Treść opublikowana przez kisiel23
-
Podświetlenie pokręteł nawiewu
Ja do tej zarowki dobralem sie pprzez wyciagniecie radia (latwiejszy dostep)...z tylu jest tylko jedna zarowka :duh: , ktora siedzi w plastikowej oprawce. Jaki to jest rozmiar zarowki to nie mam pojecia, ale powiem Ci ze jest ona naprawde mala :-/
- Termostat
-
Felgi do compacta bez przerabiania czegokolwiek
Mam tylko 15tki :roll:
-
Jak powinna być zamontowana tuleja?
Potwierdzam! Kolo u mnie tez lata a mam zero luzow...tak juz musi byc...
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
jest bo m.in. ja takowego posiadam :) Hehhe, no teraz to juz wiem...ale wczesniej niestety nie wiedzialem :oops: . A tak na marginesie to jak sie sprawuje ten silniczek i ile to jest konikow??
-
Felgi do compacta bez przerabiania czegokolwiek
Ja mam od 5tki felgi, i wszystko pasuje jak nalezy :mrgreen:
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Hehhe, a jest taki compakt???Bo pierwszy raz slysze...wiem, ze jest 1.9 ale to jest diesel...ale 323...to nieslyszalem...
-
Ile pali twoja bemka
U mnie na trasie (Gdansk-Warszawa), w zbirniku jakies 42 litry, zrobilem jakies 540 kilosow, takze chyba spox...o miescie to nie wspominam :mad2: , ponizej 10szki za chiny nie zejdzie :(
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Hehhe to mamy takie same compakty :-P, moj tez koncowka 94 :norty: . Co do mocy, to rzeczywiscie juz sie troszke do niej przyzwyczailem :| , no i troszku brakuje :wink: :wink:
-
Piszczy komus sprzęgło
Jak kolega lukas23 napisal, posamruj WD-40 albo innym smarowidlem, powinno pomoc...
-
Piszczy komus sprzęgło
Tak wiec jak dla mnie gra nie warta zupelnie zachodu :worried:
-
[EXX] Polerowanie felg aluminiowych
Kurde, ja u siebie tez mam rant dosyc spory :-O, az tak ciezko bedzie... :worried:
-
Zapłon samoczynny inaczej...
Te z przodu jakby X-zibita zawolac to tez by jeszcze na allegro poszly :twisted2:
-
Amorek spotkał się z gratami w bagażniku.....
W tym kraju wszystko jest mozliwe :8)
-
Piszczy komus sprzęgło
Mi tez od czasu do czasu sam pedal piszczy... :-P bylo na forum o tym :)
-
Zapłon samoczynny inaczej...
Kurde...co za bol :worried: , heh to ktos miale pecha i to niezlego :/
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Jejciu chlopaki :modlitwa: :modlitwa: , jak sie Was slucha to az sie serce raduje :8) , mam tylko nadzieje, ze to bedzie taka przyczyna jak mowicie (nie wpadam w hura optymizm)...heh wszystko juz praktycznie wiem, takze w tygodniu zabieram sie do roboty :D...na biezaca bede zdawal relacje :)
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Plynu starego napewno mi nie wlali bo bylem przy tym...ale faktycznie plyn ktory zlewali strasznie wygladal...byl brudny i wogole jakis taki dziwny...wiec moze to to...jeszcze wymienie korek od chlodnicy, moze to tez cos pomoze...bede to musial zrobic w tygodniu, bo teraz jakos czasu nie mam...
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Cholera, :modlitwa: :modlitwa: , dziekuje z gory za tego posta MAJSU_WuWuA...rany...moze to byc to, bo rzeczywiscie jak wymienialem stary plyn a raczej cos co mozna nazwac plynem :worried: wygladalo to strasznie... No ale i tak pozostaje kwestia, ze mam te weze twarde...tak jak pisalem wyzej w modelu 318, byly mieksze od moich...wiec teraz juz sam nie wiem :(
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
:jawdrop: :jawdrop: , powaznie czy sobie jaja robisz :shock: , nie powypala tam nic??
-
compact 1994 - licznik zużycia paliwa?
Filippp, ja mam wszystko tak jak Ty, ale tez nie wiem co z tym zrobic...nie mam pojecia jak uruchomic te dodatkowe opcje :worried:
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Hmmm ale to robiles przed zdjeciem glowicy tak??Znaczy sie ten proszek??
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Heh, u mnie tez tam troszke wyglada jak budyn...hmmm, tylko u mnie osiada tez nalot na sciankach zbiorniczka wyrownawczego...jedyne objawy ktore sa niepokojące to te weze twarde...kurcze...aha, znacie jakis srodek ktory sluzy do czyszczenia chlodnic??
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Myslisz ze kamien moglby miec taka konsystencje???Hmmm tak jakos ciezko mi w to uwierzyc...pozatym jest lepkie cholerstwo...
-
Brazowa maz w plastikowym zbiorniczku chlodnicy
Mysle, ze nie bede tracil kasy na sprawdzanie tej kompresji...napewno uszczelka jest przyczyna...zreszta po sprawdzeniu wezy wiem,ze to jest to...przedemna u mechanika tez byl kompkcik ale z silnikiem 1,8. Jak chodzil motor to z ciekawosci zlapalem za waz wychodzacy z chlodnicy...byl miekki, w sensie bardziej niz moj jak mam rozgrzany silnik...tak wiec niestety ten test wszystko potwierdzil :( :( :cry2: