Treść opublikowana przez ventola
-
Mam problem - czyżby pompa paliwa? 530d
100% pompa paliwa w zbiorniku pada. Więcej możesz poczytać tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=79328&highlight=
-
Ciężko wchodzące biegi po wymianie sprzęgła
I właśnie dlatego niech sprawdzi czy po tej świeżej wymianie sprzęgła przy okazji nie zapowietrzył układu.
-
Tuleje wahacza
W prosty sposób można je wymienić samemu, a w jaki sposób to już było na forum: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=72951&highlight=&sid=fe41e43d8245b07ee14896940b52aafc :wink:
-
[E46] Jak odpowietrzyć układ chłodzenia w 318i
Prawie każdy model ma zbudowany układ chłodzenia na jednakowej zasadzie, a więc powinno pomóc Vademecum "układ chłodzenia" odpowietrzanie
-
Ciężko wchodzące biegi po wymianie sprzęgła
Wychodzi na to, że masz problemy z dobrym odpowietrzeniem. Podjedź do mechanika i niech sprawdzi czy sprzęgło nie jest zapowietrzone.
-
Bezwypadkowy/wypadkowy - znaczenia słowa
Wielu oburza się, że ktoś podał w ogłoszeniu, że auto jest bezwypadkowe, a w rzeczywistości było bite. Bez zasadnie bo: Wynika z tego, że "bezwypadkowy" ma określoną definicję i handlarze to wykorzystują. Wypadek to takie zdarzenie w którym poszkodowany został człowiek. Inne zdarzenia to kolizja lub zdarzenie drogowe. Jeśli samochód żadnej osobie nie zrobił krzywdy cielesnej, to de facto kłamstwo nie występuje :twisted:. Możesz takiego handlarza nawet do sądu podać, a i tak przegrasz... Nie dziwcie się więc, że tyle aut jest "bezwypadkowych".
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A może to jest dziupla i zaraz będą go rozbierać na części :norty:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"Sprzedaje po tak niskiej cenie" :lol: http://moto.allegro.pl/item365148581_mega_cabrio_rarytas_tanio_zobacz_sam.html Taniej już nie będzie, okazja?
-
BMW 7.niezly sposob promocji.
Dokładnie to od 1978 r., a w 2004 był pokazywany prototyp H2R.
-
BMW 7.niezly sposob promocji.
ciekawe gdzie bys ja tankowal? i? "A co z najnowszą technologią diesli - to istnie kosmiczna dokładność - nie na nasze paliwa, nie na nasze portfele (koszty eksploatacji), nie na naszą kulturę techniczną. Tysiące warsztatów (nawet tych powszechnie uznanych) nie ma pojęcia z czym to się tak naprawdę je. Coraz częściej słychać o samochodach, które jeżdżą od warsztatu do warsztatu, zostawiając za każdym razem nie mniej niż tysiąc złotych, naprawianych tygodniami, w których na chybił trafił wymieniono już wszystko co możliwe. Wielu, którzy to przeszli ukrywa to wstydliwie, za to szpanują, spalaniem 5,6l/100km i "niskimi" kosztami. Co inteligentniejszym polecam pojęcie TCO - czyli całkowity koszt użytkowania!" - to tylko cytat forumowicza, odpowiednio nawiązujący do sytuacji pewnej osoby co popłynął w naprawach z 3-letnim Dieselem... niby na tyle nowej technologii, że nigdy więcej nie kupi samochodu na ON, bo kasa i nerwy z tym związane są już nie do odzyskania. Jak będzie z hydro?
-
Inspekcja samochodów - nowa usługa w otomoto.pl
Minął miesiąc od założenia wątku. Czy ktoś przetestował działanie nowej usługi otomoto?
