Treść opublikowana przez hassassyn
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
Mam nadzieję, że na forum Woldzwagena znajdziesz fajnych kolegów :norty: :norty: :norty:
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
1) To nie dział, a wątek. :wink: 2) Ty również zaliczasz się do tych niektórych. :D 3) Jeżeli łamię regulamin, to proszę usunąć moje posty. :mrgreen:
-
runflat - fakty i mity
Zdarza się :evil: :twisted: :evil:
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
Jak czytam niektóre posty, to nie zdziwię się jak niedługo się okaże, że m47n2 pali mniej niż n47. Bo to, że jest mniej awaryjny zostało już dawno ogłoszone :mad2:
-
runflat - fakty i mity
A miałeś założone kiedyś klasyczne lacie w swojej e90? Gdybyś miał, to byś pewnie je docenił :wink: Ale ja doceniam swoje ROF i nie jest mi w nich za twardo (nawet z zawieszeniem m-technik) więc nie chcę ich zmieniać, a jak widzisz wyżej kolega który zamienił nie-ROF na ROF nie widzi różnic na niekorzyść ROF.
-
A jednak nie taki pozytywny "Start-Stop"
Jeżdżę cały czas z tym systemem, zero problemów. Onetu nie czytam :mrgreen:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
No okazuje sie, ze bardzo maly :D Zdjecia nie oddaja efektu jaki jest na zywo. Naprawde dobrze to wyglada. Ledy swieca lepiej niz zwykle zarowki, no i oczywiscie barwa robi robote. Zycze udanego montowania i cierpliwosci, zebyscie nic sobie nie zepsuli :nienie: Dzieki dziqsek.
-
runflat - fakty i mity
Ja wiem, że w Polsce jest mnóstwo dziur, a drogi pozostawiają wiele do życzenia, ale bez przesady. Jak się nie jeździ po polnych drogach, to wcale nie potrzeba zawieszenia do "wybierania dziur" :shock: Ja jeżdżę w zimie na 16 ROF, w lecie na 17 ROF i jest :cool2: :cool2: :cool2:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Hej, to daj znać kiedy możemy się umówić na odbiór i ewentualnie montaż z fotorelacją. :D
-
sposób kupna BMW 320d
Pojechaliśmy ze szwagrem po mercedesa. Facet który sprzedawał zrobił sam przegląd przed-sprzedażowy w ASO. Miał dokumenty, kilka drobnych rzeczy do wymiany, reszta ok. Jak przyjechaliśmy i daliśmy do sprawdzenia w tym samym ASO, okazało się, że wokoło malowany, problemy z wałkami, kolektorem, turbiną, itd. Oczywiście nie kupiliśmy, a koleś, który sprzedawał rozbił aferę w ASO, że tydzień temu mu sprawdzali i lakier był ori, miał na to papiery od nich :mad2: :mad2: Nie wiem, jak to się skończyło. Ale jak widzisz, zdarza się, ale chyba bardziej przez indolencję pracowników ASO, niż układy.
-
Sprawdzenie przebiegu po Vinie w e90
Te bazy nie są do końca zintegrowane. W moim przypadku było tak, że auto od nowości serwisowane w BMW Smorawiński w Poznaniu. Wszystkie wpisy na gwarancji, ostatnie cztery już płatne. We Wrocławiu mieli tylko te cztery ostatnie wpisy. Gwarancyjnych w ogóle nie widzieli.
-
Łańcuch rozrządu N47
:D Rozumiem ze piszesz to jako mechanik a nie uzytkowanik. Bo ja to co wczesniej napisalem ,napisalem na podstawie swojego doswiadczenia ze skladania takich silnikow od ponad roku. Mam calkowicie odmienne zdanie. A jesli jeszcze ktos mi mowi ze ma od nowosci samochod i przebig 150tys i blok przywozi z peknieciem. To ciezko mnie bedzie przekonac ze jest to dobre :nienie: . To źle rozumiesz po pierwsze, a po drugi nie mam zamiaru Cie do niczego przekonywać mechaniku... :mad2:
-
Sprawdzenie przebiegu po Vinie w e90
Potwierdzam, mi też się udało potwierdzić serwisy i przebiegi we Wrocławiu :D
-
E91 M47 Dwumasa sie odzywa ??
Te ikonki są opisane na 56 str. instrukcji basic. Ta, która Ci się wyświetliła, to chyba od ogólnego sprawdzenia samochodu (nie wiem jak to inspekcja się dokładnie nazywa).
-
rozbite bmw ile może kosztować naprawa
Kolego tylko nie popadaj w paranoję z tym rozrządem.
-
rozbite bmw ile może kosztować naprawa
Słabe zdjęcie, mało widać. Nie widać np. w jakim stanie jest prawe przednie koło, czy półoś nie dostała. Więcej zdjęć potrzeba.
-
Moc z gniazda zapalniczki po odcieciu zaplonu
No...więc jest alternatywa :twisted: Jaja sobie oczywiście robię. Zawsze lepiej jest porozmawiać :8)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Polecam Ci Bridgestone Potenza RunFlat. Mam te opony właśnie z 2011 roku i są :cool2: Następne też takie kupię.
-
Moc z gniazda zapalniczki po odcieciu zaplonu
Szkoda kasy na kamerkę. Przeznacz tę kasę dla kogoś, kto będzie jej umiał wytłumaczyć, że się tak nie robi :nienie: :evil: Skąd jesteś? Może Ci kogoś podeślę :mrgreen:
-
Łańcuch rozrządu N47
Naprawdę N47 to bardzo dobra jednostka, chociaż czyta się o problemach z łańcuchem. Celowo mówię, że się czyta, bo ja tylko czytam. Nie widziałem. Swoją drogą to podobnie jak z Yeti, też czytam ale nie widziałem :roll: :twisted: :mrgreen: :norty: Wiem wiem, są tacy, którzy widzieli zerwany łańcuch. Ale są też tacy, którzy widzieli Yeti :duh:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Masz rację, tego nie wiem. Ale jeżeli jesteś, to potwierdzałoby to teorię mojego polonisty :norty: :twisted: Ale może nie brnijmy w to :8)
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Mój polonista w technikum zawsze tłumaczył: "Mówi się pieniądze! Pieniążki mówią tylko Żydzi". Nie wiem, może był antysemitą???? Od tamtej pory zawsze jak ktoś powie pieniążki to zaraz w ten sposób mi się kojarzy :mrgreen:
-
E90 wyskakująca jedynka/wymiana skrzyni
W tych ASO to już naprawdę im na dekiel wali :duh:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Nie wiem jak u Was, ale u mnie pogoda jeszcze sprzyja. Proponuje wiec wziac sanki, puscic je z niewielkiej gorki i zobaczyc gdzie dojada. Nastepnie usiasc na te same sanki i zjechac z tego samego miejsca i rowniez zobaczyc gdzie dojada. Mysle, ze to amatorskie doswiadczenie rozwieje niektore watpliwosci dotyczace zaleznosci miedzy masa obiektu, a jego droga hamowania.
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Cool :cool2: