Witam wszystkich klubowiczów!!! W dziale tym chciałby udzielać Wam porad, wymieniać się spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat opon. Zajmuję się wyłącznie ich sprzedażą już od ponad 3 lat i z tego względu postaram się w miarę moich możliwości informować Was o promocjach, wyprzedażach, oferować atrakcyjne ceny wedle Waszych potrzeb. Zapraszam do dyskusji. Jestem dostępny również pod; [email protected] na każde pytania odnośnie ceny będę starał się odpowiadać wieczorami. Oczywiście wystawiam fvat bądź paragon. Wysyłka za pobraniem na mój koszt.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.