Witam, ostatnio zakupiłem swoje pierwsze BMW e36, tylko, że teraz ona stoi na zimówkach a felgi któe dostałem do niej są w opłakanym stanie, wpadłem na pomysł żeby ten brzydki stary lakier zedrzeć i polakierować na nowy( pytanie też jaki? ) Jaki znacie dobry sposób żeby pozbyć się tego lakieru? dołączam zdjęcie. http://img12.tablica.pl/images_tablicapl/72433869_3_644x461_bmw-e36-bmw_rev002.jpg