Skocz do zawartości

DW1225

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DW1225

  1. ponoc ma byc zastapiona seria 4
  2. siema czy slyszal ktos ze bmw zamierza powoli zakonczyc produkcje serii 3? pozdr
  3. ja mialem ten problem przy pierwszym tankowaniu za otwarcie sie wlewu odpowiada ta metalowa blaszka ktora jest na spodzie powinienes ja nacisnac i pchnac pistolet dalej , sprawdz palcem powinno dzialac.
  4. Panowie a wzamk ktory ma High Input powinno dzialac dobrze podlaczajac ten wzmak pod wyscie glosnikowe subwofferow. tu taki przyklad http://www.powerbass.pl/files/powerbass-atm-6604%5B1%5D.jpg http://www.powerbass.pl/?53,wzmacniacz-samochodowy-powerbass-atm-6604
  5. DW1225 odpowiedział(a) na EvilM4n temat w E30
    Instalacja musi miec papier na nim jest ze dana instalka spelnia wszrlkiego rodzaju normy itp. Mnie nigdy nie pytali o papier ale tobylo prawie 10 lat temu
  6. DW1225 odpowiedział(a) na Bunia 325i temat w E36
    Sonda na bank swego czasu podobnie mialem
  7. Oddaj felgi do piaskowania lub jesli ma byctaniej to sa preparaty ktore nanosisz na lakier i potem karcherem lub jakim pumexem zdzierasz lakier
  8. Sie bawicie wzbieranie 10 osob po to aby 30% z podajze 15zl dostac spowrotem. To ska d na te auta wzieliscie .kojazycie mi sie troche z miejscowymi co to w 100 m kolejce czekaja zeby zatankowac bi paliwo 8centow taniej jak u shella lub arala :duh:
  9. tu widzialem ze przod wala takie folie na ebayu macie pare przykladow http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=folie+auto&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR12.TRC2&_nkw=scheinwerfer+folie&_sacat=0
  10. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w Oprogramowanie
    hallo nikt nie posiada inpy do modelu produkowanego po 3/2007 naglw wszyscy maja auta sprzed tego okresu :duh:
  11. daj linka do wersji 2,92
  12. witam przy instalacja inpy wyskakuje blad . inpe pobralem stad http://chomikuj.pl/majk00/BMW+E90%281%29/BMW+-+INPA+ISO+INSTRUKCJA czesc 1 poszla czesc druga nie idze pojawia sie http://img850.imageshack.us/img850/5959/unbenanntlj.png Uploaded with ImageShack.us ktos powie co jest nie tak prauje na win8 i mam wmvare i xp profesional
  13. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w Oprogramowanie
    Eno panowie dajcie namiar na wersje do e90 inpa i dis
  14. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w Diagnoza komputerowa
    Nie che sie wymadrzac. Ale tu w de kupilem w markecie patelnie ceramiczna po kilku dniach raczka odpadla poszedlem do marketu bez rachunku bo zgubilem i bez doszukiwan dali mi nowa i pisemny rachunek jak by sie znow popsula. Drugi przyklad kupilem baterie do wanny z termostatem po 40 dniach nawalil termostat dostalem kase bez problemu. Dowodzi to bez obrazy podejscie do klienta w pl jest 100lat za mozynami. Napisalem do typa od tego kabla za 170 drugi link czy to podejdzie pod win8 i jakie oprogramowanie jest na plytce .po 3 godzinach typ znikl z gadu i zero oddzewu i teraz mam od niego kabel kupic juz widze ich support
  15. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w Diagnoza komputerowa
    Ale ten z linka jest juz ok?
  16. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w Diagnoza komputerowa
    Chodzilo aby cena byla podobna nie zebym placil 200 lub wiecej
  17. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w Diagnoza komputerowa
    A jak wersja tanszego kabla podejdzie pod modele od 03/2007
  18. DW1225 opublikował(a) temat w Oprogramowanie
    witam od uzytkownika trandolf z chomika pobralem INPA_na_win-xp_vmware_trandolf.rar uruchomilem na wirtualnej maszynie i tam nie widze modelu e90. czy to oznacza ze to nie to oprogramowanie?
  19. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w Diagnoza komputerowa
    czyli jka moje auto jest z polowy 2007 to bedzie dzialac?
  20. DW1225 opublikował(a) temat w Diagnoza komputerowa
    witam czy ten zestaw jest cos wart? da rade na tym pracowac i z czym moge miec problem przy jego posiadaniu http://allegro.pl/interfejs-kabel-diagnostyka-bmw-inpa-dis-cd-pl-i3145565458.html pozdr
  21. U mietka. Kaziu ma pelne rece roboty od 3 moesiecy gazuje USS Enterprisse co by loty w kosmos byly dla zwyklych zjadaczy chleba :norty:
  22. Nie zebym sie znow czepial ale jesli juz by ki przyszlo do glowy gazowac auto za ponad 50ty to napewno bym nie wstawil sekwencji. Tylko ciekly wtrysk ktory jest uproszczony o brak parownika cz jak to tam sie zwie. No ale my tu gadamy o oszczednosci czyli niebedziemy montowac instalacji za 8 tys jak mozna u kazia za 3000 :duh:
  23. Nadal nie uslyszalem jaka generacja gazu wstawiles?
  24. dla tych co tak sa za gazem powtorze w e46 masz miejsce na gaz w kolo zapasowe, a tu ladujesz butle walcowa, i przypominaja mi sie polonezy caro z butla na pol bagaznika wiocha na maxa
  25. a jaka generacja? nie wiem czy zauwazyles ale 535i jest wolniejsze od 535d :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.