Treść opublikowana przez hruhru
-
BMW 323i touring m-pakiet, czy znacie samochód?
Ja bym je sobie odpuścił.
-
Skoda przegięła...
Otóż oficjalny slogan BMW brzmi "Radość z jazdy" i na pewno marketingowcy od Skody dobrze go znają. Więc użycie go jedynie bez literki "z" do reklamy rodzinno-użytkowej okropności to przegięcie i wjazd na kierowców BMW. Takie jest moje skromne zdanie
-
Skoda przegięła...
no to w jakim powinien być? bo ja nie widzę bardziej odpowiedniego
-
Skoda przegięła...
http://img125.imageshack.us/img125/7892/dsadasti9en2.jpg :duh:
-
My na drogach
http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php?search_author=Dr.+Feather i sygnaturka czyżby prowokator? :norty:
-
E39 530d vs 528i
no właśnie. niektórzy myślą, że skoro nowoczesne diesle na CR jeżdżą jak benzynka to można je wykorzystywać do ostrej sportowej jazdy, ale potem słyszymy o braniu oleju, padających turbinach, pękających głowicach itd.
-
BMW E65 na 2 miejscu w raporcie Dekra 2005
przy samozapalających się Peugeotach i wybuchających poduszkach w MB to jest pikuś :D
-
Jak to jest zimą?
szczerze mówiąc ja też :D i nie mogę się już doczekać zimy, bo mam plac o rozmiarach okolo 40x60m, który raz czasem dwa w tygodniu jest prawie pusty także można sobie poszaleć bez ryzyka i katowania samochodu.
-
BMW E65 na 2 miejscu w raporcie Dekra 2005
http://moto.onet.pl/1346973,2217,artykul.html
-
czy ASO są ok czy dać sobie spokój?
jesli masz w aucie xenony to przed wjechaniem do ASO najlepiej wykręć żarówki. a jak trzeba je wymienić, zrób to sam.
-
E32 - 750 czy 735 ????
w jaki sposób kawałek plastiku z przyklejonym magnesem którego koszt produkcji wynosi kilka zł może powodować znaczne zmniejszenie zużycia paliwa i do tego jeszcze wzrost mocy. chociaż u niektórych osób działa to na zasadzie placebo, więc jeśli wyrzucone w błoto 50-100 zł czyni ich szczęśliwszymi to ja nie mam nic przeciwko
-
BMW Z4 VS Audi TT
ale SLR to mało seryjne auto z najwyższej półki
-
BMW Z4 VS Audi TT
wcześniej Audi upodabniało swoje samochody do pieczywa, a teraz chyba idą w stronę obuwia bo te nowe TT wygląda z boku jak trampek i nie wiem czemu tak wiele osób olewa nowe BMW, piszą, że są brzydkie, mają plastikowe wnętrze itp. porównajcie je do nowych modeli innych marek, tej samej i niższej klasy, np. Peugeot (nowe 207 - :lol:), Skoda (wszystkie modele i stare i nowe są :duh:) , Audi niby ładne, stonowe ale właśnie bez wyrazu, VW - brzydkie i bez wyrazu, MB są za to bardzo ładne ale zbyt konserwatywne poza CLS'em. a BMW ma nowoczesną linię, jednym się bardzo podoba, drudzy nie mogą na nie patrzeć, więc nikt nie pozostaje obojętny a przecież o to chodzi :cool2:
-
E46 1gen @ 2gen ...pytanka
kosztowało to będzie tyle, że dokładając te pieniądze do Twojego auta spokojnie kupiłbyś model po lifcie :D więc jaki to ma sens?
-
Poprzednicy waszych BMW..
Fiat 126p full wypas Golf II 1.6TD chyba z '88 czy '89 roku krótko Fiat 126p różowe CC :lol: MB E-220D '96, SC 900ccm '00 teraz BMW 320d '98 i SC nastepne będzie BMW 328i lub 330d
-
Ile pali twoja bemka
czyli moje pudełko SC 900ccm 34KM powinno zadowalać się łyżką stołową benzyny, przy katowaniu brać 3-4l, a naprawdę łyka 5-6 na trasie a podczas jazdy z gazem w podłodze pali ponad 10 :lol:
-
4 cadillacki , 22 litry poj 32 cylindry koło mojego domu :D
pod wiatr to chyba trzeba jechac tym na wstecznym :lol:
-
Ile pali twoja bemka
ja swoja 320d M47 robie na 63 litrowym baku 1000-1150km (zalezy ile po miescie a ile w trasie). czyli wychodzi, ze pali 5,5 do 6,3 miasto = 25tys mieszkancow, 1 skrzyzowanie ze swiatlami, korek jest tu nieznanym zjawiskiem w Wawie pewnie by lyknela z 9 jak nic
-
znaleziono po 14 latach
Ciekawe z kad zlodziej mial kluczyk :?: :?: :?: dla żony brata wyciagneli z torebki w sztucznym tłoku w hipermarkecie
-
znaleziono po 14 latach
:D za jakis czas bedzie w ogloszeniach jako bezwypadkowy, garazowany :lol: i co akurat bedzie prawdą - po wymianie olejow, plynow, filtrow, klockow i tarcz, na nowych gumach i z malym przebiegiem
-
Czy X3 to taka lipa?
gdyby BMW bylo takie jak Maserati lub Ferrari, to przeciez malo kto z nas by je mial, bo po prostu nie bylo by nas na nie stac. to dzieki takim kombiakiom, dieslom, "terenowkom" itp. firma nie musi obnizac kosztow produkcji co wplyneloby na jakosc lub windowac cen aby utrzymac sie na rynku. dla mnie jedyne sluszne nadwozia to sedan i coupe wiec tez mnie to nie cieszy, ze BMW zrobilo 2 SUV'y. ale wystarczy ich nie kupowac, odradzac znajomym, kiedy jakis jedzie - nie patrzec, zeby wlasciciel zalowal zakupu bo nikt nie zwraca na niego uwagi... :lol: (tyczy sie tez SUVów innych marek) hmm poszukałem troche i znalazlem, ze 100% akcji Maserati i Ferrari nalezy do Fiata :norty: Lambo jest wlasnoscia Audi a te znowu VW, a Jaguarem kieruje Ford. BMW :modlitwa:
-
Czy X3 to taka lipa?
wlasnie za kilka lat Lambo zamierza wypuscic SUV'a :lol: , konkurencje dla Cayenne
-
BMW uratowalo mi zycie
no wlasnie ciekawe ilu ludzi u nas ginie w wypadkach do ktorych doszlo z powodu stanu naszych drog bo pewnie w 99% przypadkow podpina sie to pod "nadmierna predkosc" i "niedostosowanie predkosci jazdy do warunkow panujacych na drodze"
-
kTORE WYBIERACIE??
hrhr M5 E60 bez zastanowienia okolo rok temu ktos mial taka czarna u mnie w miescie. niestety krotko bo po miesiacu sie nia rozwalil :doh:
-
[Pytanie] E36 - Rodzaje zderzaków
wydaje mi sie, ze rowniez od wersji silnikowej. 316, 318 i 318td chyba mialy seryjnie nie lakierowane zderzaki.