Treść opublikowana przez DW1225
-
M40, 1.8i E36 1993r falowanie obrotów, lewe powietrze?
wez pod uwage ze mechanik moze w jajo cie robic aby zarobic, nie zawsze mechanik ma racje :mrgreen:
-
chiptuning 1.6 e36 , ma sens??
powiem inaczej chipowanie 1.6 mija sie z celem :duh: sa to tylko stracone pieniadze , auto juz i tak stare, km nawalone ze nie jeden by oczoplonsu dostal jak by faktycztny przebieg zobaczyl. jedyna rada to wstrzymac sie i kupic auto z mocniejszym silnikiem , badz auto bardziej podatne na chipa. ale nie m40 i inne pokrewne :duh:
-
chiptuning 1.6 e36 , ma sens??
albo auto kolegi to padaczka :lol: :lol:
-
chiptuning 1.6 e36 , ma sens??
sorry ale :lol: :lol: :lol: :lol:
-
M40, 1.8i E36 1993r falowanie obrotów, lewe powietrze?
przeplywka lub krokowy bym obstawial. skad jestes??
-
chip + DPF
panowie ja chce firme z wojewodztwa lodzkiego nie dalej
- chip + DPF
-
chip + DPF
ktora firme z lodzkiego napewno omijac??
-
Jaki silnik do e90?
piszesz ze chesz auto za 40-50tysi a boisz sie wkladania w serwis , jesli stac cie na wydanie 40 tysi na uzywane auto to o co ci chodzi ???ludzie kupuja bmki za 5 tysi bo na wiecej ich nie stac. a ty za 40 i walisz z takim dylematem. no chyba ze na auto zbierales 10 lat to sorry. :duh:
-
chip + DPF
interesuje mnie tylko taka zabawa w okolicach lodzi
-
chip + DPF
witam czy chipowanie z zamontowanym DPF ma sens? pozdr
-
problemy ze światłami w tylnej klapie!! 320 kat E90
jak kolega pisze na probe pociagnij mase prosto z aku do obudowy uchwytu zarowke. i powiedz czy pomoglo jak tak to na gotowo pociagnij nowy kabel masy. pozdr
-
e36 316 m40 nie pali na zimnym
ile zaplaciles?? nowy uzywka??
-
zarowki h1 led
siema ktos z was uzywa?? widzac filmik, koniecznie do konca! ciekawe jak zarowki sie spisuja jako h1 lub h3 ale led. widzialem takie z 12 ledami i ponad 50 ledami jesli temat byl to sorry :mad2: acha temat napisalem pierw w Mechanika, Elektryka, Elektronika, Eksploatacja & Części ‹ Audio, Alarmy, Nawigacja & Elektronika ‹ elektryka/elektronika ogólnie ale widze ze nikt tam nie zaglada wiec pytam tu
-
zarowki h1 led
siema ktos z was uzywa?? widzac filmik, koniecznie do konca! ciekawe jak zarowki sie spisuja jako h1 lub h3 ale led. jesli temat byl to sorry :mad2:
-
e36 316 m40 nie pali na zimnym
kupiules juz krokowy mam prawie nowy na sprzedaz pozdr
-
pyl z klockow hamulcowych pytanie?
dzieki temat uznaje jako zamkniety. pozdr
-
pyl z klockow hamulcowych pytanie?
panowie jeszcze jedno rozumiem ze klocki ceramiczne moga byc uzywane z normalnymi tarczami czy tarcze tez musze zmieniac??
-
320d z DPF i bez wrazenia
to katalizator juz nie spelnia funkcji oczyszczania spalin??
-
320d z DPF i bez wrazenia
100 ludzi prawie temat widziala i zero odpowiedz?? :mad2:
-
kluczyk komfort?
ok dzieki nie ma tego u mnie do zamkniecia pozdr
-
kluczyk komfort?
o jakie paseczki chodzi ?? jakies foto pytam bo jak dorabialem klucz to w serwisie sie pytali czy komfort czy nie, wiec nie wiem czy sprzedawca kupil normalny bo moze tanszy czy jak.
-
320d z DPF i bez wrazenia
witam wiem ze ten sam model byl z dpf i bez . czy seryjne bez dpf kopci ?? czy jak fizycznie sie go wytnie to dymi ? prosze o wyjasnienie pozdr
-
kluczyk komfort?
witam kupujac auto mialem swiezo dorobiony kluczyk , skad mam wiedziec czy wczesniej mialem kluczyk zwykly czy komfort. czy kluczyk komfort zawsze mozna kupic i dziala czy sie programuje auto badz kluczyk. pozdr
-
Uszkodzony tylny kierunkowskaz w E91 LCI
nie wiem jak w lci ale w starszych lampach nie ma opcji podlaczenia w kostke z drugiej strony inna kolejnosc kabli bedzie chyba :oops: