Treść opublikowana przez DW1225
-
Trudny wybór pomiędzy Bmw e90 a Audi A4B7
Kolega widzę po zakupie bmw uważa się za lepszego od szarych zwykłych ludzi w skodach. Są takie audi człowieku, że Twoją 1 wstyd byłoby postawić kolo niego. Naprawdę jak czytam takie wpisy to mnie krew zalewa. Nie wiem czy znacie ceny ale nowe audiki sa obecnie drozsze od mercedesow nie wspominajac juz bmw ktore siedzi dalej za mercem w tabeli.
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
ciekawegadasz tak po konweter chcesz opchnac :mrgreen:
-
Trudny wybór pomiędzy Bmw e90 a Audi A4B7
a czemu tak ? a co z 5 czy tam 6 generacja instalacji z wtryskiuem bezposrednim do czego to wymyslili do fiata 126p :?:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
nie zgodze sie z toba w jednym wzmacniaczu bedzie wejscie ok w innym [BAD] jak powiedzialem w moim ESX zero zaklucen. i kablami wchodze przez hi input.
-
E90 - Profesjonalne przycimnianie szyb Śląsk
Okleic soobie mozesz wszystkie szybki procz czolowej. kiedys mnie Szanowny w niebieskim zatrzymal wlasnie za szybki , dowiedzialem sie wtedy ze przednie boczne musza dla policji przejzyste to dlatego ze jak sie do ciebie zblizaja zeby mogli cie widziec bo niewiadomo czy jakiejs broni nie szykujesz na nich , dlatego jesli policja was do kontroli zatrzyma to szybko obie szybki w dol moga was cmoknac. w przepisach nie ma nic o samym okleieniu wazna jest przejzystosc a wiec jesli mozesz sobie powiedzmy o 15% przyciemnic czy tam ile.. to jest dozwolone olkejenie wiec jak jest dozwlone okleienie to rownie dobrze moge je na czarno zrobic, tylko jak powiedzialem chodzi o bezpieczenstwo PAnow kontrolujacych, dajcie im ten komfort ze was widza jak sie zblizaja.
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
masz gdzies uwalona mase poczytaj te tematy http://www.strefacaraudio.pl/topic/11020-zaklocenia-swist-silnika-szumy-w-glosnikach-poradnik/ http://mojafirma.infor.pl/moto/auto-internauty/pozostale/252600,Czy-wiesz-jak-wyeliminowac-zaklocenia-w-radioodbiorniku-samochodowym.html Pisales ze pod drugim akumulatorem zero zaklucen ale ten drugi aku nie byl podlaczony do klem od auta tylko wzmaka podlaczyles? a jakie kable dalesn na sygnalowe i pradowe? wedlug manuala min 25mm takie dales?
-
Piny w radiu bmw prof e90
Dzieki ale jak juz wiesz opanowalem to z mniejsza lub wieksza pomoca forumowiczow
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
kiepski wzmak bym powiedzial ja to mialem w firmowy VW LT po podlaczeniu magnata 360 classic. Alternator powoduje zaklocenia zapewne czy tez zaklucenia sa jak auto nie chodzi? Moj wzmak jest w bagazniku 1m kabla 20mm na plus kleme i jakis niecaly metr do karoseri, przykrecilem bez jakiegos dodatkowego czyszczenia do sruby pod mata w bagazniku to sa chyba sruby od miejsca gdzie przewidziany wzmak jest. dla ominiecia tego poszukaj czegos takiego http://allegro.pl/filtr-przeciwzakloceniowy-do-cb-i-car-audio-ef20-i3994967931.html moze zaklucenia znikna, nie wiem czy dziala jak nie to zmien wzmaka odaj to co masz i wez np. http://www.ebay.de/itm/ESX-QUANTUM-Q-FOUR-4-Kanal-Class-D-Kompakt-Verstarker-800-Watt-Digital-/161238755985?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoverst%C3%A4rker&hash=item258a942a91 ja mam 1 kanalowego i zero zaklucen.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
wydaje mi sie ze blad jest ze ustawiles na com2 wyraznie jest napisaen ustawic com 1 jesli masz inny com to w jakis plikach musisz zmienic parametr na com2. lepiej jak przestawisz na com1. moze starczy jak nie to zrob jeszcze raz instalacje ale wedlug tego wideo http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g-rxZ6T_hao
-
e90 320i benzyna a ksiązka od diesla?
z tym bedzie problem bo tu wszyscy albo nowkami jezdza albo ksiazek serwisowych nie maja. :mrgreen:
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Mi itool dziala w win8 64bity. u mnie tak samo
-
e90 320i benzyna a ksiązka od diesla?
ja bym poszedl do niego i powiedzial mu ze ma talent sprzedawac benzyniaka z ksiazka od diesla :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: juz tu pisalem nie ma to jak polak polaka...
