Treść opublikowana przez mch74
-
świeżo zakupione co jeszcze powinienem sprawdzić?
Przed usunięciem klapek przeczytałem naprawdę sporo na ich temat. Nie twierdzę, że ktos pisze głupoty. Może i usunięcie klapek nie ma wpływu na osiągi, ale w moim silniku M57N2 306D5 odczuwam słabszy "dół". To co Ty zrobisz u siebie w silniku, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.
-
świeżo zakupione co jeszcze powinienem sprawdzić?
Uwierz, że to pytanie słyszałem juz milion razy :D i nie znam na nie odpowiedzi!
-
świeżo zakupione co jeszcze powinienem sprawdzić?
Powiem Ci kolego, że ja usunąłem u siebie klapki jakis czas temu... Tak jak Ty naczytałem się na forum odnośnie urwanych klapek i szkód jakie potrafią wyrządzić kiedy się urwą. Moje były w dobrym stanie, ale pomyslałem że na zimne będe dmuchał i wywaliłem ustrojstwo ! Nie zauważyłem żadnej różnicy przy gaszeniu auta, a ekologię zostawiam "zielonym", ale moje odczucie po przejechaniu kilku tysięcy to naprawdę słabszy "dół" :( Chyba lepiej zainwestować te 2 tysie co 100 000 km i mieć kolektor taki jaki powinien być... Ale to jest moje zdanie... Ja wracam do kolektora z klapkami.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Są dwa wyjścia !!! 1. Czas zatrzymał się w miejscu :D 2.Cheeroki oddał kliszę do wywołania i trzeba jeszcze poczekać.... :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
PabloM zdjęcia jak zwykle :cool2: Jak będziesz "śmigał" na małą sesyjkę, to daj znać! Chętnie wpadnę i ja, a przy okazji fotki bym zgrał na pendrive :D Dzięki Paweł :D Mi się podoba cała Twoja Bawarka :cool2: Dzięki wszystkim za przybycie na spot ! Było jak zwykle super :cool2:
-
Waga i rozmiary felg w E9x i nie tylko.
Tak samo jest między 18" a 19"! Po założeniu zimówek na 18" odczuwam tak jak by auto lepiej przyszpieszało! Może to tylko odczucie ale różnica jest spora... Na cięższej 19" natomiast nie było takiego uślizgu jak jest teraz na 18". Mam komplet letnich na 19 i zimówki na 18 więc jak uda się "skręcić" coś czym można pomierzyć przyśpieszenia, to można pomyśleć o takich pomiarach :D Zmiana kół trwa tylko pare minut, ale by było wszystko pomierzone "czarno na białym". Waldek ktoś u "Nas" na spocie miał coś do pomiaru przyśpieszeń więc można coś myśleć...
-
Waga i rozmiary felg w E9x i nie tylko.
Waldek Twoje przy moich to piórka.... 13.26 :mad2: Trzeba pomyśłeć nad czymś lżejszym...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
kacpercio jeszcze nie raz będzie okazja uwiecznienia Twojej Bawarki na fotkach :) Najważniejsze żeby była pogoda , a z miejscówką jakoś sobie poradzimy :)
-
E92 335d czy M3 DCT
jasons gratuluje autka! M3, to M3 i kropka. Nie wiem kto wogóle wpada na pomysł porównywania diesla do benzyny... i to benzyny z pod znaku M !? :mad2: Odnośnie przeróbek : Podpisuje sie pod tym co napisał klagosz Najważniejsze żeby wszystko było robione z głową i gustem!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Najważniesze - W RÓŻOWYM SWETERKU !!!! :-D :-D :-D Spocik Super !!! Atmosfera tradycyjnie :cool2:
-
[E92] Czy to już czas na wymianę akumulatora?
Rozumiem, że akumulator AGM ładujemy TYLKO prostownikiem impulsowym ?
