Treść opublikowana przez kisiel23
-
Ludzi to maja poczucie humoru...czy to mozliwe ???
No ja nie przecze, ze jest niemozliwe...No ale na zdrowy rozsadek to az sie nie chce wierzyc!! :roll: ...w ogloszeniu nic nie jest napisane o ksiazce serwisowej...i jescze tych 3 wlascicieli...hehehe tak wiec powinni to byc jacys dziadkowie :wink: no ale...wszystko jest mozliwe :)
-
Ludzi to maja poczucie humoru...czy to mozliwe ???
Witam...przegladalem sobie allegro i trafilem na takie ogloszenie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=128310906 Co szanowni koledzy o tym sadza (chodzi szczegolnie o przebieg) albo koles jest tak bezczelny, ze pisze o takim przebiegu albo robi sobie jaja, albo jest to prawda :jawdrop: ...jesli jest to mozliwe to co o tym myslicie??Bo mi sie jakos w to wierzyc nie chce... P.S A co lepsze pisze, ze autko mialo 3 wlascicieli... hehehe :duh: to juz wogole szkoda gadac...
-
Cześć potrzebuje instrukcję obsługi do 316 compact
Witam, tez sie podlaczam pod temat. Prosilbym kolege o wyslanie do mnie rowniez tej instrukcji. Moj adres [email protected]. Z gory dziekuj!! :modlitwa:
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Hehhe, to rzeczywiscie bylo by bardzo dziwne...
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Czyli co wtedy???Mamy te komputery czy tez nie??Sluchaj jutro to posprawdzam bo dzisiaj juz jest ciemno i jakos nie mam ochoty...kurcze to skad te przyciski S/R sie wziely!!!Nic juz nie kumam... :mad2:
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Nie pokazuje mi temperatury, na dzwigni kierunkowskazu nie mam nic napisane...ale mam pod zegarem literki S/R a wyzej pisze, ze jak one sa to jest jakis komputer...
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Nie no, godzine to pokazuje normalnie...chodzi o te wszystkie opcje tego niby komputerka...bo ja juz sam nie wiem czy mam czy nie mam :worried:
-
[EXX] Polerowanie felg aluminiowych
Jak teraz nadejdzie zima...to wezme aluski do pokoju...i w zimowe wieczorki przy telewizorze bede dawal z papierkami sciernymi :) Mysle, ze sie nie zniechece :D
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Aha, oka to juz kumam...tak wiec mam to podlaczone to dlaczego kurde nic sie nie pokazuje ?? :worried:
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Kurde cztery kable ???? :jawdrop: :worried: U mnie tak jak napisalem jest jedna tak wtyczka...to ja juz nie wiem co sie kurde dzieje :(. Cos pewnie popirniczone mam :/
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Aha, zrobilem to o czym pisale Jacek i wyciagnolem caly zegarek...byla tam tylko jedna wtyczka wetknieta w tyl zegarka...wiec mysle sobie czy aby napewno jest to podlaczone...ma ktos jeszcze jakis pomysl??
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Witam wszystkich. Podlacze sie do tematu, mam compacta z 94 roku, dokladnie z listopada. Mam to wszystko co Indante, klawisze S/R i ze znaczkiem zegara...ale u mnie tez nic nie dziala :cry: , probowalem z tym kierunkowzkazem i nic, nie mam nic na nim napisane...trzymam przycisk S/R przez 8 sekund i nic sie nie pojawia :( cos mam nie tak czy co??Tez w tle widze wszystko to co opisal kolega...co mozna zrobic zeby to zadzialalo??Jacek, pomoz :modlitwa: :) Co do kolo to troche sie z nim wczoraj meczylem, bo biteksowalem podwozie i mosialem je wyciagnac, potem mialem problem z wlozeniem spowrotem :worried: ...heheh ale jak sie popiesci to sie zmiesci :twisted2: :mrgreen: ...a ja swoja maszynke dostalem bez klucza do kol :duh: :mad2:
-
sprzęgło drży!!????
Kurde u mnie tez cos takiego zauwazylem :worried: mam nadzieje, ze to nic powaznego...samochod chodzi bardzo dobrze, sprzeglo sie nie slizga, przyspieszenie w normie (o ile mozna powiedziec, ze w 1.6 jest w normie :norty: :P, :twisted2: ) ogolenie wszystko dziala...
-
problem z układem chłodzenia
Sluchaj Sebastian, to jakies gumki mozna wymienic w tym zbiorniczku plastikowym???Kurde bo sie tak zastanawiam czy to u mnie nie bedzie to!!Tylko jak sie zabrac do tego zbiorniczka... :worried: . Mowiles, ze dwie sruby z gory tak??Ale jak potem??Normalnie na hama ciagnac czy cos??
-
Syczace amortyzatory ??? :/
Nom, pewnie mam gazowo-olejowe...hehe wiec wszystko gra :cool2: to dobrze :D
-
Syczace amortyzatory ??? :/
Dokladnie katar...to nawet fajnie jak tak syczy...pukac nic na 100% nie puka...:) No wiec dobrze, uspokoilem sie :)
-
Syczace amortyzatory ??? :/
Aha, heh to troche lipa by byla :/
-
Syczace amortyzatory ??? :/
Witam, tak ja w temacie. Kiedy wjezdzam na jakies wzniesienie lub tez na jakiegos "lezacego policjanta" :D jak nie mam glosno nastawionej muzyki :twisted2: slychac takie syyyyyy, znaczy sie syczenie, tak jakby amortyztor pracowal glosno...hmmm co to moze oznaczac??Czyzby taki ich urok???
-
tylko 5 stacji
Tez mam kurde problemy z odbiorem :/ szczegolnmie z Hitfm...strasznie lipnie mi odbiera...radio mam Blaupunkta...
-
gdzie w 3miescie?
Heh, oka spoks jak mi sie przypomni lub znajde ta nieszczesna nazwe to sie odezwe...:D
-
gdzie w 3miescie?
Nie pamietam teraz nazwy ale montuja alarmy na ulicy Kubusia Puchatka w Gdańsku...sprzedaja tam takze sprzet car audio. Pewnie po samej ulicy to Wam duzo nie da ale nie moge teraz nazwy sobie przypomniec. Tak wiec sorka :x :( bo zapewne mocno Wam nie pomoglem :/
-
wymiana łańcucha - prosze o pomoc
Daj sobie spokoj :) tez mam 1.6 silniczek, przebieg "niby" 185 tys. i narazie wogole o tym nie mysle :8) . Takze spokojnie i szerokiej drogi zycze!! :twisted2:
-
video: historia serii 3
Heh nic dodac nic ujac tylko THE ULTIMATE DRIVING MACHINE !!! :8) :clap: :dance: :twisted2:
-
Jaka srednica glosnikow tylnich w compakcie...
:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: dziekuje koledze :modlitwa: :modlitwa: :)
-
Jaka srednica glosnikow tylnich w compakcie...
Hmmm adapter gdzies czytalem o tym. A co to dokladnie jest, jak wyglada i jakie ma znaczenie???Aha no i jaki koszt moze byc takiego adaptera...??