie zawieszenie na m-pakiet
Ale co zalzoyles pro kit czy m pak
-
Pęknięta sprężyna zawieszenie S226A
Na pro kitach wiekszy komfort niz na 226? Jezeli po vinie mam 226a to na sprezynach powinno byc oznaczenie d3 z przodu a tyl d7?
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
Dokladnie ;) A jak sprawdzic czy sa podgrzewane? I po co jest ten modul? W starych fotelach tego nie mialem
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
Polacz 13 z 7 oraz 7 z 9 i dziala