-
Spoiler na klape E90/E92
Byłeś zdaje mi się teraz na spocie w Wawie. Mogłeś obejrzeć na mojej e92. Źle zrozumiałem posta.... Myśłałem że chodzi Ci o to jak to wygląda w realu na aucie... Tak jak koledzy niżej napisali, lepiej wydaj troche kasy więcej i bądź zadwolony z zakupu niż zmarnować kasę na jakieś badziewie.Pozdro
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Paweł, mi osobiście bardzo sie podobają i jestem ciekawy jak bedą prezentowały się na Twojej BAWARCE :cool2:
-
koła zimowe do e92 z m3
Wszystko pasuje! Opony Michelin PA3 235/40/18 http://images42.fotosik.pl/640/489aaffd62f6a532.jpg
-
Czerwona kontrolka - niskie ciśnienie oleju.
Napewno nie odpalaj samochodu!!! Podłącz pod kompa tak jak pisał kolega wyżej i wszystko będziesz wiedział. U mnie padła pompa oleju. Ja "olałem" kontrolkę ciśnienia oleju i .... wymieniłem silnik! :(
-
Antyradar
Nie udowodnią ci tego na podstawie zdjęcia skoro w kadrze są dwa auta. Poszukaj sobie w necie artykułów na ten temat. Fotoradar robi dwie foty! I wtedy widać na zdjęciach kto wyprzedzał.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
W dzień, to "to" robiło jeszcze jakieś foty, ale po ciemaku, to sam widzisz co sie dziej... :shock: W dodatku mój aparat brał udział w projekcie"stratos" tylko spadochron się nie otworzył i zaliczył glebę... Żyje, tylko coś z obiektywem się rok.....o :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
http://images42.fotosik.pl/637/6530b6b5d227c02fmed.jpg http://images43.fotosik.pl/1603/aff2d1083fd163a6med.jpg http://images38.fotosik.pl/1847/b2525264128f4124med.jpg http://images47.fotosik.pl/1607/5db8f6c452b11542med.jpg http://images37.fotosik.pl/1830/e5c15f6bfb97a876med.jpg http://images39.fotosik.pl/1808/d52ade828c19e8b0med.jpg http://images35.fotosik.pl/1677/55cdf482a4c4ef6fmed.jpg http://images48.fotosik.pl/464/fcbb69bcffef9a01med.jpg http://images44.fotosik.pl/465/c75a4845c2ebd15cmed.jpg http://images37.fotosik.pl/1830/760a46fa143ed2bfmed.jpg http://images39.fotosik.pl/1808/92836e72f79237c3med.jpg http://images45.fotosik.pl/1608/6c9956cdc06d2426med.jpg http://images37.fotosik.pl/1830/db779943e5e6e099med.jpg http://images37.fotosik.pl/1830/1e08f2abe003b7camed.jpg http://images38.fotosik.pl/1847/925c129fca72f017med.jpg
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jakośc zdjęć jest fatalna... :( Ale wrzucę pare fotek żeby się zachowały dla potomności :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Oby wszystko poszło po myśli Twojego brata... :cool2:
-
Zlot KRAKOW
Co racja, to racja... Było tak ciemno, ze ciężko było do swojego samochodu trafić :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Mamy XXI wiek! Teraz wszyscy są nowocześni ! Będziemy podawać współrzędne geograficzne i każdy trafi :D
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Zamiast narzekać, to po pierwsze trzeba podziękować PabloM za fotki :cool2: Gdyby nie On, to byśmy dopiero zostali z pseudo zdjęciami z naszych "kalkulatorów", a tak fajne fotki na pamiatkę :D Spot super, temperatura.... chyba wszyscy odczuli.... Wielkie dzięki dla tych którzy dotarli pod Wola Park :cool2:
-
Zlot KRAKOW
Mozna by było pomyśleć któregoś razu o wspólnym spocie :D Wawa-Krk !!! Mogło by być ciekawie...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jak dla mnie może być :cool2: