Treść opublikowana przez mch74
-
chip tuning - wykres
Plastick, a co z "kagańcem" ?
-
chip tuning - wykres
Koniecznie chcesz zobaczyć ile odjedziesz 335d ? :)
-
chip tuning - wykres
Wyszło zaje.... :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
To czarne szaleństwo, to moja pociecha :) Też jak Twoja troszkę podkręcona :) Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się osobiście !? Pozdro dla Ciebie :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Bawarka kolegi Cheeroki na żywo robi super wrażenie !!! Waldek ciekawy jestem jak wyglądają u Ciebie te dystanse... W czwartek mogę się troszkę spóźnić, ale jak coś to phone i Was namierzę :D
-
WYPALANIE DPF E9X DIY
dziqsek, pamiętaj jak będziesz w raszynie pod koniec roku, to daj znać!!! Masz u mnie browar :)
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
Superek :D Postaram się i ja dorzucić kilka fotek jak tylko "dokopię" się do szybszego netu!
-
BMW Performance power kit
Podjedź do Masters-a !!! Napewno nie pożałujesz, a cena.... Może coś uda Ci się "zbić"
-
II zlot integracyjny BMW-Sport i BMW Klub Toruń, 30.09 Toruń
Tak jak kolega wyżej :)
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
Z mojej strony również wielkie podziękowania dla wszystkich "turystów" z wawy na zlot. Zarówno kierowców jak i pasażerów! Wielkie dzięki za atmosferę ! Z mojej strony zlot słabszy jak majówka. Mniej aut, ale ekipa super i "wycieczka" świetna :)
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
Cierpliwość nie jest również moją mocną stroną jeśli chodzi o kupno auta :D Jak Ci wpadnie w oko, to poprostu bierz i już! To poprostu się czuje :D
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
Mi pasuje :D Jakoś wstanę. Ps: PawełRat pchnij mi numer telefonu na priw.
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
:D I to się nazywa alternatywa :D Cały problem przy kupnie auta... Kupić dobrą sztukę...
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
1. Kacpercio 2. PawełRat ( Pablo mogę Cię zabrać bo chyba sam jadę) 3. Seba BMW klub Warszawa 4.mch74 Możę ustalmy jakąś godzinę wyjazdu i miejsce startu ?!
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
Gratuluję udanego zakupu :D Ja poszukiwałem 335i, ale po 2 miesiącach "wertowania" ogłoszeń i oglądaniu egzemplarzy, które mnie nie zachwycały kupiłem 335d! To mój pierwszy diesel. Nie żałuję. Tak jak napisałeś świetny kompromis między ekonomią, a spalaniem. Po chipie wrażenia bedą sporo większe :D Fakt, ze brakuje tego mruczenia "benzynki" ...
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
Daj znać jak będziesz i jeszcze raz dzięki :D
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
Nie mam zamiaru podważać 600 Nm podanych przez producenta. Chciałem tylko pokazać autorowi wątku, że skrzynia jednak wytrzymuje więcej . Tyle w temacie z mojej strony. Kolega ma zamiar kupić samochód a nie skrzynię biegów :D
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
Dzięki za info :D
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
Będziesz mógł "im" zaoferować "swoje" BMW jako schronienie przed deszczem :D W taki sposób bez żadnego bajerowania same będą się pchały Tobie do samochodu :D
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
jak jesteś na różnych forach, to na tym jest prosta zasada: :search: , jak nie jesteś pewien to :search:, jak chcesz napisać "mądrość" to wcześniej :search: z racji, że było o tym już "kilka tazy" to jedyne moje podsumowanie za Twój w/w cytat (wyłączność, gwarancja BMW, moment rozsypujący skrzynię, skrzynia ZTF, kręcenie skrzyni): szacun za wiedzę i ogarnięcie tematu :mrgreen: :mrgreen: Odnośnie Twojej wiedzy ... polecam link poniżej... viewtopic.php?f=73&t=142217
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
Popieram w 100% !!! Dlatego program pod dany egzemplarz zawsze będzie lepszy od power boxa!
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
Temat rzeka! To przeczytałem na innym forum. Skrzynia taka jak w 335d : " AC Schnitzer przez boxy podnosi moment w 535d na 680Nm !!! http://preisliste.ac-schnitzer.de/acs_k ... ID_NR=5442 i warto dodać, że przez boxy Schnitzera nie traci się gwarancji BMW (wyłączność chyba mają, stąd te kosmiczne ceny za boxy) - tak czy owak, BMW na pewno nie udzielałoby gwarancji gdyby taki moment gwarantował rozsypanie skrzyni " Może wytrzymałość ZTF ma 600 Nm, ale realnie kręci się ją na więcej bez zadnego problemu!
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
ogarnia ktoś temat z wymuszeniem regeneracji DPF? Kumpel może mi to uruchomić, ale trzeba spełnić warunki: minimum 10 litrów paliwa i jechać przez 20 minut ze stałą prędkością 60-80 km/h!!! Mam problem po program możemy uruchomić w warsztacie, a jak ja mam dojechać do autostrady żeby jechać ze stałą prędkością? Przecież jak wyjadę na ulicę to zaraz będę miał światła, korek itp...
-
Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012
Michał, byłem w toruniu na majówce. Było naprawdę spoko. Masz 1/4 mili, upalanie gumy itp. Banan na twarzy od samego widoku tylu bawarek w jednym miejscu. Waldek nie wiem czy to oficjalny zlot czy nie, ale dzisiaj rozmawiałem z kolegą, który od wielu lat śmiga na zloty BMW, powiedział że ten sierpniowy jest co roku i czasem jest na nim więcej ludzi niż na majówce!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Przyłączam się i ja :)