Treść opublikowana przez nockenwelle1991
-
malowanie kratek i grila
fajnie to wygląda u Ciebie !
-
E92 M-PAKIET B16 ridecontrol felgi SSR GT-03 Sprzedam
piekna!
-
malowanie kratek i grila
robimy grupowy zakup? ktoś ma konto na ebay? :)
-
malowanie kratek i grila
podłącze się pod temat, nie chciałem zakładać nowego dziś wpadłem na pomysł oklejenia/pomalowania nerek w swoim e91 lci w barwy ///M ;) coś takiego jak na zdjęciach, nie mam pojecia czy to jest oklejone czy malowane pomocy :mad2: jak myślicie czym to zrobić dzieki za pomoc http://img96.imageshack.us/img96/6195/edt0.jpg http://img849.imageshack.us/img849/359/ejel.jpg
-
ppatryk -->> E92 320dA
Fajnie wyszlo dobra robota! Jak zdemontowales liswty zeby nic nie polmac?
-
BMW e90 w opni magazynu TopGear
tylko zaśmieca forum "bo mają małe koła" heheh, besiowy która klasa gim?
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Jaki koszt tej koncowki? Moze byc priv ;)
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Ale ladna !!! Co to za koncowka wydechu? Powodzenia w dalszym modzeniu
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Kosa! Piekna sesja
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Witam Planuje zmienic glosniki w swojej e91, mam te najslabsze i teraz moje pytanie czy do subow hifi i 4x glosniki w drzwi logic 7 potrzebny bedzie wzmacniacz?
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
która z tych folii najładniej wygląda? chodzi mi o 3m cabron 3d di noc, ale są chyba 3 rodzaje, który wybrać dzieki za pomoc
-
Pytanie o seryjne zawieszenie E90
mialem kiedys pre lci ze zwyklym zawieszniem, a potem mialem z zawieszeniem m pakiet i bylo twardo, czulem to odrazu, auto siedzi nizej, ale czuć, że jest sztywniejsze od serii :)
-
--==Mały==---> BMW E92 320d M-pakiet
piekna e92 :cool2:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Wymieniles na hifi czy L7 , wszystko pasuje bez przerobek? Radio professional trzeba kodowac? Dzieki za pomoc
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
Wymieniasz sredniotonowe w drzwiach szt 4 + montujesz tweetery w przednich i tylnych dzrwiach tak jest przynajmniej w e91 w e90 chyba w polce i bedzie ladnie i czysto grac. Nie wiem jak jest z basowymi pod siedzeniem bo normalnie ida tam 4 kable a w L7 tylko 2 Co do glosnikow to szukaj L7 maja aluminiowe membrany własnie wolałbym nie montowac tweeterow(trzeba ramki zmieniac itd) tylko przod drzwi, tył drzwi i pod siedzeniami zmieniał ktoś te 6 głosników?
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
srednio i wysoko tj. 2x pod siedzeniami+ 4 w drzwiach? bez zadnego kodowania itd bedzie roznica? tylko co wybrac hifi czy szukac l7? ;)
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
Chyba zdecyduje sie na wymiane glosnikow-mam zwykle, tylko pytanie bo na allegro sa dostepne hifi oraz L7. Czy jak wymienie suby pod siedzenia na L7+w drzwi przod i tyl to bedzie znaczacza roznica?musze dokupic wzmacniacz? I czy bedzie wszystko pasowac? Trzeba cos kodowac? Zmienial ktos, moze podzieli sie opiniami ;)
-
Nie świeci jeden ring, skrajnie prawy e90 LCI
podłącze sie pod temat tez tak macie ze swiatla do jazdy dziennej same ringi w pozycji na 'AUTO' swieca te dwa od srodka mocno, a te od zewnatrz troche mniej? na dole foto poglądowe http://img836.imageshack.us/img836/3503/wohc.jpg
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
+ za m pak, dodal jej uroku Jak wrazenia po wirusie? Gdzie robiles?
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Ladnie odnowiony lakier Tez mam kilka rysek(okolice klamek itd) da sie to usunac? Jaki koszt zabiegu? Moze byc priv ;)
-
Bmw e91 330d środek karbon
Fajnie listy wyszly Mozna linka z ta folia? Duzy plus za motor ;)
-
BMW 318 e90 2008 Co z rozrządem?
Podepne sie pod temat Jak sprawdzic stan calego rozrzadu
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
To jak naprawde jest z ta odma? Chodzi o e9x 318d 143ps silnik n47?
-
Łańcuch rozrządu N47
Jak sprawdzic stan swojego rozrzadu? Ktore czesci ulegaja zniszczeniu? Zmienial ktos ? Jaki to koszt?
-
E46 Lubin WBABM31030EZ67750
nockenwelle1991 odpowiedział(a) na sawek88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze akcyza 18,6 %