-
Nie ma juz mojej e36, wyc sie chce :(((
Felgi jak się nie mylę Borbet. Cena dobra- sprzedawaj.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie całe 10 km dziennie :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
q..a numer telefonu i na 997... Jeszcze w mediach się ogłaszać ..bezszczelnosc
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A tu licytacja bez ceny minimalnej i taki oto tekst: Zastrzegam mozliwosc wycofania aukcjii przed czasem z powodu umieszczenia ogloszenia w innych mediach . Jaki sens ma wtedy licytacja? Wynika z tego, że wystarczy do wystawionego przedmiotu dopisać cytowane zdanie i bez konsekwencji przed zakończeniem aukcji, gdy cena będzie nie zadowalająca podać informację, że przedmiot został już sprzedany "w innych mediach".:duh: http://moto.allegro.pl/item329134347_bmw_uszkodzony_silnik.html
-
Rejestracja samochodu powypadkowego
ventola odpowiedział(a) na ventola temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneZadzwoniłem do Urzędu, który jest w posiadaniu mojego zatrzymanego dowodu rej. i jedynie co mam zrobić to przesłać im: - umowę kupna-sprzedaży pojazdu, - pokwitowanie o zatrzymaniu dow. rej., - zaświadczenie o przeglądzie powypadkowym, - wniosek o wydanie zatrzymanego dow. rej. Po weryfikacji tych dokumentów odeślą mi dow. rej. wraz z w/w dokumentami.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
ventola odpowiedział(a) na Ricky temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyWstępne oceny przebiegu wypadku: Zientarski pędził 300 km/h!
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
ventola odpowiedział(a) na Ricky temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyFerrari Zientarskiego podróbką? http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/ferrari-zientarskiego-podrobka,1075903,1718
-
Rejestracja samochodu powypadkowego
ventola odpowiedział(a) na ventola temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMoim zdaniem w chwili wypadku, gdy auto nie spełnia warunków dopuszczenia do ruchu a dowód jest zabierany - to przegląd automatycznie traci ważność i trzeba robić nowy przegląd. Ok, będzie nowy przegląd ale powypadkowy, który powinien tym samym zastąpić przegląd techniczny żeby dwa razy nie płacić za to samo. To już mnie załamałeś. Miałem kiedyś taką sytuację, że zarejestrowałem samochód i wydano mi dowód rej. tymczasowy i po miesiącu miałem zwrócić się do urzędu już po normalny dow. rej. Z racji tej, że nie mogłem go odebrać osobiście upoważniłem brata (nie notarialnie), który bez problemu odebrał.
-
Rejestracja samochodu powypadkowego
ventola odpowiedział(a) na ventola temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneA czy ktoś upoważniony przez mnie może odebrać dowód rej.? Miał ktoś taki przypadek?
-
Rejestracja samochodu powypadkowego
Jak wygląda sytuacja w przypadku kupna samochodu powypadkowego (powód: usterka kolizyjna) z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym? Samochód został naprawiony i teraz zapewne musi przejść przegląd powypadkowy i stąd pytania: 1) ile może kosztować taki przegląd powypadkowy? 2) Co z badaniem technicznym, które gdyby nie wypadek byłoby jeszcze ważne? Czy po naprawie będzie trzeba dokonać dodatkowo jeszcze raz skoro będzie przegląd powypadkowy? 3) Zatrzymany dowód rejestracyjny znajduje się w innej miejscowości i jak go odzyskać żeby osobiście po niego nie wybierać się? Do kogo się zwrócić?
-
Inspekcja samochodów - nowa usługa w otomoto.pl
Jak ktoś już skorzysta z tej usługi to niech się tutaj pochwali.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Klasyk e30 i jego "full tuning": http://motogielda.interia.pl/bmw-325-e30-full-tuning-C3767552.html
-
lans w e36
Idiota wyjechał na ulicę ćwiczyć.... Przyjrzyj się.
-
Hankook
Wiem, że opony Hankook seryjnie montowane były też w Atosie :) Są bardzo twarde i podczas ujemnych temperatur mogą być wręcz niebezpieczne. Oponki raczej nie na polskie warunki choćby ze względu na to, że nie lubią deszczu i zimna.