Treść opublikowana przez DW1225
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
mam pytanko jak wstawiacie 13 na przod z tweeterami i zwrotnica, zapewne zasilane jest to wzmakiem wzmak jest wtedy ustawiony na niskie tony czy na wysokie logika podpowiada mi ze na wysokie ze wzgledu na male wymiary i przy ustawieniu na niskie tony glosnik bedzie pierdzial ale oswieccie mnie. pozdr
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Mam juz wszystko tylko przguby kulowe ktore byly w linku podane maja za duza dziure nie chce ingerowac tak jak jeden z niemieckiego forum, ze uciol stara glowke i zamontowal nowa . Dlatego w drodze juz jest inny przegob z dziurka 10mm. Mysle ze do piatku dojdzie.
-
Dziwny dzwięk, jakby od opon lub łozyska
Dokladnie wu mnie w crx tez bylo slychac.
-
Demontaz klamki (oslony)
Witam jak zdiac zewnetrzna klamke lub oslone jej.znaczy nakladke.? Pozdr
-
Dziwny dzwięk, jakby od opon lub łozyska
Podnies lewarkiem kazda strone i zakrec kolem bedziesz slyszal czy to lozysko czy tez nie.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
sprezynki i podkladki juz sa czekam na teleskopy.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
kupilem wlasnie teleskopy od e39 i sprezynki jak przyjda powiem czy dzialaja i jak dzialaja. pozdr
-
E90 Rozmiar koła dojazdowego/dojazdówki
Dowale od siebie mam zimowki Dunlopy Runonflat i jakos nie jezdzilo mi sie jak wozem drabiniarskim chyba macie zawieszenia powybijane na tych polskich dziurach.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Trzeba bylo kupic model wyzej np e60
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
teleskop musi byc krotszy pomysl co sie stanie na dluzsza mete jak teleskop z sila 2 x 540N bedzie otwieral klape do konca , powyginaja sie wszystkie mocowania, podkladki musza byc aby zadzialala sprezyna http://abload.de/img/2013-05-2613.43.42yzu3w.jpg https://www.youtube.com/watch?v=j14BqCqdwUs&feature=youtu.be
-
E90 Rozmiar koła dojazdowego/dojazdówki
Wy to jestescie kombinatorzy zmieniacie opony na zwykle i potem kombinujecie z dojazdowkami. Po to wymyslono runflaty aby nie pakowac dodatkowego kola do auta. Ale po co jak mozna sobie zycie poutrudniac.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Pytalem jakie dales podkladki gdzie i ile ? Pisalem wyzej jakich uzyli teleskopow
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
podkladki dales? dales jedna z drugiej strony sprezynki?
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
to bylo wiadome
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Przeczytalem caly post wiec u jednego w wersji po liftowej dziala na seryjnych teleskopach z plus sprezynki. Ale to jedyna osoba u innych dzialaja teleskopy od e39 o skoku 100mm i mocy 540N niektorym otwiera za szybko i nie wiadomo jak zawiasy na dluzsza mete. Jeden uzyl na strone 5 na druga 6 podkladek i otwiera idealnie. Proponowalbym kupic teleskopy jak wspomniane o mocy 500-520N wtedy klapa bedzie raczej z mniejsza sila sie otwierac. To ze jednym mocniej otwiera a innym slabiej uzasadnilbym tym ze jednak wszystkie teleskopy i sprezynki mowa o zielonych nie sa w 100% jednakowe . Jak powiedzialem jednemu otwiera na seryjnych od LCI ale to jedyna osoba u innych przy teoretycznie tych samych teleskopach i sprezynkach juz nie otwiera. Moze na dniach zamowie i sprawdze jak to chula wezme te 540N bo sa bardziej dostepne i jak kupie przez ebay to zawdze moge zwrocic jak bedz e widzial ze jest to za duza moc.
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
OD e39 badz RUF przy jednych trzeba wiecej sily aby zamknac i chyba zawiasy na dlugo nie wytrzymaja
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
czytales post wyzej :mad2:
-
Opony pękają (ROF)co robić, jak żyć? Potenza S001
4 latka od daty produkcji jesli kupil w 2012 opony nowe ale wyprodukowane na poczatku 2010 to juz po gwarancji i bardzo czesto jest ze opony ktore kupisz nie sa z danego roku co data sprzedazy. Gwarancja jest od daty zakupu zawsze i watpie, zeby tu bylo inaczej (to by bylo bez sensu) mowie ze 4 lata od daty produkcji :evil: http://www.1234opony.pl/informacje/24/gwarancja-producenta/
-
Opony pękają (ROF)co robić, jak żyć? Potenza S001
4 latka od daty produkcji jesli kupil w 2012 opony nowe ale wyprodukowane na poczatku 2010 to juz po gwarancji i bardzo czesto jest ze opony ktore kupisz nie sa z danego roku co data sprzedazy.
-
[e90] odgrzybianie klimatyzacji
Slyszalem ze nie trzeba odgrzybiac klimy jesli sie po uzytkowniu klimy na pre minut wlczy goracy nawiew ktory osuszy filtr i kanaly . Tylko ciezko ze stosowaniem tej praktyki
-
czy to jest fotochrom z asystentem?
Czemu nir zapytasz sprzedawcy? Milion tematow i niczym
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
Nie czytalem wszystkch 15 stron wspomnianego tematu ale na poczatku i na 2 stronie pisza ze oryginalne teleskopy do zabiegu sie nie nadaja musza byc od RUF :mrgreen: w oryginalne sprezyna sie nie miesci wiec to tyle nie wydawajcie na sprezynki
-
Przybywa a później ubywa oleju w silniku, katorga. :(
Jak chesz wiarygodnie sprawdzic olej to zawsze na zimnym i stawiaj auto w tym samym miejscu.u mnie po wymianie oleju po ok 6godz pod miejscem lracy 1/4 miarki po nocy pod domem troche wiecej jak pol . Wiej rob jak wsponnialem wyzej
-
błąd świateł :( POMOCY ( e90 )
Caly ten plastik gdzie zarowki siedza. Mowie u kogos z forum to byla przyczyna u mnie nie.
-
Sprawdzenie mocy auta kablem?
witam czy mozliwe jest podczas jazdy smierzy moc silnika czy nie jak tak to jakim progamem? pozdr