Skocz do zawartości

DW1225

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DW1225

  1. mam pytanko jak wstawiacie 13 na przod z tweeterami i zwrotnica, zapewne zasilane jest to wzmakiem wzmak jest wtedy ustawiony na niskie tony czy na wysokie logika podpowiada mi ze na wysokie ze wzgledu na male wymiary i przy ustawieniu na niskie tony glosnik bedzie pierdzial ale oswieccie mnie. pozdr
  2. Mam juz wszystko tylko przguby kulowe ktore byly w linku podane maja za duza dziure nie chce ingerowac tak jak jeden z niemieckiego forum, ze uciol stara glowke i zamontowal nowa . Dlatego w drodze juz jest inny przegob z dziurka 10mm. Mysle ze do piatku dojdzie.
  3. Dokladnie wu mnie w crx tez bylo slychac.
  4. Witam jak zdiac zewnetrzna klamke lub oslone jej.znaczy nakladke.? Pozdr
  5. Podnies lewarkiem kazda strone i zakrec kolem bedziesz slyszal czy to lozysko czy tez nie.
  6. sprezynki i podkladki juz sa czekam na teleskopy.
  7. kupilem wlasnie teleskopy od e39 i sprezynki jak przyjda powiem czy dzialaja i jak dzialaja. pozdr
  8. Dowale od siebie mam zimowki Dunlopy Runonflat i jakos nie jezdzilo mi sie jak wozem drabiniarskim chyba macie zawieszenia powybijane na tych polskich dziurach.
  9. Trzeba bylo kupic model wyzej np e60
  10. teleskop musi byc krotszy pomysl co sie stanie na dluzsza mete jak teleskop z sila 2 x 540N bedzie otwieral klape do konca , powyginaja sie wszystkie mocowania, podkladki musza byc aby zadzialala sprezyna http://abload.de/img/2013-05-2613.43.42yzu3w.jpg https://www.youtube.com/watch?v=j14BqCqdwUs&feature=youtu.be
  11. Wy to jestescie kombinatorzy zmieniacie opony na zwykle i potem kombinujecie z dojazdowkami. Po to wymyslono runflaty aby nie pakowac dodatkowego kola do auta. Ale po co jak mozna sobie zycie poutrudniac.
  12. Pytalem jakie dales podkladki gdzie i ile ? Pisalem wyzej jakich uzyli teleskopow
  13. podkladki dales? dales jedna z drugiej strony sprezynki?
  14. Przeczytalem caly post wiec u jednego w wersji po liftowej dziala na seryjnych teleskopach z plus sprezynki. Ale to jedyna osoba u innych dzialaja teleskopy od e39 o skoku 100mm i mocy 540N niektorym otwiera za szybko i nie wiadomo jak zawiasy na dluzsza mete. Jeden uzyl na strone 5 na druga 6 podkladek i otwiera idealnie. Proponowalbym kupic teleskopy jak wspomniane o mocy 500-520N wtedy klapa bedzie raczej z mniejsza sila sie otwierac. To ze jednym mocniej otwiera a innym slabiej uzasadnilbym tym ze jednak wszystkie teleskopy i sprezynki mowa o zielonych nie sa w 100% jednakowe . Jak powiedzialem jednemu otwiera na seryjnych od LCI ale to jedyna osoba u innych przy teoretycznie tych samych teleskopach i sprezynkach juz nie otwiera. Moze na dniach zamowie i sprawdze jak to chula wezme te 540N bo sa bardziej dostepne i jak kupie przez ebay to zawdze moge zwrocic jak bedz e widzial ze jest to za duza moc.
  15. OD e39 badz RUF przy jednych trzeba wiecej sily aby zamknac i chyba zawiasy na dlugo nie wytrzymaja
  16. czytales post wyzej :mad2:
  17. 4 latka od daty produkcji jesli kupil w 2012 opony nowe ale wyprodukowane na poczatku 2010 to juz po gwarancji i bardzo czesto jest ze opony ktore kupisz nie sa z danego roku co data sprzedazy. Gwarancja jest od daty zakupu zawsze i watpie, zeby tu bylo inaczej (to by bylo bez sensu) mowie ze 4 lata od daty produkcji :evil: http://www.1234opony.pl/informacje/24/gwarancja-producenta/
  18. 4 latka od daty produkcji jesli kupil w 2012 opony nowe ale wyprodukowane na poczatku 2010 to juz po gwarancji i bardzo czesto jest ze opony ktore kupisz nie sa z danego roku co data sprzedazy.
  19. Slyszalem ze nie trzeba odgrzybiac klimy jesli sie po uzytkowniu klimy na pre minut wlczy goracy nawiew ktory osuszy filtr i kanaly . Tylko ciezko ze stosowaniem tej praktyki
  20. Czemu nir zapytasz sprzedawcy? Milion tematow i niczym
  21. Nie czytalem wszystkch 15 stron wspomnianego tematu ale na poczatku i na 2 stronie pisza ze oryginalne teleskopy do zabiegu sie nie nadaja musza byc od RUF :mrgreen: w oryginalne sprezyna sie nie miesci wiec to tyle nie wydawajcie na sprezynki
  22. Jak chesz wiarygodnie sprawdzic olej to zawsze na zimnym i stawiaj auto w tym samym miejscu.u mnie po wymianie oleju po ok 6godz pod miejscem lracy 1/4 miarki po nocy pod domem troche wiecej jak pol . Wiej rob jak wsponnialem wyzej
  23. Caly ten plastik gdzie zarowki siedza. Mowie u kogos z forum to byla przyczyna u mnie nie.
  24. witam czy mozliwe jest podczas jazdy smierzy moc silnika czy nie jak tak to jakim progamem? pozdr

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.