Treść opublikowana przez mch74
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
A może byśmy ogarneli dzienną sesję w którąś sobotę?
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
Z Dpf-em wszystko póki co OK! Rurki osmolone. Teraz je wyczyszczę i sprawdzę po jakim przelocie znowu się okopcą!
-
Zakup BMW e90 (sprawdzenie przebiegu)
a ASO zmieni olej albo nie. Tu też loteria. Niestety takie czasy. Słyszałem od osób pracujących w ASO !!! " Jak olej wygląda znośnie, to wymieniają 30%, a jak jest już fatalny, to 50%" houek to co napisałeś kolego ma sens, ale powiem szczerze dla mnie auto kupione od dziqsek było by pewniejszym autem.... Tyle tylko że jak się kupuje samochod to nie zawsze zna się jego właściciela...
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
Dobrze, że na A2 jeszcze bramek nie ma ... Bo Dpf-a tylko na hamowni bym mógł wypalić :D
-
Zakup BMW e90 (sprawdzenie przebiegu)
To, że auto było serwisowane w ASO nie swiadczy o tym że jest w super stanie. Tak jak napisał faryzeusz405 sprawdzić w stacji diagnostycznej a jeszcze lepiej u znajomego w warsztacie. Wtedy wiesz mniej wiecej co i jak wygląda bo często jakaś usterka wyjdzie dopiero po tygodniu lub jeszcze później.
-
320d Dziwny szelest pod maska
Zacznij od sprawdzenia rolek i napinacza paska !
-
Cykanie z nawiewu
Miałem ten sam problem. Ponogło tak jak napisał marcin0405 nasmarowanie wirnika. Troszkę się schodzi, żeby się do niego dostać, ale w moim przypadku pomogło i jest cisza :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
PabloM foteczki miodzio :D Ksywa Mr.photo sugerowana przez Waldka jak najbardziej na miejscu :D Ps: kombinowanie zakońcvzyło się pełnym sukcesem! Wlodi wie co robi :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dokładnie tak :D Nie wiem czy trwało to 5 minutek :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Wielkie podziękowania dla kolegi za aktywowanie "cyfrowego wskaźnika prędkości" i "chwilowego spalania" w BC :D Wszystko działa bez zastrzeżeń :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No u mnie kończy się na 260 z powodu "kagańca", ale to tylko kwestia podjechania w odpowiednie miejsce i po problemie :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ostatnio padało i daliśmy radę! Najwyżej bedzie ciasno pod krytym parkingiem!!!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Wolę się za to nie zabierać :) Lubię swoje autko jak wszystko w nim działa, a nie jak ma wszystko spalone :) A tak na marginesie szukam kogoś ogarniętego kto zainstaluje mi poprawnie DIS-a!!! Samemu jeszcze nie próbowałem, ale wolę się nie pierniczyć z tym i polegać na kimś kto zna temat .
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
:D Superek. Zawsze mnie interesowało jak się koduje różne bajery w naszych bawarkach.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Mi by się przydała prędkość na wyswietlaczu :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Chętnie skorzystam :)
-
problem ze światłami.
Brak żarówki w schowku nie powinien jak dobrze pamiętam wywalać błędu!!!
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Naprawdę super robota :D Też muszę się zabrać za swoją! Jak zostało Ci trochę tej folii, to chętnie odkupię kawałek na moją kierę :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ostatnio miałem przyjemność jeździć F10... Powiem Ci Kamillb, bierz takie autko :D
-
Gluche stukanie z tylu - pomozcie!
Czytając Wasze posty przypomniałem sobie jakie ja miałem problemy ze stukaniem w e36! Na dołkach i nierównościach ciągle słychać było jakieś stuki. Gdzie ja nie byłem... Stacje diagnostyczne, warsztaty... Wszyscy oglądali samochód i nikt nie miał do czego się doczepić... Zawieszenie w porządku, amory... Wszystko super... I przez przypadek kolega znalazł problem. Miałem wklejana tylną szybę i na dolnej krawędzi klej puścił i ta na nierównościach stukała o blachę :) Po wklejeniu szyby wszystko ucichło :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tekst mój :D Niestety coś w tym jest... Mimo wszystko przy wyborze następnego auta raczej nie będę miał problemu z wyborem ... :D
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Dzięki Grzesiek !!! Szukajka nie boli... Aż mi wstyd :oops:
-
chip tuning - wykres
Tu Masz rację Marcin!!! Najważniejszy jest FUN z jazdy, a po progamie "banan" jest na buźce :) Poprostu "biały pocisk " :)))
-
chip tuning - wykres
Zdzwonimy sie jutro Waldek i cos wymyślimy. Swoją drogą chętnie odwiedzę hamownię na której był Plastick. U Mastersa wyszło mi 330 kucyków tylko temperatura była 31 stopni, a to podobno ma wpływ na wynik. Ale nie jestem specem więc niech się wypowie ktoś kto zna temat.
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Zaraz ktoś ci powie, że nie 70k przelotu tylko 700k. :D Mam tak samo :mad2: Jaki masz pomysł na odnowienie tego? Też ciekawi mnie pomysł odnowienia kierownicy :)