Treść opublikowana przez DW1225
-
Koniec serii 3 ?
ponoc ma byc zastapiona seria 4
-
Koniec serii 3 ?
siema czy slyszal ktos ze bmw zamierza powoli zakonczyc produkcje serii 3? pozdr
-
[E90] Problem z włożeniem pistoletu do wlewu paliwa
ja mialem ten problem przy pierwszym tankowaniu za otwarcie sie wlewu odpowiada ta metalowa blaszka ktora jest na spodzie powinienes ja nacisnac i pchnac pistolet dalej , sprawdz palcem powinno dzialac.
-
audio - czy taki zestaw zagra?
Panowie a wzamk ktory ma High Input powinno dzialac dobrze podlaczajac ten wzmak pod wyscie glosnikowe subwofferow. tu taki przyklad http://www.powerbass.pl/files/powerbass-atm-6604%5B1%5D.jpg http://www.powerbass.pl/?53,wzmacniacz-samochodowy-powerbass-atm-6604
-
Gaz nowy a uzywany itd.
Instalacja musi miec papier na nim jest ze dana instalka spelnia wszrlkiego rodzaju normy itp. Mnie nigdy nie pytali o papier ale tobylo prawie 10 lat temu
-
Duże spalanie E36 1.6
Sonda na bank swego czasu podobnie mialem
-
Zdarcie starego lakieru na alu-felgach.
Oddaj felgi do piaskowania lub jesli ma byctaniej to sa preparaty ktore nanosisz na lakier i potem karcherem lub jakim pumexem zdzierasz lakier
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Sie bawicie wzbieranie 10 osob po to aby 30% z podajze 15zl dostac spowrotem. To ska d na te auta wzieliscie .kojazycie mi sie troche z miejscowymi co to w 100 m kolejce czekaja zeby zatankowac bi paliwo 8centow taniej jak u shella lub arala :duh:
-
Folia na tylne lampy
tu widzialem ze przod wala takie folie na ebayu macie pare przykladow http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=folie+auto&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR12.TRC2&_nkw=scheinwerfer+folie&_sacat=0
-
pytanie o inpa do e90
hallo nikt nie posiada inpy do modelu produkowanego po 3/2007 naglw wszyscy maja auta sprzed tego okresu :duh:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
daj linka do wersji 2,92
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
witam przy instalacja inpy wyskakuje blad . inpe pobralem stad http://chomikuj.pl/majk00/BMW+E90%281%29/BMW+-+INPA+ISO+INSTRUKCJA czesc 1 poszla czesc druga nie idze pojawia sie http://img850.imageshack.us/img850/5959/unbenanntlj.png Uploaded with ImageShack.us ktos powie co jest nie tak prauje na win8 i mam wmvare i xp profesional
-
pytanie o inpa do e90
Eno panowie dajcie namiar na wersje do e90 inpa i dis
-
kabel do oceny
Nie che sie wymadrzac. Ale tu w de kupilem w markecie patelnie ceramiczna po kilku dniach raczka odpadla poszedlem do marketu bez rachunku bo zgubilem i bez doszukiwan dali mi nowa i pisemny rachunek jak by sie znow popsula. Drugi przyklad kupilem baterie do wanny z termostatem po 40 dniach nawalil termostat dostalem kase bez problemu. Dowodzi to bez obrazy podejscie do klienta w pl jest 100lat za mozynami. Napisalem do typa od tego kabla za 170 drugi link czy to podejdzie pod win8 i jakie oprogramowanie jest na plytce .po 3 godzinach typ znikl z gadu i zero oddzewu i teraz mam od niego kabel kupic juz widze ich support
-
kabel do oceny
Ale ten z linka jest juz ok?
-
kabel do oceny
Chodzilo aby cena byla podobna nie zebym placil 200 lub wiecej
-
kabel do oceny
A jak wersja tanszego kabla podejdzie pod modele od 03/2007
-
pytanie o inpa do e90
witam od uzytkownika trandolf z chomika pobralem INPA_na_win-xp_vmware_trandolf.rar uruchomilem na wirtualnej maszynie i tam nie widze modelu e90. czy to oznacza ze to nie to oprogramowanie?
-
kabel do oceny
czyli jka moje auto jest z polowy 2007 to bedzie dzialac?
-
kabel do oceny
witam czy ten zestaw jest cos wart? da rade na tym pracowac i z czym moge miec problem przy jego posiadaniu http://allegro.pl/interfejs-kabel-diagnostyka-bmw-inpa-dis-cd-pl-i3145565458.html pozdr
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
U mietka. Kaziu ma pelne rece roboty od 3 moesiecy gazuje USS Enterprisse co by loty w kosmos byly dla zwyklych zjadaczy chleba :norty:
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
Nie zebym sie znow czepial ale jesli juz by ki przyszlo do glowy gazowac auto za ponad 50ty to napewno bym nie wstawil sekwencji. Tylko ciekly wtrysk ktory jest uproszczony o brak parownika cz jak to tam sie zwie. No ale my tu gadamy o oszczednosci czyli niebedziemy montowac instalacji za 8 tys jak mozna u kazia za 3000 :duh:
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
Nadal nie uslyszalem jaka generacja gazu wstawiles?
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
dla tych co tak sa za gazem powtorze w e46 masz miejsce na gaz w kolo zapasowe, a tu ladujesz butle walcowa, i przypominaja mi sie polonezy caro z butla na pol bagaznika wiocha na maxa
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
a jaka generacja? nie wiem czy zauwazyles ale 535i jest wolniejsze od 535d :mrgreen: