Treść opublikowana przez mch74
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Postaram się pojawić !
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
:) :) :) :cool2:
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
Harcore na maxa :mrgreen: Ja śmigam na oponach o szerokości 235/18, zawieszenie również obniżone. Kumpel ostatnio był zdziwiony, że mam takie "walce" załoożone, do tego zgarniam zderzakiem śnieg, a samochód jedzie :) Tylni napęd nie jest taki zły, tak jak większośc kolegów napisała potrzeba troszkę wyczucia i umiejętności :cool2: Ps:Moje oponki to zimówki :)
-
[e93] Zamknięty schowek - nie otwiera nawet z kluczyka
I zostaw coś potrzebnego w schowku.... :mad2: Dobrze że wreszcie udało Ci się dostać do tego "SEJFU" :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Teraz tylko czekac do wiosny ... A ta chyba w Twoim przypadku z racji letnich opon na nowym felunku przyjdzie dużo wcześniej :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Generalnie auto masz w porządku ... Tylko ten sterownik silnika od E 36 nijak nie pasuje :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Atmosfera :cool2: Ekipa :cool2: prmax diagnostyka i kodowanie w Twoim wykonaniu BEZCENNE !!! Wielkie dzięki :cool2: Do następnego :D
-
pomocnicza pompa wodna
Odginasz na górze pompy zatrzaski i wyciągasz ją do góry. Nic nie będzie ciekło! Robota generalnie bardzo prosta ..... Dla kogoś kto to już robił :)
-
olej w turbinie e91 320d 2007
Dzięki za info :D
-
e92 335i problem skrzynia/engine check/doswietlanie zakretow
Przykra sprawa :(
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Sadyba 20.00 :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Paweł podeślij mi na priv. link do felg ! Chętnie obejrzę !
-
olej w turbinie e91 320d 2007
A jak wygląda taki test na wypluwanie oleju przez turbo ???
-
Aktywny tempomat - doposażenie
Czujnik ACC Moduł dynamiki wzdłużnej Trzeba to jeszcze zakodować !
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Upału raczej nie bedzie!? :) Może Sadyba ?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jakieś propozycje, co do miejsca spotkania w ten czwartek ?
-
e90 330xi od niemca 2007 r
Jak masz zamiar autem troche pośmigać, to zrób pełna diagnostyke przed kupnem. Jeśli wszystko bedzie ok to bierz :cool2: Ze sprzedażą tak jak napisał KOval81 może być z takim "przelotem" problem...
-
aktualizacja oprogramowania
:cool2:
-
aktualizacja oprogramowania
Moja propozycja, to zleć to komuś doświadczonemu. Sądząc po Twoim poście, to wiedzę jaką posiadasz w temacie masz nie za wielką, a więc możesz narobić sobie więcej szkody niż pożytku. "Wal" do prmax-a ogarnie Ci to bez problemowo
-
Brzęczenie w podszybiu E90
Daj znac jak zlokalizujesz stukanie.
-
Brzęczenie w podszybiu E90
Szyba uderzala? Dokładnie tak. Była "lipnie wklejona" i przy dragniach stukała o blachę...
-
320d 163km klapki zawirowań
Mam troszkę inny silniczek, ale to samo moge powiedzieć o swoim co sskrzypekss1 Tyle, że ja nie mogę sie przyzwyczaić i mam juz drugi kolektor z klapkami, który czeka na zamontowanie.
-
Brzęczenie w podszybiu E90
Miałem podobną sytuację w E36. Szyba była źle wklejona i przy drganiach uderzała o karoserię...
-
[e93] Zamknięty schowek - nie otwiera nawet z kluczyka
Włodi, a może czegos naładowałeś do schowka i teraz "coś" blokuje jego otwracie ?
-
E91 Wymiana podgrzewacza filtra paliwa
Podgrzewacz paliwa u Ciebie ma numer: 13328512369 Zerknij tu: http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?lang=pl&part=13328512369