Skocz do zawartości

DW1225

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DW1225

  1. widze ze lipa nikt nie wie. ok kolejne pytanie jaki polecacie woofer do skrzyni zamknietej ~23Litry moc okolo 200RMS wielkosc nie mozesrednica 25cm przekroczyc. czy lepsza bedzie skrzynia otwarta. pozdr czy cos takiego sie nada ? http://www.ebay.de/itm/SOUNDSTREAM-STEALTH-13-13-25-33-65-cm-200W-RMS-EINBAUTIEFE-5-cm-/400396695332?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item5d3980b724 niewiem wogole czym sie kierowac przy szukaniu woofera do muzyki drum and bass ktos pomoze? napedzic to chce http://www.caraudio24.de/Verstaerker/Blaupunkt/Blaupunkt-THA-475-PnP-4-2-Kanal-Endstufe-mit-720-Watt-RMS-360-Watt::15149.html lub http://www.ebay.de/itm/Helix-B-FOUR-Blue-4-Kanal-Verstarker-B4-Auto-Endstufe-bruckbar-NEU-Garantie-/141184324122?hash=item20df3dd21a
  2. Zobacz co przed chwila znalazłem .-- http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=138949 to znalazlem chodzi ktoredy dokladnie kable ida.
  3. Czy ma ktos schemat polozenia kabli glosnikowych mowa o 6 glosnikach
  4. Nie zebym sie czepial ale rozumiem ze podgrzewania foteli nie masz bo nie widze przyciskow u ciebie. Pytanie do kolegi co funtami za radio placil
  5. moze komus sie przyda i nie ma w co wpakowac 700€ http://www.awron-shop.de/displaysysteme-bmw/3er-bmw-e9x/301/e9xdga-pro-diesel?c=1254
  6. Ten filmik wpadl mi wrece po wymianie .wymiana zajela mi 2 godz bo niewiedzialem jak poluzowac chlodniczke aby sie dostac w jedno miejsce teraz juz wiem
  7. Kluczyk kupujesz nowy wkladasz do stacyjki i po ilus kilometrach w kluczyku zapamietany jest przebieg z taki jak pokazuje licznik.
  8. Dobra juz mniejsza o kantory itd.pokaz jak to wyglada jak bedzie poskrecane. Bo na stronie aukcji wszystkie zdiecia pokazuja ze ktos to wbudowal tylko ze przy uzyciu photoshopa :duh: Rozumiem ze sterowanie z kiery dziala i czujniki parkowania tez dzialaja?
  9. przeciez mozna tak http://www.ebay.de/itm/BMW-PROFESSIONAL-BLUETOOTH-MP3-USB-RADIO-1er-3er-E90-E91-E93-E80-E81-E82-E88-Z4-/151221195103?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item23357c515f
  10. Mata i sie nie jarajta tyle bo sie pochlastac mozna.
  11. Jak nie chcesz zmieniac kolektora i wywalac klapki to oddaj kolektor gdzies gdzie spawaja i nich ci klapki przysmaza napewno sie juz nie urwia.
  12. moze komus sie przyda i nie ma w co wpakowac 700€ http://www.awron-shop.de/displaysysteme-bmw/3er-bmw-e9x/301/e9xdga-pro-diesel?c=1254
  13. Siema w weekend bede wymienial termostaty powiedzccie jakieklucze mi sie przydadza do tego zabiegu wyczytalem ze torx 50 napewno 50? bede potrzebowal jakies nowe metalowe opaski zaciskowe ? pozdr
  14. DW1225 odpowiedział(a) na DW1225 temat w E90, E91, E92, E93
    z
  15. DW1225 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    witam w moim komputerze pokazuje przy filtrze -80000 co to znaczy czemu ten minus. auto jezdzie normalnie.wszystkie inne wartosci maja dodatnie wartosci tylko t uten minus czy znaczy ze 80tys km temu powinienem wymienic dpfa?
  16. jesli chcesz kiere nowa to ta od Performance http://www.bmw.de/de/topics/service-zubehoer/original-bmw-zubehoer-finden/accessoryDetail.accessoryId=9234.html
  17. No wlasnie u mnie pod auetm jest chyba z milion oslon. czy jest to jedna cala oslona czy kilka ? ktora nalezy sciagnac? jak wymienic filtr nie posiadajac kanalu ani podnosnika? podniesc przednia czy tylnia czesc auta? od strony kierowcy czy pasazera? pozdr
  18. Panowie Niew widzial ktos sam naprawiam e90 ksiazka po PL juz jest a pdf?
  19. Ten temat gdzie pokazane jest skad wyprowadzone sa kable jest niepelnowartosciowy, dopuki nie wiadamo co dolutowane jest w miejscach gdzie koszulka zaslania. domniemam ze jakies kondensatory ale nikt nie bedzie sie sam bawil w dolutowywanie czegos co jest nie wiadoma. wiec kazda kolejna osoba musi sama oddac radio do elektronika. Ktos to pochwalil sie materialem jak wyprowadzic kable dal ciala nie robiac zdiecia tego co jest w koszulkach tyle !
  20. otoz wymienialem olej prawie 2 lata temu w niemczech, po wymianie facet sam powiedzial ze kolejna wymiana przy tym silniku to przy okolo 30tys km lub po 2 latach od zalania. mowa o dieslu z DPF. pozatym za wymiane zaplacilem 100€ gdzie przy hondzie crx 30€
  21. dobra pytanie jest czy tylk okable i wtyczki zostaly uzyte czy cos jeszcze przy lulach widac ze koszulki sa jakies grube cos sie w nich znajduje??
  22. no dobra ale majac juz dzialajavce czujniki potrzebuje tego wszystkiego co opisal prmax ?
  23. hallo nikt nie wie
  24. cze 9 kto mi powie co potrzebuje aby doposazyc przod w czujniki (hard/sof), mowa o seri na tyl mam brakuje z przodu. pozdr
  25. To wiem ale seria 4 ma byc uzupelniana o kolejne typy nadwozia i 3 stopniowo wycofywana. Przykladem moze byc wycofanie modelu m3 i zastapienie go modelem m4. Musze sie spytac kumpla gdzie on to wyczytal .napewno byly to niemieckie zrodla

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.