Treść opublikowana przez nockenwelle1991
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Super sie auto prezentuje ! :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Mozemy zrobic jakiegos mini spota jak bede w Twoich stronach, wybieram sie do Manufaktury i nie moge sie wybrac ;)
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
:cool2: :cool2: :cool2: skóra i m pak robią dobrą robotę felg bym nie zmienial, mimo to, ze sa 17" bardzo mi sie podobaja, sam takie mialem i nie zmienialbym ich
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
fajna na Twoja furka ;) tablice masz spoko, chyba ktos znajomy robi w wydz. komunikacji :lol:
-
Klocki i tarcze
Ostatnio zalozylem trw zero problemow Polecam takze tarcze i klocki zimmerman, z ktorych bylem zadowolony
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
To by bylo najlepsze rozwiazanie ;) Radia nie trzeba kodowac? Wystarcza 4glosniki w drzwi i tweetery zeby czuc roznice? Glosniki w drzwi logic7 tez maja 10cm jak zwykle? Nie montowales nic pod siedzenia?
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Fajnie siadla na pro kitach. jak z komfortem i gdzie zamawiales?
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
aha rozumiem, a dwa te wieksze wejda pod siedzenie bez problemu? montowales u siebie hi fi? jeszcze trzeba dokupic ramki drzwi na tweetery kodowac potem trzeba?
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
To musi byc ori wzmacniacz hi fi od tych glosnikow? Gdzie sie go montuje/podlacza ;)
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
Witam podlacze sie pod temat,znalazlem takie ogloszenie http://allegro.pl/glosniki-hi-fi-hifi-bmw-e83-x3-e60-e61-e87-e90-e91-i3324147939.html W temacie naglosnienia jestem kompletnie zielony, to prawda co napisal sprzedawa, ze wystarczy zmienic glosniki z ogloszenia na hi fi i bedzie poprawa dzwieku? Radio posiadam professional bez i drive i zwykle glosniki Jak wyglada zmiana zwyklych na hi fi Bardzo dzieki za pomoc
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
czym przyciemniales przednie lampy? folia?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
ciągle sie zastanawiam nad Jetronik czy Ecu projekt, zadowolony jestes z Jetronik? dzwonilem tu i tu i miedzy jednym na drugim jest...bardzo duza roznica w cenie
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
czy jestes zadowolony, jak to wyglada ogolonie i cena :)
-
BMW E91 2005r by EcuProject
nie idzcie tą drogą ! :)
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
fajny kolor :cool2: myslalem o programie w Jetronik, mozesz cos wiecej powiedziec co i jak :)
-
E91 320D by Stuffik
fajna 3er ;) podoba mi się zmieniłbym nerke na czarna, dobrze, że chlapacze wywaliles ;d chip bdsz robił we wrocku? tez sie zbieram, mozemy zrobic grupowo ;)
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
sory net mi sie zawiesił w ogole sie nie wymienia?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Zmienial ktos filtr odmy w 318d lci? Wymienia sie w tym modelu? Kiedys pamietam w e46 330d zmienialem, a jak jest w e9x lci?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Zmienial ktos filtr odmy w 318d lci? Wymienia sie w tym modelu? Kiedys pamietam w e46 330d zmienialem, a jak jest w e9x lci?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Zmienial ktos filtr odmy w 318d lci? Wymienia sie w tym modelu? Kiedys pamietam w e46 330d zmienialem, a jak jest w e9x lci?
-
BMW E91 2005r by EcuProject
http://allegro.pl/folia-do-lamp-szybko-tanio-i-bezpiecznie-zobacz-i3291117650.html to zwykla czerwona folia do lamp, tez taka robilem
-
e91 lci sprzedane
tak całe auto, własnie nie wiem ile to procent chyba 30 tak wygląda :) http://img4.imageshack.us/img4/315/img0596sj.jpg http://img197.imageshack.us/img197/5676/img0627s.JPG
-
e91 lci sprzedane
myślałem, ale nie wiem czy nie za czarno bedzię, a tak chrom fajnie się prezentuje
-
e91 lci sprzedane
fajnie się komponuje z czarną szybą, tylko, że myje zazwyczaj na karcherze, jeszcze ktoś zrobi zdjecie i wrzuci na wioche :P a propo myjki- nigdy więcej czarnego auta :mad2:
-
e91 lci sprzedane
PS. Znajoma naklejka :8) Od Ciebie właśnie zgapiłem heh :oops: