Treść opublikowana przez nockenwelle1991
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ten wydech nie podejdzie do e90 lci 20d?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
konkret :cool2:
-
335d problem z turbo
znam podobny przypadek pomogla wymiana listwy cr z czujnikiem tylko tutaj odlaczalo przy 120km/h i wywalalo komunikat, blad silnika redukcja mocy powodzenia
-
USB NIE DZIAŁA
Cześć podłączam się pod temat, żeby nie zakładać nowego nowy nabytek E93 i mam taki problem, że nie działa USB, po rozebraniu całego tunelu taki oto widok: http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9d61eb96bea3.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ea20d661b50.jpg brakuje kabla USB następnie w bagażniku taki widok: http://naforum.zapodaj.net/thumbs/457730364e98.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a0bf2e67bd17.jpg czyli kabel gdzieś idzie pod tapicerką, tylko teraz pytanie gdzie: http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c89b5a62e74.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dcec0542714c.jpg może ktoś ma pomysł gdzie ten kabel może się znajdować, żeby nie rozbierać całej podłogi? jeszcze w garażu znalazłem taki kabel USB z poprzedniego auta z podłokietnika, ale jest za krótki żeby podłączyć do MULFA2 w bagażniku, może gdzieś pod tapicerką jest rozdzielenie tych kabli? http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7752f0df342c.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d9d12df799a.jpg lubię jak w aucie mam wszystko sprawne, dlatego prosiłbym o pomoc :) pozdrawiam
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Jak masz stereo, ktore sie spalily bez wzmacniacza to logic nawet nie kupuj, ja tak zrobilem i po 5min grania zmienilem spowrotem na stereo, widocznie bez wzmaka nie graja tylko pierdza jak dasz glosniej Nie wiem jak z hifi Ps. Mam do sprzedania stereo glosniki jak cos
-
E92 Listwy led tapicerki
Witam chciałbym zapytać bardziej obytych użytkownikow e92/e93, czy u Was te diody świecą tylko z jednej strony mocniej, a potem już dalej coraz mniej, coraz mniej dołączam fotki jak to wygląda u mnie http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d05e8341fcf.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dd9fa007962b.jpg pozdrawiam
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Kupiłeś E93? Pochwal się ;)[/] Heh, najpierw musze ja doprowadzic do stanu, pierwszy mod to Wet Look, mowilem wlasnie do chlopakow, ze gdyby nie kolega z forum z bialej e91 lci to bym o nich nie slyszal
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Witam chcę wrzucić M Pakiet do E93, pewnie ktoś montował M pak dlatego prosiłbym o info co trzeba zakupic przod zderzakow, wiem, ze w sedanie byly nadkola, wloty na tarcze, oslony silnika, wtyczki halogenow a jak jest w e92/e93 ? dzieki za pomoc pozdrawiam
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
W Lubinie wulkanizator ma 313 za 5k+ opony igly nie wiem za ile, nie sa wystawione bo ma tego za duzo, ale moge podac nr jakbys byl zainteresowany, aha i jak masz jakies ladne felgi to wiem, ze bierze w rozliczeniu pozdro
-
e9x potrzebne rozkodowanie vin- link przestal dzialac
witam zna ktos dobry dokladny dekoder vin gdyz ten najbardziej znany gdzie wpisujemy login eu11111 bmwetk1 przestal dzialac dzieki za pomoc
-
E92 335D PERFOMANCE 443 KM 710 nm black and red :)
podsumowując :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:
-
330d 231km
Ale mi chodzi o m57, czy ten motor ma jakies bolaczki? Jeszcze w gre wchodzi 325d dzieki za pomoc
-
330d 231km
Myslalem ze 330d bedzie pancerne, a tutaj nieszczesne klapki Szukam e92 i teraz 20d nie bo rozrzad 30d nie bo klapki :) chyba sie na inna marke przezuce... ;)
-
[e46] awaria pomoc 320d
witam spotkał mnie dzis duzy pech :) a dokladniej brata, pierwsze auto po zdaniu prawka e46 320d 2003, wycieczka 200km, wszystko super, kupujemy, wracamy, auto igła, nastepnie chlopak chcial sie przejechac, auto jedzie nagle, brak mocy, zjezdza na pobocze, nie chce zapalic, dlugo dlugo krecimy brzydko pali, kuleje, kopci na bialo, ze swiata nie widac, potem nie chce zapalic, kreci kreci kreci nie odpali, ale kopci mocno na czarno, auto na lawete, mechanik na szybko rozebral egr dotkal reka, mowi ze w ogole nie ssie?, nie ma kompresji i prawdopodobnie dziura w tloku, urwany zawor lub klapka kolektora urwana wpadla do silnika, dopiero diagnoze glebsza okresli wtorek/sroda.. mial ktos podobny przypadek lub wie mniej wiecej czy uratujemy motor czy szukac juz innego? ale pech..(wiadomo auto mozna oddac, ale sam juz nie wiem co robic) :) pozdrawiam
-
[E90 320d] Pomoc przy doborze zimówki - EIBACH PRO KIT
Nawet sie nie zastanawiaj i zaloz 17" Mialem pro kity na zime co prawda w lci 16" 205/55- tragedia, wszedzie tarlem
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
z nudów przeleciałem Twój cały temat :lol: auto mega :) nie bdsz może zamawiać folii do lamp?
-
e90 domontowanie podgrzewania foteli
szukam magika, ktory w rozsadnych pieniazkach podlaczy mi podgrzewanie foteli(fotele ori podgrzewane z modulami, panel i przyciski zakupione) chodzi mi o montaz+kodowanie moze ktos robil i zna orientacyjny koszt takiego zabiegu?
-
Listwy dookoła szyb
Witam podłączę się pod temat żeby nie zaśmiecać powoli rozglądam się za listwami shadow do swojej buni, jest kilka aukcji w necie, ale zazwyczaj nie kompletne tylko na jednej aukcji góra na innej dół, może jakoś bym to skompletował, tylko pytanie jak wygląda kompletny shadow w e90? listwy wokół szyb góra, czyli te długie, dolne pod szybami kierowcy, z tyłu, pionowe na szybach czyli ta szersza i węższa z tyłu, a jak wygląda sprawa z obudowami lusterek? dzięki za pomoc pozdrawiam
-
E90 330i Stage 2 N/A
Tj 1/3 wartosci auta ;) oplacalo sie?
-
E90 330i Stage 2 N/A
Ile wyszlo akcyzy?
-
e90 335d spacegrey
jak ogarniesz listwy na shadow daj znac jak to wyszlo i jakie napotkales problemy :) 35d bajka :cool2:
-
bmw E91 LCI 320D xdrive 2010 r.
Znajdz na allegro uzytkownika goliat bmw ze strzelina k/wroclawia, maja tyle kompletow tapicerki, ze nie bedziesz wiedzial jaki kolor wybrac :)
-
Przedni głośnik nie działa
Mysle, ze po tylu modach auto domaga sie jeszcze individual audio system :cool2:
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
wrzuć rm3, ja założyłem kilka dni temu i podoba mi sie :)
-
E90 320d m47 telepie , szarpie przy gaszeniu
Dokladnie, tez mu rano wysylam jutro