-
[EXX] Instrukcje obsługi i Sam naprawiam
chcemy;] to mata http://www.gsmfreeboard.com/showthread.php?t=227094
-
Nowe glosniki na przod
Czesc Czy glosniki StarX 2.13 od mac audio sa warte czegos, warte ceny 130€ pytam bo chcialem przod poprawic w e90 bass juz jest poprawiony zostal przod. kiedys (10lat temu) kupowalo sie glosniki na gieldzie za max 200 zl i czlowiek byl szczesliwy. czy jest sens pakowac w glosniki na przod 800-1200zl bo glosniki wyzszej polki tyle kosztuja. przod bedzie napedzany piecem o mocy 70-100w rms na kanal pozdr
-
[e90 320d] jakie klocki na tył ? jakie wycieraczki ?
w sumie nie wiem co sie czepiasz to moderatorzy spia na forum ile tematow jest ze 20 % to na temat a reszta bez tematu i casly watek ciagnie sie 20 lu 30 stron gdzie pare postow wnosza cos. nie jestem chyba jedyna osoba ktora to widzi
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Auto: E90 320d (M47N2) 163KM Ogumienie: 205/55/16 Rodzaj trasy: 70% droga krajowa, 10% autostrada, 20% miasto Rodzaj paliwa: ON Średnie spalanie BC: 5,2 l/100km Średnia prędkość BC: 50 km/h Dystans: 1000km dystrybutor pokazal : 6,3L
-
[e90 320d] jakie klocki na tył ? jakie wycieraczki ?
ja kupilem w zeszlym roku ceramiczne od ATE chamuja dobrze i felga jest duzo dluzej czysta od tych z przodu mam nadzieje ze klocki z przodu szlak trafi i tez wymienie na ATE. nie potrzebujesz doi nich tarcz specjalnych smigaja dobrze na zwyklych. pozdr
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
dzieki :cool2: czy ktos z was pakowal jakies glosniki w drzwi i moze sie pochwalic jak graja ? Pominmy DLS ktore tu juz byly omawiane?
-
jak nowy w środku-duży przebig??
nie nie witaj w klubie, dlatego od 8 lat nie mieszkam w tym kraju :mrgreen: bo nie mam ochoty patrzec na tych kretaczyn i zlodzieji na kazdym stopniu wlaczajac w to polityke .nie ja dokarmiam polityczne swinie tylko wy ...
-
jak nowy w środku-duży przebig??
tja ja nie kupuje aut od polakow kretaczy w porownaniu do was :mrgreen:
-
jak nowy w środku-duży przebig??
a co uważasz to auto jako tykająca bombę ? 283tys w 3 lata wiec musiało nawalać codziennie autostrady a to dla 3.0 jest najlepsza forma nabijania km po równych drogach na wysokich biegach a km lecą . Przy dobrym serwisie myślę ,że zrobi spokojnie jeszcze 2 x tyle nie ale ktory z was da 80 tys za auto sredniej klasy , bo nie jest to zadne porsche , itd ktore ma na tacho 300 tys zaden wiec ... :!:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
w drzwiach seryjnie sa srednio tonowe czy wysoko tonowe ?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Ze tyl juz zribiony trzebapomyslec o przodzie. Czy w zamian pakowac 13 wdrzwi napedzane wzmakiem nie lepiej wrzucic jakies 16 pod fotele i dotego wysokotonowe w drzwi oczywiscie tez napedzane wzmakiem nie zagra to lepiej? jak 13 w drzwiach
-
jak nowy w środku-duży przebig??
jeszcze ta cena :mrgreen: ktory osmlieli sie wydac 80 tys zl za auto z 300000 na liczniku no przeciez lubicie 3 letnie autka gdzies tu wyczytalem :mad2:
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Macie 3 latek i robil prawie 100tys rocznie ciekawe ile takich po polsce odmlodzonych smiga :mrgreen: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-530d-touring-aut-xenon-navi-leder-standheizung-herborn/186965704.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=108&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2011-01-01&negativeFeatures=EXPORT