Skocz do zawartości

puzonn

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puzonn

  1. 8 minimum trasa 13+ miasto zależnie od miasta bo miasto miastu nie równe...
  2. normalna sprawa, śpij spokojnie
  3. z tym bialym dymem po kilku dniach nornalna sprawa, bez obaw Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  4. U mnie pokazywal o 1litr za duzo, zawsze leje pod korek az paliwo zobacze i przeliczam. Disem skorygowalem spalanie i teraz mam blad 0.0-0.1litra. Resetuje wszystkie wskazania zawsze po zalaniu kolejnego baku do pelna - doslownie pelna. Kilka razy korygowalem zanim trafilem idealnie. Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  5. puzonn odpowiedział(a) na kocurektech temat w E46
    A bo masz olej w intercoolerze ktory turbo popchalo do silnika generujac cisnienie, to nawet przy odlaczonym egr masz syf.... Disem albo inpa trzeba sprawdzic egr, zanim zaplacisz zapytaj jakiego programu uzywa Teoretycznie skoro to spec to pewnie wszystko wie hahaha. Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2
  6. puzonn odpowiedział(a) na kocurektech temat w E46
    czlowieku nadal nie zrozumiales ze tak nie sprawdzisz działania egr ? zapytaj speca swojego co robisz zle
  7. puzonn odpowiedział(a) na kocurektech temat w E46
    go wno nie spec skoro nie wytluaczyl ze nie sprawdza sie dzialania egr tak jak ty to robisz....widac chcesz za wszelka cene wmówić sobie i przy okazji nam swoje teorie
  8. puzonn odpowiedział(a) na 318iseb temat w E46
    podstawa ogrzewania to brak powietrza w ukladzie chlodzenia od tego zacznij przygodę !
  9. puzonn odpowiedział(a) na brudi700 temat w E46
    wybacz ale moze mam jeszcze za rączkę poprowadzić łącznie ze wskazaniem na zdjeciu.... rusz głową i poszukaj
  10. puzonn odpowiedział(a) na brudi700 temat w E46
    obroty falowac moga z wielu powodow, obstawiam el. podgrzewacz a nie przeplywke
  11. puzonn odpowiedział(a) na kocurektech temat w E46
    juz raz napisalem jak jest, napisze raz jeszcze egr pracuje zawsze, odpalasz auto po nocy -20, sniegu najeb alo po pachy, sąsiad lata z łopatą a egr po odpaleniu natychmiast wpuszcza spaliny do kolektora aby Twoj silnik szybciej sie zagrzał i szybki odparowały zanim sąsiad odłoży łopatę i podejdzie do swojego łałdi.... słowo zawsze w znaczeniu że swojej pracy nie uzaleznia od temp zewn, temp silnika itp, komputer steruje jego pracą zawsze, na luzie po odpaleniu po nocy musi działac
  12. to czas najwyższy zobaczyć co w trawie piszczy....
  13. puzonn odpowiedział(a) na kocurektech temat w E46
    otwiera sie zawsze, nie ma znaczenia czy zimny/cieply po nocy/przed nocą ;)
  14. puzonn odpowiedział(a) na Sacron temat w E46
    dywaniki suche? przez drzwi sie nie leje woda ? termostat dziala? temp w test. 7 to 90stopni ? z redukcja to nie jest normalne, niesprawnosc w aucie albo nie umiesz jezdzic Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  15. puzonn odpowiedział(a) na piot5rek temat w E46
    nie cche mi sie oglądać raz jeszcze ale jesli masz but w podłodze to zadane masz 800-900 jednostek a mierzyć ma jak najwięcej, np u mnie przy bucie w podłodze jest 1200+ jednostek na przeplywce a oczekiwane ~~900 caly filmik ogladalem i porównywałem do np siebie, nie ma nic niepokojącego
  16. puzonn odpowiedział(a) na piot5rek temat w E46
    nic niepokojącego tutaj nie widać, mozna ten egr przeczyścić raz jeszcze
  17. puzonn odpowiedział(a) na Stivo92 temat w E46
    to nie wiesz ile oleju potrzebujesz ? 5,5 litra, wiec banka 5l + 1l 5l - 170zl to normalna cena
  18. puzonn odpowiedział(a) na Stivo92 temat w E46
    polecan 5w30 motula ze sprawdzonego zrodla Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  19. marka wlasciwa ale w 4 osoby to lepiej celowac w e60 3.0d Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  20. przy przelocie 200t ++ to normalna sprawa ze tam sie lekko poci widzialem wiele 2.0d i kazdy mial tam mokro, jesli nie dolewasz oleju przy wymianach itp olej temat
  21. minimum o 2 litry za duzo biorac pod uwage ze to automat moze cos generuje wieksze opory toczenia... albo paliwo ucieka, ciezka sprawa heh ja w cyklu mieszanym robie regularnie 5.8-6.2l przy mocnej nodze, z dystrybutora spalanie, 10 litrow to chyba musialbyn pilowac jak wariat i to nie wiem czy bym zrobil Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  22. puzonn odpowiedział(a) na smokito temat w E46
    raczej rzeźba, pewnie chłop studiuje rzeźbę a jak wiadomo praktyka czyni mistrza ;)
  23. puzonn odpowiedział(a) na smokito temat w E46
    taaa, biorą się ...już dawno e46 ma status burakowozu! Zastąpił z dumą na tym miejscu e36 , które albo jest na zlomie albo powolutku robi sie autem dla pasjonatów. E46 to obecnie tani ,szeroko dostepny pazdzioch...to po prostu naturalna kolej rzeczy. A wydech z m3 w 320d pasuje jak swini okulary :p dokladnie, po drodze z e36 było i nadal jest a4 b5, teraz czas na e46, pozniej a4 b6 ;) itp szkoda ze buractwo nadmiaru pieniędzy nie wkłada w mechanikę tylko woli szpecić auto.... czytaj szpanować pod remizą :norty:
  24. puzonn odpowiedział(a) na smokito temat w E46
    niestety chłopaki ze wsi biora się za e46 audi a4 juz objechali świat....
  25. ee tam sa tutaj takie aparaty co twierdza ze to samo zlo Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.