Treść opublikowana przez puzonn
-
320D Brak stabilności w prowadzeniu.
to nie jest normalne przeczytaj to co napisałem wyżej raz jeszcze ewidentnie masz cos nie tak, sprawdz dokladnie zawias itp szarpaki szarpakom nie równe, nie wszystko na nich wyjdzie, może mechanik olał sprawę, na odleglosc nic wiecej nie pomogę kierownicy możesz nawet nie trzymać i na równej prostej drodze auto będzie jechać prosto !! zapraszam jak nie wierzysz do mnie, przejedziesz sie moim
-
320D Brak stabilności w prowadzeniu.
nie kolego to nie urok bmw urok bmw to taki poziom ze w 10 letnim e46 lepiej czujesz droge jak w rocznej jetcie czy jak to sie pisze Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
zderzak przod zmieniony na m pakietowy Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
320d CDV-zawór opóźniający sprzegło.Usunąć czy nie??
w e46 zmienilem plyn ale nie bylo roznicy (mimo ze widac bylo ze plyn swoje przeszedl) ale wiem o czym piszesz bo kiedys w e36 zmienilem plyn i nie moglem nadziwic sie co sie stało, zupelnie inne auto, sprzeglo chodzilo inaczej - lepiej
-
Kopcenie na czarno/szaro
przeplywke zmienil a nie olej, czytaj ze zrozumieniem Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Zwiekszenie koni
zwiekszanie mocy w tym silniku jest wrecz nieoplacalne ale warto sprawdzic ile zostalo ze 150km i jesli ich bedzie brakowac poszukac przyczyny i odzyskac koniki Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Zwiekszenie koni
zacznij od sprawdzenia ile zostalo z fabrycznych 150 Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Odłączać akumulator na zimę?
moze sie zapalic, po co ryzykowac? Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
jakie polecacie opony zimowe
205/55 Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
zderzaki sedan a lift/ blotniki /maska e46
rzeźbiarzy u nas pod dostatkiem to co sie dziwić
-
jakie polecacie opony zimowe
goodyeary ultra gripy, mam i mialem na poprzedniej becie, bardzo dobre opony, nigdy nigdzie sie nie zakopalem i zlego slowa o nich nie powiem Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Słabe nagrzewanie sie a termostat egr e46 m47
ale ustawiajac temp na klimatroniku na minimum wyl tym samym podgrzewacz nawet jak bedzie -25stopni... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Słabe nagrzewanie sie a termostat egr e46 m47
jak masz temp na minimum to podgrzewacz nie chodzi, zwieksze temp na 17stopni minimum Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
pytanie do posiadaczy 325Xi
na rownym napewno powinno sie toczyc powoli Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
E46 320d chip:)
3,5 mm a nie 8mm, czy ty wogle szukales cos na forum? tyle razy bylo to walkowane... Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
E46 320d "ścieżka odzyskiwania mocy"
1 odp w tym temacie ktora napisałem 30 Wrz 2013 17:46 odpowiadając dokładnie co to jest ta ścieżka ;)
-
E46 320d "ścieżka odzyskiwania mocy"
czyli uzyj szukaj zacząłbym od diagnozy komputerowej (inpa moze byc) - analiza bledow o ile są, parametry pod obciążeniem, w przypadku stwierdzenia nieprawidlowosci elektrozaworki, klapki, egr itp wszystko było wałkowane 100x, wpisz odzyskiwanie mocy 320d czy cos takiego, szukaj...
-
E46 320d "ścieżka odzyskiwania mocy"
sa to czynnosci ktorych zrobienie prawdopodobnie pozwoli uzyskac seryjna moc Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
pytanie do posiadaczy 325Xi
w dyferencjale mozesz zmienic Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Słabe nagrzewanie sie a termostat egr e46 m47
spaliny ogrzewaja plyn a spaliny od odpalenia sa gorace to i plyn grzeje sie szybko :) Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
Słabe nagrzewanie sie a termostat egr e46 m47
przyczynia sie, ktos uprawial w Twoim aucie druciarstwo, jak zrobisz tak jak byc powinno nagrzejesz diesla po 4-5km przy -15, mowa o 88-90stopniach bo pion zegarowy to 74jak dobrze pamietam Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
zderzaki sedan a lift/ blotniki /maska e46
nie, nic nie podejdzie Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
CZy to orginał
wszedzie znajdziesz czarne owce, nie ma znaczenia kraj, u niemca tez sa lepianki, pozniej eksportuja je do pl, chyba najlepiej to rozumiesz pozdro Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
pomocy ! poszukuje e46 330ci 2003-2005
szukaj na forum, wszystko bylo opisywane wiele razy Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
-
CZy to orginał
faktycznie panowie moj blad, napisałem ze z m3 e46 a jak sie przyjrzeć to jedynie na wzór m3 e46 a sam zderzak to jakaś lepianka tjunera ;) mogę usprawiedliwić się że wczoraj przegladalem forum na telefonie hehe ;)