Treść opublikowana przez nockenwelle1991
-
e91 320d+ Mpak - moje pierwsze BMW
no to super wlasnie nie chce zeby cos sie zmienilo pytam bo duzo czytalem o tych koncowkach i kilka osob napisalo ze auto nie ladnie chodzi i szybko te koncowki sciagali
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
zacny turasek pamietam kiedy szukalem swojej Twoja stala na allegro widze ze zmieniles sobie lampy ze zwyklych na xenonek,duzo roboty? jakie koszta moglbys cos powiedziec wiecej chcialbym zrobic podobnie w swojej a co do glosnikow to zmieniles sobie wszystkie w drzwiach bez zmiany ori radia ?
-
e91 320d+ Mpak - moje pierwsze BMW
bardzo ladny turasek ori nerka byla by chyba lepsza ale to kwestia gustu koncowka wydechu ulter nic nie zmienila w dzwieku? planuje wlasnie taka zalozyc do siebie felgi stalowki od e60 to 17" czy 16" musze cos znalezc na zime
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
najpiekniejsza e91 jaka kiedykolwiek widzialem ;) widze ze masz oko do modow(moze pomozesz mi cos wybrac ciekawego) Twoje autko :cool2: kolorek,mpak,mody,wnetrze,felgi kiedy dojda po prostu meega myslales o demontazu relingow? na tych bbsach 19" bez relingow bedzie taki pocisk i demontaz emblematu z tylnej klapy 325i powodzenia w dalszych modach
-
E91 320d 2007r manual czarna /// sprzedana
chodzi mi kilka modow po glowie powiedzcie co sadzicie o tym: -koncowka wydechu ulter dwururka -dystanse na tył(wczoraj dostalem za darmo ale tylko 7mm) w poniedzialek zakladam jezeli bedzie za malo to je po prostu sprzedam i kupie 10-15mm -lampy tył blackline-jezeli ktos ma fotke tych lamp na czarnym turasku to bede wdzieczny -zrobic polerke -myslalem o mpaku ale boje sie ze przy sprzedazy bedzie ciezko? -zmiana kierki na ta ladniejsza trojramienna
-
E91 320d 2007r manual czarna /// sprzedana
masz racje..nie ma takiej folii,pytalem kolesia na przegladzie to mowil ze zadna folia,nawet najjasniejsza juz sie nie łapie w normie.a znowu fabrycznie przyciemnione szyby sa tak zrobione ze sie łapia ;)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
i dobrze nic nie zmieniaj z zawieszeniem :) ori to ori widze lampy tylne black line?
-
E91 320d 2007r manual czarna /// sprzedana
Czesc wszystkim Czas najwyzszy wrocic do BMW, poprzednio E46 330d,a ostatnio A3 sportback ;p jednak to nie to.Nowy nabytek to E91 320d z 2007r sprowadzona z Danii-bardzo dlugo szukalem takiego rodzynka.Przebieg 148.000,wszystkie wpisy w ksiazke zgadzaja sie wszystko sprawdzone w ASO.Ogladalem jakies 5-6aut(e60 525d,530d,320d) wszystkie piekne na zdjeciach,jednak postawilem na 3er-biedniejsza wersje ale za to glowa spokojna.Z wyposazenia boli mnie tylko brak xenona ale moze kiedys planowane mody to ciemne szyby(juz zrobione).Zapraszam do komentowania i pomoc w ciekawych modach http://img193.imageshack.us/img193/3483/53808364.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img526.imageshack.us/img526/718/47833340.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img827.imageshack.us/img827/7435/16718145.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img827.imageshack.us/img827/8712/98254784.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
tak stoi moja co myslicie? http://img521.imageshack.us/img521/8985/c239064631.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img708.imageshack.us/img708/5757/c239064632.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
zakochalem sie ;) pieknie to wyglada i postanowione ze zakladam te same zawieszenie masz fabryczne zadnej gleby ? troszke te nasze niunie wysokie,a jak wyglada tył,chodzi mi o ET bo mam u siebie 18" i felga strasznie schowana w nadkolu dlatego zakladam dystanse poki nie kupie 19"
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
wlasnie o ta felge mi chodzi ;) masz moze fotki jak autko stalo na tych bucikach oprocz tego ze Ci pekla wiecej problemow nie ma? chodzi mi o slabsze przyspieszenie,wieksze spalanie czy kierka chodzi mocno ciezej ;) na jakiej oponie miales te felgi
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
jakos nie wyobrazam sobie tego ;P
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
mozecie jeszcze jeszcze ostatni raz napisac nr katalogowy dokladnie tego ultera n2 70rsl? to znaczy ze "fi" jest 70mm? duzo trzeba skracac nowa koncowke? i spokojnie miesci sie w zderzaku? nie trzeba wycinac nic ? dzieki za pomoc :cool2: jeszcze jedno :) zamowic RSL czy prosta? gdzies na zdjeciu wczesniej widzialem ze koncowki sa jedna krotsza druga dluzsza i ktos zalozyl i to nie ladnie wyglada :) chce zeby bylo na rowni a nie jedna bardziej wystaje o 1-1,5cm od drugiej co o tym sadzicie?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
u mnie sa dobre drogi takze nie ma problemow jak mam ori 18 na oponie profil 35 a 19 zaloze na 35 nie bedzie duzo roznicy poza tym zawieszenie miodzio ;) bedzie git
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
czytam o tych koncowkach i sie zastanawiam chcialbym zalozyc a z drugiej strony sie boje teraz proźba do tych ktorz zalozyli koncowke ulter n2 70rsl do e91 zakładac czy raczej odpuscic sobie? prosze o pomoc :) :) :)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
szukaj 19" ja jezdze na 18" ori bmw,przejechalem sie na 19" i nie ma roznicy takze 19" jak najbardziej ;)
-
Jestem nowy. Witam na forum!
witam od kilku tygodni posiadam e91 2007r. 320d 163ps poprzednio e46 turas 330d pozdrawiam